Hamilelikte diş eti iltihabı nasıl geçerr acil yardım 😣

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.600
799
Kızlar ciddi derecede bir diş eti ağrısı çekiyorum dayanılmayacak şekilde ağrıyor 😣 kekik suyu ile gargara yapsam sorun olur mu? 32 haftalık hamileyim..yada diş eti iltihabı için neler önerirsiniz

Kızlar ciddi derecede bir diş eti ağrısı çekiyorum dayanılmayacak şekilde ağrıyor 😣 kekik suyu ile gargara yapsam sorun olur mu? 32 haftalık hamileyim..yada diş eti iltihabı için neler önerirsiniz
Bende 5 haftalık hamileyim ve şuan acayip diş ağrısı çekiyorum normalde asla ağrımaz hamile olduktan sonra başladı napıcamı bilmiyorum kimsenin bi bilgisi yokmu acaba

Bende 5 haftalık hamileyim ve şuan acayip diş ağrısı çekiyorum normalde asla ağrımaz hamile olduktan sonra başladı napıcamı bilmiyorum kimsenin bi bilgisi yokmu acaba
Ben malesef dişciye gitmek zorunda kaldım antibiyotik kullandım geçti mutlaka sizde gidin eğer ilerlerse daha çok zorluk çekersiniz

Ben malesef dişciye gitmek zorunda kaldım antibiyotik kullandım geçti mutlaka sizde gidin eğer ilerlerse daha çok zorluk çekacaba kaç haftalıkken içtiniz antibiyotik benim şuan 6 haftalık oldu doktorum 12 haftaya kadar her türlü işlem yasak dedi ama bu ağrıyla nasıl dayanacam ki sarımsak koydum biraz ağrıyı aldı ama oda etimi hep tahriş etti mahvetti

Ağrıdan ağlıyorum artık ama ilaç kullanmaya korkuyorum doktorlarda yapamayız diyor çürük dişi
İşinin ehli tecrübeli bir doktor bulursanız gebelikte diş çekimi kanal tedavisi dolgu yapılabilen işlemler
Kullanacağınız ilaç antibiyotik, gebelikte güvenle kullanılan birçok antibiyotik var
Dişinizdeki çürüğün enfeksiyonun düşüğe ölü doğuma bebekte hastalıklara, sizde ise böbrek kaybına organ yetmezliğine kalp krizine neden olabildiğini biliyor musunuz

9 ay boyunca bebeğin selameti için antibiyotik kullanmak zorunda olan insanlar var kim diyor gebelikte antibiyotik kullanılmaz ilaç kullanılmaz tedavi olunmaz diye ya
en yaygın düşük sebebinin ağız ve diş sorunları olduğunu biliyor muydunuz

9 ay boyunca bebeğin selameti için antibiyotik kullanmak zorunda olan insanlar var kim diyor gebelikte antibiyotik kullanılmaz ilaç kullanılmaz tedavi olunmaz diye ya
en yaygın düşük sebebinin ağız ve diş sorunları olduğunu biliyor muydunuz
Doktorw gittim augmentin verdi çok şükür en az riskli ilaç buymuş takibi kulkanılır dedi ama yinede risk var allah büyüktür

X