hamilelikte aydan aya kahverengi akıntı geçiren var mı?acil cvp

Kizlar konu eski ama benim de başima yeni geldi sayilir bu kahve lekelenme.sat a göe 10 ultrasona göre 9 haftadayim ve kahve lekem var 4 gündür.başina gelen ve bebeklerini dünyaya getiren arkadaşlar bu lekelenmeler ne zaman son buldu?4 günde bile kafayi yeme derecesine geldim ben.9 ay sürmez insallah
Benim de gebeliğin ilk başından beri hep kahverengi akıntılarım vardı. Progestan kullanıp nerdeyse 15 gün yattım. Sonra sarımsı akıntıya cevirdi. Maşallah şimdi progestan da kullanmıyorum hiç bir şeyim yok :nazar: kimisinin 9 ay da olabiliyor ne yazıkki. Benim annemin abime de bana da hamileyken hep öyle olmuş ki hep çaloşıyormuş annem o zaman ultrason yoktu doğru düzgün her günüm sizi kaybetme korkusuyla geçti diyor :) ama hiç yatmamış mesela. Rabbim vericem deyince veriyor. Allahım sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :KK200:

Bugün 6+3 teyiz ikizlerime dünden beri önce pembe sonra kahve az sadece peçeteye gelen akıntım var progestan kullanıyorum sabah akşam. Yarın doktoruma gidicem nasipse çok tedirginim :KK43:

arkadaşlar ben 12 haftalık hamileyim.gebeliğin 5. ve 11. haftalarında 1 hafta civarı süren kahverengi akıntı geçirdim.doktorum 1 hafta yat dedi.ben de öyle yaptım.birkaç gündür akıntım yok.bir de bazı bayanların gebelikte adet olur gibi her ay benzeri akıntılar yaşadığını duydum.bilginiz varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Allah hepimizin bebeğini korusun sağlıkla bizlere bağışlasın inşallah.tek dileğim bu.sevgiyle kalın...
Olabiliyo cnm bnmde oluyo.rabbim sifa versin.kanamadi olupta saglikli bebek dinyaya getiriliyomus.rabbim sifa versin hepimize

Benimde hamileliğimi öğrendiğim günden beri her gün kahverengi akıntı geliyor. Bir defa kırmızı geldi sonra yine kahverengiye döndü. Şuan 8 haftalığım korkuyla geçiyor her günüm. Ne zaman bitecek bilmiyorum.

Benimde hamileliğimi öğrendiğim günden beri her gün kahverengi akıntı geliyor. Bir defa kırmızı geldi sonra yine kahverengiye döndü. Şuan 8 haftalığım korkuyla geçiyor her günüm. Ne zaman bitecek bilmiyorum.
Bizde 6+3 uz hala devam kahve.. ılac kullanıyor musun cnm sen?

Evet progestan 100 mg sabah- öğle-akşam kullanıyorum. Kırmızı kanama geldiğinde prulotom iğne kullanmıştım üç tane. Sen ne kullanıyorsun?
Benim daha yeni dün bugün kanamam var cnm. Hafif pembe başladı ve kahveye döndü. Progestan sabah akşam kullanıyorum ama iğne vuruldum iki gün kan sulandirici. Kanama ondandır diye düşündüm. Coraspin progestan ve folidace kullanıyorum. Doktor iğneyi kes dedi. Yarin gidicem bakalım ultrasonda sorun olmaz inş.

Evet canim progestan hap kullaniyorum.haftada bir de proliton depot igne.decavit ve ferrom fort. Sknti yapmaylim canm olabiliyomus.rabbim bebeklerimize saglik sifa versin.rabbim kucagimiza almayi nasip etsin insallah
İnşallah cnm. Ben bebek istemeye başladığımdan beri kullaniyorum progestan buna rağmen oldu kanama.
Amin cnm ins sağlıklı bir şekilde kucağımıza aliriz bebeklerimizi

Çok şükür duyduk kalp atışlarını bebeklerin ama karından değil vajinal. 6+1 de karından duymuştuk şimdi ancak vajinal duyabildik bugün 6+4 şimdide buna kafayı taktım. Cumartesi günü yine kontrol var.

Bende yasıyorum aynısını. Dusunmekten kafsyı sıyırdım. 5 haftalık gebeligim. İlki dusuktu. 2 hafta sonra kalp atısı icin gidixem. Tedirglnim bu sekilde yasanmıyor zorlanıyorum. Kahverengi akıntım var wc de silince .

Bende yasıyorum aynısını. Dusunmekten kafsyı sıyırdım. 5 haftalık gebeligim. İlki dusuktu. 2 hafta sonra kalp atısı icin gidixem. Tedirglnim bu sekilde yasanmıyor zorlanıyorum. Kahverengi akıntım var wc de silince .
Rabbim yardimcin olsun canim.icini ferah tut her leke kanama dusuk degil.rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Allah yardımcımız olsun dinlenmek gerekiyor bol bol

Benimde son 3 gündür oluyordu, çok yormuştum kendimi ve de çok üzüntü yaşamıştım. Dün gece daha koyu olmaya başladı koyu kahverengindeydi. Acil e gittik vajinal ultrason baktı doktor. Düşük riski varmış, dinlenmem gerektiğini söyledi. Ama gündelik hayatıma işime de devam edebileceğimi söyledi doktor. Anlamadım ki ben işi bırakıp yatayım mı, yoksa işime devam mı edeyim :KK43: Raporda vermedi. Progestan kullanmaya başlattı sabah 1 akşam 1. Aklım karma karışık oldu :KK43:

Benimde son 3 gündür oluyordu, çok yormuştum kendimi ve de çok üzüntü yaşamıştım. Dün gece daha koyu olmaya başladı koyu kahverengindeydi. Acil e gittik vajinal ultrason baktı doktor. Düşük riski varmış, dinlenmem gerektiğini söyledi. Ama gündelik hayatıma işime de devam edebileceğimi söyledi doktor. Anlamadım ki ben işi bırakıp yatayım mı, yoksa işime devam mı edeyim :KK43: Raporda vermedi. Progestan kullanmaya başlattı sabah 1 akşam 1. Aklım karma karışık oldu :KK43:
Kalp atışını duymadan bebeği görmeden maalesef kanamayı önemsemiyorlar rapor vermiyorlar benimde öğrendiğim günden beri var ve hala devam ediyor her fırsatta dinlenmeye çalış

Benim de öğrendiğim günden (3+6) itibaren her gün 2-3 damla muhakkak kahverenginin her tonunda akıntıyı görüyorum. Doktorların ortak söylediği çok yorulmamak. Ancak hem çalışıp hem de yorulmamak mümkün değil zaten mide bulantısı halsizlik ve sürekli uyku hali varken hormonlar bünyeyi bu kadar zıplatmışken bir de renkli akıntıyı görüp acaba düşecek mi korkusuyla yaşamak hiç hoş değil. Çok kutsal bir görevimiz var kızlar. Allah yardımcımız olsun:cool::anneadayı::nazar::KK200:

X