Hamilelikte mide bulantısı kız bebek mi?

Bence istifra etmek daha kötü çünkü mide inanılmaz tahriş oluyor hiç unutmam boğazım bile yara olmustu inşallah sağlıcakla alırsınız yavrusunuzu kucaginiza
Bence de kusamamak daha kötü ya. Çıkarsam rahatlayacam ama öğür öğür mahvediyor beni. Zorlanmaktan bu sefer de başıma ağrı giriyor, tüm gün yaprak dökümü hayriye hanım gibi başımda tülbentle geziyorum😃

Bence de kusamamak daha kötü ya. Çıkarsam rahatlayacam ama öğür öğür mahvediyor beni. Zorlanmaktan bu sefer de başıma ağrı giriyor, tüm gün yaprak dökümü hayriye hanım gibi başımda tülbentle geziyorum😃
Ben artık dayanamadım doktoruma söyledim oda PRİLAM DR 10 mg içmemi söyledi başladım şuan daha iyiyim çok şükür 🙏🏻 geçmiş olsun sizede :)

Merhaba kızlar sizede bu konu hakkında bi danışmak istedim. Mide bulantısı yaşıyorum internet üzerinden ve yakın çevremde bi kaç arkadaşımında mide bulantısı çok yaşayıp kız bebekleri olduğunu biliyorum sizin nasıl oldu gebelik süreciniz mide bulantısı yaşayıp erkek bebeği olan var mı acaba?
Mide bulantısı kusma derken baslarda 2 kilo verdim surekli.eksi yedim. Sonuc olarak bi oglum var😀😀

X