Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

Arkadaslar merhaba. 8 haftalik hamileyim ancak kasiklarimda ve rahmimde agrilar oluyor. Benin gibi durum yasan var mi?
ayni seyler bende de oluyor arkadasim 10.haftama girdim hatta az once bicak saplanir gibi sol kasigima sanci girdi. ne kadar normal oldugunu soylesede doktor bu fazla ayakta kalip yoruldugum zamanlar artiyor lekelenmeyle beraber. dinlen bol bol.

Merhaba bana yardımcı olabilirmisiniz 5 haftalık hamileyim kasık ağrıısı bacaklarıma kadar vuruyor normal mi ve bu ağrılar bir saat veya 30 dk sürüyor yardımcı olurmusnuz

Ben 6 haftalık hamileyim, ilk gebeliğim de sadece sol kasığımda ağrı oluyordu ama şimdiki hamileliğimde her iki kasığımda da ağrı var bunu hiç yaşadınız mı

Ben 6 haftalık hamileyim, ilk gebeliğim de sadece sol kasığımda ağrı oluyordu ama şimdiki hamileliğimde her iki kasığımda da ağrı var bunu hiç yaşadınız mı
Bende 7 haftalık ama ağrılarım hiç kesilmedi doktor kanama görmeden korkma dedi çekiyorum bende. Sürekli regl olacakmış gibi ağrı çekiyorum sanki her an kanamam başlayacak Allah yardımcımız olsun rahim genişlediği için oluyormuş doktorum öyle dedi

X