hamileyim ve aşırı derecede kabızım çözüm?

kayısıyı akşamdan ılık suda bekletin biraz.bi iki saat sonra önce kayısıları yiyin sonra suyunu için. faydalı oluyor. kabak yemeği de acayip işe yarıyor.kavun ve armut da iyi gelir. ben de yapamıyorum iki gündür. evde kayısı da kalmamış.sabah armut falan yedim bakalım.ya bi de ıkınmak da istemiyorum.ıkınmak sakıncalı mı?
ıkınmak sonradan basura yol açıyor hiç tavsiye etmem.ben demirimi içmediğim zaman kabız oluyorum o yüzden aksatmıyorum.salatalık yiyin üstüne su için,gece yatarken ve sabah kalkınca 2 bardak su için.hatta açık sıcak çayın içine çay kaşığının ucuyla tereyağı ya da sana yağı koyun kahvaltıda kötü olmuyor deneyin bence..kabak yemeği süperdir evet,hele de gece yatmadan haşlayıp suyunu dökmeden içine limon,zeytinyağı ve tuz koyup yiyip yatın baya bir işe yarar...aah kabızlık..
kızlar bi de doğumdan sonra sezeryan da olsanız basur ortaya çıkıyor berbat bişey ilkinde yaşadım öldüm bittim,onun için ıkınmayın ki meme filan da olmasın

canım onun cozumunu bende bulamadım ya bol su ıc dıyolar faydasız meyve ye dıyolar o da faydasız hamıle kalmadan once kabızlık ılacı ıcıyodum ıyı gelıyodu ama sımdı ıcemıyorum doktrumda suan ılac veremem dıyo ıdare edıoz ole

Merhaba kızlar ben altı haftalık Hamileyim üç gündür kabızlık başladı kahverengi akıntı geliyor tuvalette benim gibi yaşayan var mi şimdiden teşekkürler

Slm kizlar bu olay benim gecen hafta basima geldi ben cozdum.ozelden yazsam iyi olur cunku fitil ismi hatta kendi doktorunuza sorup internettende arastirabilirsiniz.cozumunuz 15 dk. Da oluyor.bana yazarsiniz sorunu cozmediyseniz henuz.

Ben de hamileliğimin başından beri çekiyorum kabızlık. Dün canım kabak çekirdeği istedi akşam 2 kase yedim bu sabah maşallah çok iyi çıktım tuvalete. Belki bu çözüm olabilir.

5 gun oldu ve durum cok vahim cikamiyorum wc ye. Dubhalac:KK43: vardi o da bitti. Bekunis var ama gebelikte sakincali olur diye kesinlikle elimi bile surmuyorum, magnesine calsine de var evde ama icsem bebege zarari olur mu bilmiyorum:KK20:. Erik, kaysi kurusu kaynatmistim onu ictim simdi bir bardak icine de 4 kasik zeytin kagi koydim ictim valla. Allahim derdimi duysun da gece soksun atsin icimdekileri:anneadayı:

X