hamilelikte idrar rengi değişir mi

ya kızlar benimde koyu ama kokusuna hiç dikkat etmedim birde ben çok az su içerim ondan mı acaba böyle beklemek çok kötü allah bekleyen herkeze versin inş..

kızlar benim idarımda küçük küçük baloncuklar var koladaki gibi böle bişey yaşayan varmı

bende bu ay ilaç kullandım(klomen).adetime 5 gün var.idrar rengi dikkatimi çekmedi ama kokusunda bi anormallik hissettim araştırdım gebelik belirtisi olabilirmiş.suyuda bol içiyorum.inşallah hamileyimdir....

kızlar 6 haftalık gebeyim çımdıye kadar koyu renk olan idrarım imdi su gibi dupduru bir problem yoktur değil mi

arkadaşlar yeniyim aranızda bir sorum olacak?Sabahları idrarım çok sarı oluyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi?

evet tatlım hamilelikte yani benim hamileliklerimde en erken belirtilerden biri idrarımın rengi değişiyo sarı oluyo ve tahlil verdiğim zaman fark etmiştim bide idrarımda tortular oluyo hakkında hayırlısı.....

içime umut oldunuz teşekkur ederim.beraberınde mıde bulantısı,kusma,adet gecıkmesı ve göğüslerde şiddetli ağrılarım var.inşallah 6 aydan sonra tutmuştur.

içime umut oldunuz teşekkur ederim.beraberınde mıde bulantısı,kusma,adet gecıkmesı ve göğüslerde şiddetli ağrılarım var.inşallah 6 aydan sonra tutmuştur.

cnm anlattığın tüm belirtiler gebelik belirtisi test yapsana adetin kaç gün geçtii...
inşallah meleğin seninledir .....

test yapmaya korkuyorum.ya değilsem diye.ama içimde çok büyük bir umut var.adetimede 1 gün geçti sence hemen test yapmalımıyım?

test yapmaya korkuyorum.ya değilsem diye.ama içimde çok büyük bir umut var.adetimede 1 gün geçti sence hemen test yapmalımıyım?

cnm bence test yap varsa vardır yoksa yok stresle beklemek inan daha zor varmı yokmu düşüncesi bitiriyo insanı en azından varsa sevinirsin negatif çıkarsa biraz daha beklersin belki geç döllenme yada ne bilim biraz üzülür kabullenirsin yeni ay yeni umut dersin inan bende çok yaşadım şu an yaşadıklarını en zoru belirsiz ce beklemek .....

cnm bence test yap varsa vardır yoksa yok stresle beklemek inan daha zor varmı yokmu düşüncesi bitiriyo insanı en azından varsa sevinirsin negatif çıkarsa biraz daha beklersin belki geç döllenme yada ne bilim biraz üzülür kabullenirsin yeni ay yeni umut dersin inan bende çok yaşadım şu an yaşadıklarını en zoru belirsiz ce beklemek .....

test yapacağımı eşim duyduğunda o inşallah vardır bakışıyla bana bakması ve ona var dıyememenın üzüntüsünü kolay kolay atlatamıyorum.o yuzden cesaretım yok.sen de haklısın olmazsada dediğin gibi yeni ay yeni umut dicem artık.:KK43:

evde test yok suan.wc ye gideli 1 saat kadar oldu.

eğer imkanın varsa bi test al ve sabah ilk idrarla yap ama eşine söyleme süpriz olsun yoksada üzülmemiş olur ve rica etsem bana da sonucu haber verirmisin heycanlandım senin adına bende şu an 2 ci bebeğime hamileyim 8 haftalık darısı başına inşallahhhhh......

hayırlı olsun canım.eğer testi alırsam sonucu sana bildiririm dua et ne olur.o mutluluğu Allahım banada yaşatsın.

AşkMeleği peki sendeki hamilelik belirtileri nelerdi?kaç hafatlıkken öğrendin bebişini?

cnm benim belirtiler kızımda 5 haftalıkken öğrenmiştim ama adet günlerimde her an adet olacakmışım gibi sancılar ama sık sık oluyo ve kısa sürüyo ardından bi ıslaklık adet oldum sanıyodum ve hiç bişey yok yediğim şeylerden tiksiniyrdum kasıklarımda batma ve sancı vardı idrarımın rengi koyu ve sanki asitli gibi kokuluydu en erken belirtilerim bunlar cnm diğer belirtiler daha snra başladı ha birde miğdem bulanıyodu 3 aydan sonra başladı kusmalar ....şimdi ise ortalama aynı belirtiler cnm ama adet günüm gelmeden önce anlamıştım bu gebeliğimde belirtilerden dolayı ....

normalde adet olacagım zaman belımde ve karnımda ağrı olurdu.suan yok.kesinlikle test yapmam gerekiyor sanırım.bilgilendirdiğin için teşekkürler.ıyı akşamlar.

X