Hamilelikte mide bulantısı kız bebek mi?

ecembrkyldrm

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2023
91
108
22
Merhaba kızlar sizede bu konu hakkında bi danışmak istedim. Mide bulantısı yaşıyorum internet üzerinden ve yakın çevremde bi kaç arkadaşımında mide bulantısı çok yaşayıp kız bebekleri olduğunu biliyorum sizin nasıl oldu gebelik süreciniz mide bulantısı yaşayıp erkek bebeği olan var mı acaba?

Mide bulantısı hamileliğin en belirgin özelliğidir zaten cinsiyetten bağımsız olarak.
çok saçlı olduğundan da mide bulantısı yapar derler. Derler de derler hurafelere inanmayın.

Erkek bebeğe hamileyim ama içim dışıma çıktı kusmaktan mahvoldum cinsiyetle pek alakalı olduğunu sanmıyorum kusmanın

2 kızım var hiç kusmadım 3. Hamileyim erkek yine kusmadım herkesin bünyesi Farklı cinsiyetle alakası yok bence

Merhaba kızlar sizede bu konu hakkında bi danışmak istedim. Mide bulantısı yaşıyorum internet üzerinden ve yakın çevremde bi kaç arkadaşımında mide bulantısı çok yaşayıp kız bebekleri olduğunu biliyorum sizin nasıl oldu gebelik süreciniz mide bulantısı yaşayıp erkek bebeği olan var mı acaba?
Alakası yok ben ogluma hamileyken bulantıdan mahv olmuştum.Şu an kız çok nadir sadece arababaya filan binince midem bulanıyor.Her hamilelik farklidir ve bulantida her hamilenin yaşadıklarından cinsiyyetle ilgili degil.

Sadece kusma kötü taraf olsa keşke ama bende çok bel ağrısı ve erken haftalarda çat ağrısı yaşıyorum çok fazla ayakta kalamıyorum :) anne olmak kolay değil :)
Kesinlikle katılıyorum ilk hamileliğim ve çok araştırıyorum iyi bişey mi yapıyorum bilmiyorum inşallah sizinde ağrılarınız hafifler geçmiş olsun canım kaç haftalıksın 😊

Ah o batıl inançlar bende çok bakardım. Benim bildiğim de erkek bebek mide bulantısı yapar.
O kadar çok var ki mide bulantısı kız deniliyo midem bulanıyor diyorum kız olabilir sonra kilo verdim diyorum o zaman erkek deniliyo artık saldım cinsiyetin bi önemi yok tabiki sadece merak ☺️

a
Ben hata hastaneye bile yatışim yapıldı iki hafta serumlarla destek aldım oğlum oldu bulantilarimda 4 ay çok oldu 5 6 ci ayda hafif ledi karnımda yuvarlaktı kız derlerdi bana hep tersi oldu

a
Ben hata hastaneye bile yatışim yapıldı iki hafta serumlarla destek aldım oğlum oldu bulantilarimda 4 ay çok oldu 5 6 ci ayda hafif ledi karnımda yuvarlaktı kız derlerdi bana hep tersi oldu
Bende bulantı var fazlasıyla ama istifra edemiyorum buda beni rahatsız ediyor

Gebeliğim boyunca hiç midem bulanmadi ve kızım oldu 🌸

X