hamileyim..tam herşeyi bıralmışken hamileyim dostlar,hamile...

canım çokkkk sevindim gerçekten anımda olsam öpücem seni okadar mutlu oldum ki
gerçekten allakh her isteyene yaatsın analığı babalığı
hayatta prayla alınamayacak bir duygu tarifi olmayan
sende sonunakadar sağlıkla gidip emeline ulaş can ım
kendne bebeğine ii bak

çok sevindm canım alah eline almayı nasip etsin
en önemli artık bundan sonrası kendidne ve bebeğine ii bak

daha şimdi gelmeyen bebeğimize mektuplar kısmını okuyordum. Senin yazını okuyunca ağladım. Burada görünce hakikaten de çok sevindim. Işte o mektup şimdi gelen bebişine oldu. Allah yar ve yardımcın olsun canım. Allah kucağına almayı nasip etsin. Biz bebişlerimizi zor buluyoruz allah üzüntülerini yaşatmasın bizze. Eşini ve seni tebrik ediyorum. Darısı da başıma diyim bu arada. Opuyorumnanaktan

aynen öyle kardeşim.. Hele bugün en mutlu günlerden birini yaşadım şaka gibi rüya gibi çünkü bebişimin küçücük kalp atışını duydum... Nasıl güzel bi duygu nasıl tarifsiz... Anlatılmaz yaşanır...
Okadar şükür ve okadar dua ediyrmkiii olana ayrı olmayana ayrı dua ediyrm...

Rabbimin mucizesi bu...
Ramazan ayı boyunca her orucumu açtığımd adua ettim allhım hayırlısyla hayırlı zamanda bizede doğal yollardan evlatlar nasip et diye... Kaç bin defa tefriciye bitirdim... 6666 tane ayetel kürsi okudum ve hamile kaldımm...

Dua bir iksirdir kızlar dualarınızı sakın eksik etmeyinn...
Siz isteyinki mevlam versinn...

şükürler olsun rabbime... Bin şükür olsun...

Rabbim olmayan herkese versinn... Olanada sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin....

Tebrik ederim Rabbim Hayırlısıyla kucağına da almayı nasip ederi ıNŞAALLAH. Darısı (bende dahil) tüm isteyenlerin başına.

çok sevindim inan ki..
rabbim sağlıkla versin kucağına bebişini :Saruboceq:

nasıl güzel anlatmışsınız gözlerim doldu okurken
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :Saruboceq:
Size de yavrunuza sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin :nazar:

canım senin adına çok sevindim.. Yalnız bişey sorcam bende malesef pco ile uğraşıyorum.. Sende kilo problemi var mı yoksa zayıf mısın cevaplarsan sevinirm

vallahi tüylerm diken diken olarak arada gözlerim dolarak okudumm
allah kucağınıza almayı nasip etsn
vatane millete ve size hayırlı bir evlat olsun inşallah...

canım senin adına çok sevindim.. Yalnız bişey sorcam bende malesef pco ile uğraşıyorum.. Sende kilo problemi var mı yoksa zayıf mısın cevaplarsan sevinirm

Bende bekarken hiç kg problemi olmamıştı gayet zayıftım. Evlendim ilaçlar tedavi falan kg aldım ama aman aman öyle abartılı şişman denilecek kadar olmadım balık etli bir hatun oldum çıktım. Ama hep rejim yaptım. Kg almamaya gayret gösterdim. Ama dr um sakın kg alma. Ne kadar kg alırsan hamile kalman okadar zor olur demişti. Bende hep normal seViyelerde tutmaya çalıştım canım

hayırlı olsun aayyyyyyyyyyyy anlatırken ben bile hayecanlandım ne güzel bi duygu allahım kimsenin kucagını bos bırakmasın

canım ya ne güzel yazmışsın.....
bende de pco var allahın izniyle bende senin gibi güzel haberler alırım...

Ayyyy cok sevindim sizin adinizaopuyorumnanaktan

Umarim saglikla bebisinizi kucaginiza alirsiniz:emir_bebek::nazar:

bu yazdıklarında aynene kendimi buldum çok üzgünüm banada pco taNISINI KOYDU ÇOK YIKILDIM DERKEN ODA YETMEZ GıBı BıRDE EŞıMıN SPERLERıNDEDE PROBLEM ÇIKTI UMUTLAR TÜKENDı ALLHIM GENEDE ıSYAN ETMıYORUM DOKTOR TÜP BEBEK KESıN OLUR DEDı AMA ÇOK ÜZGÜNÜZ GENEDE ÇOK DUA ET BıZıM ıÇıNDE SAĞLIKLA KUCAĞINA AL BEBıŞıNı CANIM KıB

canım ALLAH haayırlısıyla kucagına amayı nasip etsin inşallah tebriklerrrrrrrrrr
darısı bizlerin başınainşallahhhhhhhhhhhhhhhh

hayırlı olsun canım tatlı tatlı anlatmışsın hamilelik hikayeni a.s sonu da güzel inşallah Allahım yardımcın olsun...

X