Hamileyim. Hamile kalmak isteyen arkadaşlar

Normalde yarın gitmeyi düşünüyordum, kaynanam evde oldugu için gidemicem, altlı üstlü oturuyoruz farketsin istemiyorum, farkederse benden önce sonucu öğrenir, benden önce tüm akrabalar benim hamile olduğumu öğrenir😅🥰biraz bu duruma alışmak istiyorum, sonra eşime rahat rahat söylemek istiyorum, herşeyi planlamak istiyorum bi anda oldu bittiye gelsin istemiyorum. O yüzden cuma gidecem inşallah adet olmazsam🥰
Ay yok ya o zaman dikkatli olun gidin hemen demeyin yani bi hamileyseniz inşaAllah kese falan görülene kadar ailelere de demeyin eşine sürpriz yap ama bence öylesi daha makbul hem bi nebze de kesinleşmiş falan olur ultrason fotosu ile dersiniz ailelere hemen bu güzel haberin dağılması da iyi olmaz 😅

Benimde günüm geçti bende hala test yapmadim insallah guzel haberlerle döneriz mutlaka yazin catlarim ben meraktan 😀
Bugünde adetimi beklicem, ama geleceğini zannetmiyorum, sanki içimde bi his var gecikecek adetim, adet belirtim yok çünkü🥰inşallah hamişizdir canım ya, yazarım tabikide🥰

Ay yok ya o zaman dikkatli olun gidin hemen demeyin yani bi hamileyseniz inşaAllah kese falan görülene kadar ailelere de demeyin eşine sürpriz yap ama bence öylesi daha makbul hem bi nebze de kesinleşmiş falan olur ultrason fotosu ile dersiniz ailelere hemen bu güzel haberin dağılması da iyi olmaz 😅
Kaynanam hemşire, ve eşime söylediğim an o da herkese söylemek isticek, ay kesin ben sinirimden delirecem adım kadar eminim, en sonunda derim artık birirne söylersen doğurmam bak diye😅🥰şakası bile çok hoş ya, nasip olur inşallah🥰

Kaynanam hemşire, ve eşime söylediğim an o da herkese söylemek isticek, ay kesin ben sinirimden delirecem adım kadar eminim, en sonunda derim artık birirne söylersen doğurmam bak diye😅🥰şakası bile çok hoş ya, nasip olur inşallah🥰
İnşaAllah zaten yarın da olmazsan sabahtan gideceksin değil mi kana

Bende söylediğiniz gibi eğer hamileysem adetten sonraki 3 Gün hamile kalmış olabilirim, ve dediğiniz gibi benimde her ay 4-5 gün önceye denk geliyor adetim, geçen ay 20 şubatta adet oldum, bu ayda 17-18inde adet olacam sanırım. Bugünde gebelik testi yaptım ama hiçbir çizgi yok, sadece kuruma çizgileri oluşuyor. Hiçbir belirtim yok aslında, sadece halsizlik vardı. 3 gündür hafif sancım var. Sizcede kuruma çizgisi demi bu
Çizgi çokta sonra çıktıysa kuruma çizgisi olabilir ama böyle olup hamile olanlarda var o yüzden net bisey söylemek imkansız canım

Adetimden önce normalde sadece 3-4 gün sancım olur ara ara ama şuan sancımda yok, arada bi geliyor geri gidiyor, ay adet belirtimde yok. Dediğiniz gibi biraz ben belirtilere takıldım ama yaklaşık 5 gündür kaset testleri tekrarlıyorum ve hiçbirisinde hayalet dahi çizgi yok, sadece kuruma çizgileri oluşuyor, ama cumaya kadar zaman verdim kendime adetim gelmezse inşallah kan testi yaptıracam. Dikkat ediyorum şuanda ilaç yada bitki çayı içmiyorum🥰ay eşim çok istiyor adak bile adamış, dua edin bana inşallah🥰
Sonucu bizlerle de paylaşırsan mutlu oluruz. İnşallah Allah kalbinize göre verir bebeğiniz sizi bekletmez 😊

Sonucu bizlerle de paylaşırsan mutlu oluruz. İnşallah Allah kalbinize göre verir bebeğiniz sizi bekletmez 😊
Amin canım, evet kuruma çizgileri var sürekli ama adet hissi geldi bugün olurum sanırım🥰yarına kadar olmazsam sabah kan testi veririm öğlenden sonraya haber veririm sonucumu🥰

Kötü düşünme iyi olsun inşaAllah
Valla adet hissi geldi, inşallah olmam bakalım annemde diyor belki hamilesindir diyor ama pek umudum kalmadı, hayırlısı olsun kocam arada bi sinirlendiriyor keşke hamile olsamda öttürsem seni diyorum😂🥰sanırım hamile olunca yicekten çok ev eşyası ve altın aşerecem😅♥️

Valla adet hissi geldi, inşallah olmam bakalım annemde diyor belki hamilesindir diyor ama pek umudum kalmadı, hayırlısı olsun kocam arada bi sinirlendiriyor keşke hamile olsamda öttürsem seni diyorum😂🥰sanırım hamile olunca yicekten çok ev eşyası ve altın aşerecem😅♥️
Sonucun ne oldu acaba😅

Sonuç kırmızıları gördük😅hayırlısı olsun, 5-6 ay sonra belki olur🥰🥰
Yaa olsun hayırlısı olsun inşaAllah vardır elbet vakti zamanı Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin en güzel sağlıklı şekilde inşaAllah ♥️

Bende söylediğiniz gibi eğer hamileysem adetten sonraki 3 Gün hamile kalmış olabilirim, ve dediğiniz gibi benimde her ay 4-5 gün önceye denk geliyor adetim, geçen ay 20 şubatta adet oldum, bu ayda 17-18inde adet olacam sanırım. Bugünde gebelik testi yaptım ama hiçbir çizgi yok, sadece kuruma çizgileri oluşuyor. Hiçbir belirtim yok aslında, sadece halsizlik vardı. 3 gündür hafif sancım var. Sizcede kuruma çizgisi demi bu
Sanki hamilelik var gibi bende hic olmaz oyle kuruma cizgisiii

Hayirlisi olsun 15 yildir bekliyorum ben cift cizgiyiii
Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin sizede inşallah🥰kısmet değilmiş demek bile çok zor oluyordur, ama buda sizin sınavınız diyin, benim halamında çocuğu olmuyor, halam hep der buda benim sınavım der, insanların saçma sapan sorularına sakince cevap vermek zor oluyor ama sınavın kolayı olmazmış, rabbim sınavı geçen kullarından etsin inşallah hepimizi🥰

Benim.adetimde düzensiz hep 28 31 33 35 36 sarkma oluyor bu ay nolucak bilmiyorum dün korunmasız ilişki yaşadım 36 olursam yumurtlama dön denk geliyo diğerleri de takvimde orta şans diyo bi takvimde reglime 9 gün birinde 6 gün yazıyor ne yapacağımı şaşırdım. Sizce olabilir mi ne zaman test yapmalıyım kac günde döllenme olup hormonlar yükselir kizlar 😔
Canım sen hayıt tohumu kullan.benimde adetim seninki gibiydi çok düzenszidi.şimdi tam gününde oluyorum.adet düzelince yumurtlamada düzelir.35 in üstünde ise genelde 21.gün olur yumurtlama.vucudunu izle o zmanlar .vücüdün sıcak mı agrı var mı

X