hamilelikte aydan aya kahverengi akıntı geçiren var mı?acil cvp

4 haftalık kese görünmüyor daha
ne normal kese nede dış gebelik kesesi :KK43:
beta düşük çıkınca dotor ya düşük ya dış gebelik dedi :KK43:

4 haftalık kese görünmüyor daha
ne normal kese nede dış gebelik kesesi :KK43:
beta düşük çıkınca dotor ya düşük ya dış gebelik dedi :KK43:

4 haftalık gebelik için normal aslında gözükmemesi inş herşey yoluna girer biraz sabret daha çok erken moralini bozma rabbim hayırlısını versin inş

arkadaşlar dün dr gittim ctesi beta 200 dü 4 gün sonra yani dün 285 olmuş :KK43: normal değilmiş gebeliğim :KK43: ya dış gebelik yada düşük olucakmış:KK43:
çok üzgünüm bu 2. düşüğüm olucak:KK43: dış gebelik nasıl bişey bilen varmı
allahım sen yardım et...:KK43:

Cnm beta hcg'ni aynı yerde mi tekrarladın?
aynı yer ise evet düşük değerin:KK43:,çünkü şimdilerde 500 üstü olmalıydı tahminimce..ama 4 haftalık gebelikte kese görünmeyebilir,ben 5+3 idim dr.um keseyi gördü.
cnm hakkında hayırlısı olsun zaten sağlıklı olmayan gebelik kendini sonlandırırmış.
peki dr.ne dedi ne kadar beklenicek bir daha?

aynı yerde yaptırmadım yarın yine beta yapılıcak ona göre yarın doktorla konuşucaz
ama kanamam da geçti biliyomusun anlamıyorum kafam allak bullak oldu
başka bi dr gidicem sanırım artık.dış gebelikmi yoksa düşükmü bilsem rahatlıycam
2. düşük olucak bu eğer düşerse:KK43: sebebini araştırmam gerekli artık sanırım
korkuyorum bidaha gebelik düşünemiycem diye aynı şeyler olucak diye :KK43:

aynı yerde yaptırmadım yarın yine beta yapılıcak ona göre yarın doktorla konuşucaz
ama kanamam da geçti biliyomusun anlamıyorum kafam allak bullak oldu
başka bi dr gidicem sanırım artık.dış gebelikmi yoksa düşükmü bilsem rahatlıycam
2. Düşük olucak bu eğer düşerse:KK43: sebebini araştırmam gerekli artık sanırım
korkuyorum bidaha gebelik düşünemiycem diye aynı şeyler olucak diye :KK43:

aynı yerde olması gerekiyor.
çünkü her labarotuvarın referans aralıkları bir olmuyormuş.
Hakkında hayırlısı nerde oturuyorsun,iyi bir dr.a git derim.

benim bebek yine düştü:KK43:
izmirde oturuyorum
şimdi bi doktora gidiyorum araştırılması için olmadı değiştireceğim :KK43:

benim bebek yine düştü:KK43:
izmirde oturuyorum
şimdi bi doktora gidiyorum araştırılması için olmadı değiştireceğim :KK43:

cnm geçmiş olsun rabbim hayırlı olanı sana versin inş. üzülme elbet vardır bundada bi hayır herşey yoluna giricek buna inanıyorum.

kızlar bu tür sorunu 4 gündür bende yaşıyordum şimdi geçti çok şükür.eğer ağrılı deilse sorun yok bebek yerleşiyordur.endişelenme.inşallah seninde geçer.progestan ve SU mutlaka çok iç ben öyle yaptım ve dinlendim.ALLAH şifa versin

benimde böyle bir sorunum var fakat belimde ağrı var kasıklarımda çok az, ağrı çok fazla olursamı tehlike oluyor??

Merhaba benmde gebeligimin 6.haftasinda kahverengi akinti oldu sonra proges verdi doktorum sonra 8. Haftada birkez daha oldu bu sefer 3 gün sürdü az önce yine oldu doktorum hic bisi demedi dinlen dedi tüm gun yatıyorum hala olmasi cok kafami karistiriyor başka böle bisi yasayan varmı? ?

Merhaba benmde gebeligimin 6.haftasinda kahverengi akinti oldu sonra proges verdi doktorum sonra 8. Haftada birkez daha oldu bu sefer 3 gün sürdü az önce yine oldu doktorum hic bisi demedi dinlen dedi tüm gun yatıyorum hala olmasi cok kafami karistiriyor başka böle bisi yasayan varmı? ?

canım geçmiş olsun benimde aynı dönemlerde ara ara oluyordu şuan 10+0 yaklaşık 10 gündür şükürler olsun Rabbime olmadı ama ben progestan içiyorum.hatta ilk 6 haftalıkken 2 taneydi sonra devam edince başka doktora gittim kesenin arkasında kanama gördü 3e çıkardı geri devam edeyim mi diye ilk doktoruma sordum 12.haftaya kadar bi devam edelim dedi ama ben sormadan şuan 2 içiyorum bence sen bi tekrar danış bi ilaç veya birçok kişi iğneden bahsediyor önlem amaçlı öyle birşey yapılabilir.

kızlar hamılelıgımın 6. haftasındayım ve bugun az da olsa kahverengı akıntım oldu korkmadım desem yalan olur. gunde 12 saat çalışan bırıyım bugun bıraktım ısı artık gecelerı çok fazla bel ağrım oluyordu. zayıf bırı olduğum ıcın bunyemede pek guvenmıyorum. normal mı bu akıntılar hamılelıkte?

Merhaba kızlar. Bende hamileyim ama daha çok yeni 4+6. Keseyi görmedik henüz. Önceden 1 düşüğüm oldu 5+4 teyken. Bügünde pembe kahverengi arası bir akıntım oldu çok tedirginim. Acaba yinemi gidiyor. Yoksa yerleşme kanamasımıdır? hiç bir fikrim yok :KK43:

Merhaba kızlar. Bende hamileyim ama daha çok yeni 4+6. Keseyi görmedik henüz. Önceden 1 düşüğüm oldu 5+4 teyken. Bügünde pembe kahverengi arası bir akıntım oldu çok tedirginim. Acaba yinemi gidiyor. Yoksa yerleşme kanamasımıdır? hiç bir fikrim yok :KK43:

Bende 4 hafta 5 günlük hamileyim daha kesem bile görülmedi biraz önce kahverengi lekem geldi Çarşamba Dr kontrolüm var ve cok korkuyorum

Bende 4 hafta 5 günlük hamileyim daha kesem bile görülmedi biraz önce kahverengi lekem geldi Çarşamba Dr kontrolüm var ve cok korkuyorum

Canım inşaallah hiç bir problemimiz yoktur. Aslında doktorun ve herkesin dediği kafanıza takmayın. Ama keşke yapabilsek. Bende kontrole Perşembe ya da cuma günü gidicem

Ya benimde biraz önce çok az bir akıntım oldu ama tam khverengi degil hani böyle sütlü kahve gibi 9+4 haftalıgız idrar yolu enfeksiyonum var ilaç kullanyorum ama bu akıntı niye böyle renk degiştirdi anlamadım.Bir daha tekrarlarsa doktoruma gidicem.:KK43:Korkuyorum ya

Benimde 10 haftada kanamam oldu dr istirahat verdi surekli yattim progesteron ictim duzenli suan 12 haftadayim suan gelmiyor artik cok acik akinti geliyor bazen yok gibi birsey artik yurumek istiyorum sizce kalkmalimiyim

Kizlar konu eski ama benim de başima yeni geldi sayilir bu kahve lekelenme.sat a göe 10 ultrasona göre 9 haftadayim ve kahve lekem var 4 gündür.başina gelen ve bebeklerini dünyaya getiren arkadaşlar bu lekelenmeler ne zaman son buldu?4 günde bile kafayi yeme derecesine geldim ben.9 ay sürmez insallah

benim 4.haftada adet olacağım gün basladi ve nerdeyse 15 16 gün surdu bazen açık bazen koyu kahve giderek açıldı rengi hatta dış gebelik zannedildi çok şükür şimdilik atlattik ilaç vs de kullanmadim ben sadece dusuge bağlı olacağını dusunmuyorum bence hormon dalgalanmaları da yapıyo bebek çevresinde hiç bisey bulunamadı benim

X