Hamileyim🤰🥰 Pikten sonra ki belirtilerimden bahsetmek istiyorum belki sizlere yardımcı olur 🙏

Yok canim progestan verdiler ama benim hic umidim yok cunku leke degil suan baya yogun kahverengi kanamam var acildeki d

Yok canim verdiler cokta ilgilendiler ama olmayica olmuyor hafif leke degil baya yogun umidim kesildi rabbim kimseye yasatmasin canim😢🙏
Benimde kahve leke sürekli vardı canım ögrendigimden beri 3 gün varsa 3 gün yoktu. Progesteron fitil kullandım sonra 5. Haftanın içinde birden kanamam geldi acile gittim kese duyuyor düşük tehliken var yat dinlen başka yapacak bişe yok dediler. Ama ben düştü düye gittim adet gibi kıpkırmızı kanamam oldu bir gün sabahı özele gittim kanama alanı oldugunu söyledi doktorum fitile devam dedi düşük tehliken var dedi oda daha öncede düşügüm oldugu için korktum ama çok şükür bebegim beni bırakmadı canım kanama alanımda bir hafta sonra geçti sende umudunu kaybetme bol bol dua et dinlen

Benimde kahve leke sürekli vardı canım ögrendigimden beri 3 gün varsa 3 gün yoktu. Progesteron fitil kullandım sonra 5. Haftanın içinde birden kanamam geldi acile gittim kese duyuyor düşük tehliken var yat dinlen başka yapacak bişe yok dediler. Ama ben düştü düye gittim adet gibi kıpkırmızı kanamam oldu bir gün sabahı özele gittim kanama alanı oldugunu söyledi doktorum fitile devam dedi düşük tehliken var dedi oda daha öncede düşügüm oldugu için korktum ama çok şükür bebegim beni bırakmadı canım kanama alanımda bir hafta sonra geçti sende umudunu kaybetme bol bol dua et dinlen
Ne guzel canim senin melegin seni birakmamis dun benim ilk sanciyla kahverengi lekelenmem oldu acile gittim alttan muayene ettiler mecbur 7mm filandi kese bir hafta once t haftalik dedi doktor kese icin acildeki de dun 4 haftalik dedi sabahta bir kactane et parcasi geldi devam ediyor malesef olmadi insallah rabbim kimseye yasatmasin🙏🙏🙏

Ne guzel canim senin melegin seni birakmamis dun benim ilk sanciyla kahverengi lekelenmem oldu acile gittim alttan muayene ettiler mecbur 7mm filandi kese bir hafta once t haftalik dedi doktor kese icin acildeki de dun 4 haftalik dedi sabahta bir kactane et parcasi geldi devam ediyor malesef olmadi insallah rabbim kimseye yasatmasin🙏🙏🙏
İnşallah dedigin gibi olmaz da bebegin seninle kalır canım normlade kaç haftalık olman gerekiyor

İnşallah dedigin gibi olmaz da bebegin seninle kalır canım normlade kaç haftalık olman gerekiyor
Ama birgun saglikli gebelik gecirirsem 12haftalik olana kadar doktora gitmicem kizimdan oncede iki uc kere dusuk yapmistim 12.haftada gitmistim direk cinsiyetide ogrenmistim folik asitimi icip beklicem nasip olursa

Hamileyimmmm 🤰🧿🙏
Sizlere de yardımcı olmak adına belirtilerimi gün gün yazmak istedim. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏.

Yumurtlamadan 2 sonra : Tansiyonum normal seyreder hep o gün sürekli düşük hissettiğim için devamlı ölçüm yaptım ve 9/5 tansiyon çıkıyordu. Hiş bu zamana kadar uçuk çıkmazdı ilk defa o gün dudağımın kenarında uçuk çıktı ertesi gün söndü.

Yumurtlamadan 3 gün sonra : Bel ağrısından gece defalarca uyandım bi rahat uyku uyuyamamıştım. Sabahına uyandığımda da hala devam ediyordu bel ağrım. Başım ağrıtmaya başlamıştı ara ara yükseliyordu ağrısı. Burnumun hassaslaştığını fark ettim normalde tıkanıklık yaşarım devamlı koku alma konusunda da hiç iyi değilimdir 😂 ama o gün nedense kokulara karşı çok hassastı burnum.

Yumurtlamadan sonra 4 gün : Ateşim gün içinde ölçtüğüm de 37.2 ye ulaştı. Baş ağrım gün içinde yine ara ara kendini gösteriyordu. Vajinanın içinde bişey varmış gibi sanki hapşırıp öksürsem çıkacakmış gibi hissediyordum ve hep bi baskı vardı altımda. Gün içinde bel ağrısı devam etti. Akşam saat 10 civarında ise kasıklarımda iğnelenme ufak çaplı bi elektrik çarpması gibi bişey hissettim.

Yumurtlamadan sonra 5 gün : Öğlen çok gazım oldu normalde gazım hiç olmaz. Bel ağrısı devam ediyor. Adet sancısı gibi hafif hafif kasıklarımı yokluyor gelip gidiyor. Ara ara kasıklarıma inceden sızı gelip gidiyordu.

Yumurtlamadan sonra 6 gün : Gögüslerim de ağırlaşma hissettim. Gün içinde kasıklarıma inceden sızılar girmeye devam ediyordu.

Yumurtlamadan sonra 7 gün : Kasık ağrısı inceden sızı yerine bildiğiniz adet sancısına bırakmıştı. Yüzümde sivilcelenmeler başladı küçük küçük bir sürü. Göğüslerindeki ağrı koltuk altıma doğru devam etmeye başladı ve uçlarındaki kahverenginin büyüdüğünü fark ettim. Vajinamın iç dudakların da yumuşama olduğunu fark ettim. Devamlı büyük tuvaletim varmış gibi hissedip hep tuvalete gidiyordum.

Yumurtlamadan sonra 8 gün : Aşırı derece de kaşık ve bel ağrısı yaşıyordum. Ve test yaptım çok ince iplik gibi belli belirsiz çizgi gördüm pek inanamadım ve yarını beklemeye karar verdim.

Yumurtlamadan sonra 9 gün : Evet sabah yaptığım gebelik testinde bu sefer daha belirgin çizgi gördüm hamileydim 🧿🙏 Gün içinde sık idrara çıkma ve açlık hissediyordum.
Gerçekten bravo vücudunu nasıl bu kadar iyi gozlemleyebiliyorsun vücudumu taniyamamis olmam beni çok üzmeye başladı😂 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤍

Yumurtlamadan önce birlikteliğim olmuştu yumurtlama günü geçtikten 2 gün sonra kasıklarımda Ağrı ve üşütmüşcesine bir karın,kasık ağırsı vardı ve ayaklarımı hiç ısıtamıyorum ayaklarımı yaklaşık 7 aydır deniyoruz ve yumurtlamanın ardından 5 gün geçti ve sol göğüs ucum yanmamı desem kaşıntı mı sızı mı anlam veremedim ikisinde vardı sağ taraf geçti şuan hala sol göğüs ucumda acı var böyle yara olmuş gibi ama değil yada psikolojikmen ben mi öyle düşünüyorum reglime 9 gün kaldı bakalım inşeallah olur bu ay ya🙁
Benim adetim normalde 29 eylüldü ama o gün yumurtlama gördüm 1 ekimde çatladı ve bugün yumurtlamamın 7.günü dünden beri şiddetli bel ağrım var dün sabah belimin ağrısından yataktan kalkarken çok zorlandım bugün sabah baş ağrısıyla uyandım ara ara karın ağrısı oluyor birde beyaz akıntı geldi bugün çok az koku hassasiyeti var ama normalde de ben en olmadık kokuları uzaktan alabiliyorum maalesef 🙈 göğüs hassasiyetim yok umarım adet olmam da pazar günü 10.gün olacak o gün test yapmaya niyetlendim bugün ara ara üşüdüm mü bilmiyorum sanki yüzüm yanıyor gibi geldi sürekli umarım bebiş tutunuyordur benim bu hissettiklerim psikolojik değildir inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Benim adetim normalde 29 eylüldü ama o gün yumurtlama gördüm 1 ekimde çatladı ve bugün yumurtlamamın 7.günü dünden beri şiddetli bel ağrım var dün sabah belimin ağrısından yataktan kalkarken çok zorlandım bugün sabah baş ağrısıyla uyandım ara ara karın ağrısı oluyor birde beyaz akıntı geldi bugün çok az koku hassasiyeti var ama normalde de ben en olmadık kokuları uzaktan alabiliyorum maalesef 🙈 göğüs hassasiyetim yok umarım adet olmam da pazar günü 10.gün olacak o gün test yapmaya niyetlendim bugün ara ara üşüdüm mü bilmiyorum sanki yüzüm yanıyor gibi geldi sürekli umarım bebiş tutunuyordur benim bu hissettiklerim psikolojik değildir inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İnşallah Rabbim hayırlısını versin yeni gördüm benimde belirtilerim aynıydı ama 3gün reglm geçikti ve kan vereyim diyodum hasta oldum yine bir hayal kırıklığı olunca akışına bıraktım beynimiz gerçekten bazen oyun oynuyor kaç ay böyle şahit oldum bu duruma şimdi artık herşey Allah tan diyorum ve geleceği günü bekliyorum 🥰sizin durumunuz ne dir bu arada çıktı mı bir şey ?

Merhaba kızlar bende reglden 2 gün sonra yumurtlama gördüm , değerlendirdik normalde 1 hafta kala başlayan göğüs ağrım ovülasyondan itibaren başladı ve hala devam ediyor uçları ve sol koltuk altıma doğru olan taraftada hassasiyet var sütyensiz gezemiyorum o derece bir hassasiyet ilişki üzerinden 16 gün geçti reglime henüz var bu yüzden erkenden test yapıp üzülmek istemiyorum ama merakta ediyorum sizce bu erkenden başlayan göğüs hassasiyeti gebelik belirtisi olabilir mi? Ve daha önce sivilce tedavisi gördüm asla sivilce çıkmayan suratımda sivilce çıktı

Merhaba kızlar bende reglden 2 gün sonra yumurtlama gördüm , değerlendirdik normalde 1 hafta kala başlayan göğüs ağrım ovülasyondan itibaren başladı ve hala devam ediyor uçları ve sol koltuk altıma doğru olan taraftada hassasiyet var sütyensiz gezemiyorum o derece bir hassasiyet ilişki üzerinden 16 gün geçti reglime henüz var bu yüzden erkenden test yapıp üzülmek istemiyorum ama merakta ediyorum sizce bu erkenden başlayan göğüs hassasiyeti gebelik belirtisi olabilir mi? Ve daha önce sivilce tedavisi gördüm asla sivilce çıkmayan suratımda sivilce çıktı
Evet saydıkların belirti canım gebelik testi yapabilirsin etken değil ben yumurtlamadan 8 gün sonra pozitifi gördüm hakkında hayırlısı olsun. 🙏🥰

Bu kadar takip bu kadar belirti aramak bence sizi yıpratır kızlar ovülasyon testi alın ve akışına bırakın stres herşeyin başı rahat olmaya çalışın , çocuk planı yapmadan önce mutlaka bi doktora görünün. 🥰

Yumurtlamadan önce birlikteliğim olmuştu yumurtlama günü geçtikten 2 gün sonra kasıklarımda Ağrı ve üşütmüşcesine bir karın,kasık ağırsı vardı ve ayaklarımı hiç ısıtamıyorum ayaklarımı yaklaşık 7 aydır deniyoruz ve yumurtlamanın ardından 5 gün geçti ve sol göğüs ucum yanmamı desem kaşıntı mı sızı mı anlam veremedim ikisinde vardı sağ taraf geçti şuan hala sol göğüs ucumda acı var böyle yara olmuş gibi ama değil yada psikolojikmen ben mi öyle düşünüyorum reglime 9 gün kaldı bakalım inşeallah olur bu ay ya🙁
Ay yemin ederim şuan aynı belirtiler var ayaklarım buz kesiyor sonuç nedir hamilemisiniz

Eklentiler

• IMG_9510.png
    IMG_9510.png
    151,2 KB · Görüntüleme: 150
X