Hamileyim ama kese görünmedi

ONU DA VERDİM SONUÇ ÇIKMADI HALA AMA SABIRSIZLANIYORUM DEĞİL MİYM ACABA DİYE 3 TESTTE YANILIYOR M DİYE
yok bence hamilesindir... çünkü idrar testinde pozitif çıkınca yanılma payı pek olmuyor
negatif çıksaydı yanılma payı olurdu

DEDİĞİM GBİ İKİNCİ DE BİRAZCIK SİLİKTİ O YÜZDEN ENDİŞE EDİYORUM

Eklentiler

• IMG_20150826_092322.jpg
    IMG_20150826_092322.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 392
İNŞALLAH ÖYLEDİR DOKTOR DA YENİ OLDUĞU İÇİN ULTRASONDA GÖRÜNMÜYOR OLABİLİR DEDİ SABAHTAN BERİ OKUYORUM HERYERDEN EŞİME BİLE SÖYLEYEMEDİM

Merhaba hanimlar, bende yeni sayilirim daha once hic yorum yazmamistim sadece okuyodum ama simdi size sormam gerek... adetim iki gun gecikince test yaptim pozitif cikti . Dunde doktora gittim ama kese gorunmedi henuz 6 gun gecikmis durumda. Kan tahlili istedi sonucu bugun cikicak ama allah korusun dis gebelik varsa kan tahlilinde gorunur mu?

Merhaba hanimlar, bende yeni sayilirim daha once hic yorum yazmamistim sadece okuyodum ama simdi size sormam gerek... adetim iki gun gecikince test yaptim pozitif cikti . Dunde doktora gittim ama kese gorunmedi henuz 6 gun gecikmis durumda. Kan tahlili istedi sonucu bugun cikicak ama allah korusun dis gebelik varsa kan tahlilinde gorunur mu?
Canım bende hamileyim 6. haftam dolana kadar doktora gitmedim 6+1 Haftalıkken ilk muayeneme gittim burda alttan muayene ediliyo olduğu için bebegimin kalp atışı görüldü.Normalde Türkiyede 8.hafta kalp atışı görülüyo arada 2 hafta farkın sebebi Türkiyedekinin karından bakıyo olması.Bunu niye anlatıyorum daha gebeligin ilk haftalarında aklınıza kötü şeyler getirmeyin sabırla duayla bekleyin biraz zaman geçsin bu dönemde ise ağırlık kaldırmayın yukarlara uzanmayın ve çömelerek çok yorucu iş yapmayın.İlk 12 hafta çok önemli çünkü.Dış gebelik falan aklınıza getirmeyin.Gayet sağlıklı bir gebelik geçirceğnizi düşünün ve bebeğinize güzel enerjiler gönderin

X