Hamileyim🤰🥰 Pikten sonra ki belirtilerimden bahsetmek istiyorum belki sizlere yardımcı olur 🙏

Eklentiler

• IMG_9569.png
    IMG_9569.png
    53,1 KB · Görüntüleme: 115
Belirtiler benimkisine çok benziyor yumurtlamadan 9 10 gün sonra test yap varsa çıkıyor 🥰
Benimde 5 gün önce yumurtlama günüydü değerlendirirken ondan sonraki 3 gün ara ara şiddetli kasık ağrısı oldu.Bugünde ateşim vardı basım ağrıyor sürekli yorgunluk var dün gebelik testi yaptım negatifti gebelik olma ihtimali var mı

Hamileyimmmm 🤰🧿🙏
Sizlere de yardımcı olmak adına belirtilerimi gün gün yazmak istedim. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏.

Yumurtlamadan 2 sonra : Tansiyonum normal seyreder hep o gün sürekli düşük hissettiğim için devamlı ölçüm yaptım ve 9/5 tansiyon çıkıyordu. Hiş bu zamana kadar uçuk çıkmazdı ilk defa o gün dudağımın kenarında uçuk çıktı ertesi gün söndü.

Yumurtlamadan 3 gün sonra : Bel ağrısından gece defalarca uyandım bi rahat uyku uyuyamamıştım. Sabahına uyandığımda da hala devam ediyordu bel ağrım. Başım ağrıtmaya başlamıştı ara ara yükseliyordu ağrısı. Burnumun hassaslaştığını fark ettim normalde tıkanıklık yaşarım devamlı koku alma konusunda da hiç iyi değilimdir 😂 ama o gün nedense kokulara karşı çok hassastı burnum.

Yumurtlamadan sonra 4 gün : Ateşim gün içinde ölçtüğüm de 37.2 ye ulaştı. Baş ağrım gün içinde yine ara ara kendini gösteriyordu. Vajinanın içinde bişey varmış gibi sanki hapşırıp öksürsem çıkacakmış gibi hissediyordum ve hep bi baskı vardı altımda. Gün içinde bel ağrısı devam etti. Akşam saat 10 civarında ise kasıklarımda iğnelenme ufak çaplı bi elektrik çarpması gibi bişey hissettim.

Yumurtlamadan sonra 5 gün : Öğlen çok gazım oldu normalde gazım hiç olmaz. Bel ağrısı devam ediyor. Adet sancısı gibi hafif hafif kasıklarımı yokluyor gelip gidiyor. Ara ara kasıklarıma inceden sızı gelip gidiyordu.

Yumurtlamadan sonra 6 gün : Gögüslerim de ağırlaşma hissettim. Gün içinde kasıklarıma inceden sızılar girmeye devam ediyordu.

Yumurtlamadan sonra 7 gün : Kasık ağrısı inceden sızı yerine bildiğiniz adet sancısına bırakmıştı. Yüzümde sivilcelenmeler başladı küçük küçük bir sürü. Göğüslerindeki ağrı koltuk altıma doğru devam etmeye başladı ve uçlarındaki kahverenginin büyüdüğünü fark ettim. Vajinamın iç dudakların da yumuşama olduğunu fark ettim. Devamlı büyük tuvaletim varmış gibi hissedip hep tuvalete gidiyordum.

Yumurtlamadan sonra 8 gün : Aşırı derece de kaşık ve bel ağrısı yaşıyordum. Ve test yaptım çok ince iplik gibi belli belirsiz çizgi gördüm pek inanamadım ve yarını beklemeye karar verdim.

Yumurtlamadan sonra 9 gün : Evet sabah yaptığım gebelik testinde bu sefer daha belirgin çizgi gördüm hamileydim 🧿🙏 Gün içinde sık idrara çıkma ve açlık hissediyordum.
Allah senden razı olsun. Günlerdir bende bu soruya cevap arıyorum. Piki gördüğümden beri kasık ağrısı yaşıyorum ve bazen bi şey çıkacak gibi dışarı rahmime vuruyor ağrısı. Göğüslerimde hiç bir fark yok ama..

Kizlar yardim eder misiniz lütfen. Bu ayın 22 sinde pik gördüm. Adetimin 14.Gunu oluyor yani. Sonrasında Pik 3-4gun sürdü öyle çatladı yumurtam. Yani adetime 11 gun kala çatladı.. Adetime 8-9 gun var şuan. Kasiklarimda karnimda adet olacak gibi ağrılar var hafif hafif.. Normalde de zaten benim adetime 10 gun kala başlıyor böyle belirtiler. Çok erken başlar benim adet sancılarim yani 10 gün kala falan baslar adet belirtilerim her ay.. Simdi size sorum ben nasıl anlicam bu yine adet ağrıları mi hamilelik ağrıları mi :KK43:((

X