hamilelikte cinsel ilişki

eee ama öyle. eşim bana diyor artık arkadaş olcez herhalde aramızda karı koca ilişkisi kalmayacak. bizimki 3 gün beklerse ne ala daha fazlasını beklemek hata. bu bebek daha gelmeden aramıza giriyor diye kızıyor. benim canım hiç istemiyor ama bi de banyo derdi var diye kahroluyorum.

11 haftalık hamileyim. doktorum ilişkiye girmeyin dedi. bizde aynen uyguluyoruz. benim pek aklıma gelmiyor zaten. uykudan başımı kaldıramıyorum çünkü. arada uyandığımda eşimin bana karşı haşin bakışlarıyla karşı karşıya kalıyorum. canım kocam artık matkap görevi görecek yakında kaydirigubbakcemile3 , ama napalım baba olmak kolay değil....Şeniz

boşverin kızlar ya acık çeksinler biz 9 ay çekicez onlarada acık işkence yapalım ama dimi okadarcık olsun güzelde oluyo ama ha daha çok ilgi gösteriyolar

Dr kalp atışlarını duyana kadar yasaklamıştı ama sonrasında normal yaşantına devam edebilirsin dedi. Sonrasında doğuma kadar devam hiç boş haftamız olmadı :)

yooo olmaz ama, yatakta pilates yapmayinda...........:roflol:

ama bazi hamileliklerde sakincali olabiliyo,bi doktoruna sor bakem...........
hayirli evlat dunyaya getirmedi dilerim canim.........:Saruboceq:
Merhaba adet olmama 3 gun var gebelikten supheleniyorum ve cinsel iliski sonrası yorgunlugum oluyor sık idrara çıkma 10 gün önce kan testi yaptırdım çıkmadı dün idrar testi de yaptım çıkmadı acaba adet gecikmesinden sonra mı test yapmalıyım ve rahimde darlık var

Merhaba adet olmama 3 gun var gebelikten supheleniyorum ve cinsel iliski sonrası yorgunlugum oluyor sık idrara çıkma 10 gün önce kan testi yaptırdım çıkmadı dün idrar testi de yaptım çıkmadı acaba adet gecikmesinden sonra mı test yapmalıyım ve rahimde darlık var
Canım testi erken yapmışsın biraz sabırlı ol regl günün geçince yap bakalım

X