"HAMİLEYİMMMMM" diye haykırmak için iç çekenler...

Bi tane kalmıştı elimde malesef. Deli gibi 2 günde bir yapinca :) yarın alcam tekrar. Hayırlısı olsn inss :))))

aknti kahveye döndü artk canm. Öle devam ediyo çok çok az. Sol kasığım hala batıyor hissesiyrm. Ama adet ağrım yokk. Sağlık ocağına gidicem. Özeller pahalıymis canm ya :KK43: alir almaz yazicamm sizee :))))

en kisa zamanda ve doğru zamanda hepimzki gelick inss. Cok inaniyrm ben canm benmm :** bak ne dicem tatilde hiç düşünme akışına birak bakalm donnce zaten yenidn baslarsn istedign zman yap bakalm nolck. Rahatlk çok etkiliyo galiba

Bizim kız dedi bak içime doğuyo hamilesin diye :) inşallah yarın da güzel haberin devamını verirsin bize. Kuzum valla kafaya takmadan olmuyo ama inşallah bu tatil iyi gelecek bize. Belki biraz unutturur :)) hayırlısı artık canımcım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben de anlamadım ki canım. Biraz okudum bunun sayesinde hamile kalan da var kalmayan da var. Bilemedim ki :)

Bende araştırdım şimdi ilk ay hamile kalanda var 4 ay kullanıp hamile kalamayanda ama dikkatini şu çekti hamile kalanların çoğu kimyasal gebelik geçirmiş ilginç 😳 benimde kafama takıldı napsak acaba ya bi denesekmi ben şu an klomen kullanıyorum perşembe günü yumurta takibine başlicak doktor

Bende araştırdım şimdi ilk ay hamile kalanda var 4 ay kullanıp hamile kalamayanda ama dikkatini şu çekti hamile kalanların çoğu kimyasal gebelik geçirmiş ilginç 😳 benimde kafama takıldı napsak acaba ya bi denesekmi ben şu an klomen kullanıyorum perşembe günü yumurta takibine başlicak doktor

Doktoruna bi danis istersen senin işin varmis bu ay kullanma o zaman :) riske atma yani. Diğer aylarda kullanirsin artik

Doktoruna bi danis istersen senin işin varmis bu ay kullanma o zaman :) riske atma yani. Diğer aylarda kullanirsin artik

Evet olmadı bidahaki aylar denelerim çünkü hiç umudum yok nedense siz kullanırsanız gelişmeleri bildirin mutlaka inşaAllah olur🙏

Bizim kız dedi bak içime doğuyo hamilesin diye :) inşallah yarın da güzel haberin devamını verirsin bize. Kuzum valla kafaya takmadan olmuyo ama inşallah bu tatil iyi gelecek bize. Belki biraz unutturur :)) hayırlısı artık canımcım.

Kesnlkle. Benmki olursa eğer tatile girdm de rahatladim öyle dicem yani. Günlerm sakin geçiyo çünkü

Bence de coffeylight hadi artık çatladik burda :))

Kizlaar kan verdm yarın alicm :)) ama karnm agriyo çok heveslnmylm yaa :KK43:

Yavrum keşke bi daha idrar testi yapsaydin kanı bekleyene kadar :) hayırlısı olsun inşallah canım şu ana kadar adet olmaman da güzel bişey yani

Yavrum keşke bi daha idrar testi yapsaydin kanı bekleyene kadar :) hayırlısı olsun inşallah canım şu ana kadar adet olmaman da güzel bişey yani

Yapicm da halim olup cikamadm ki :KK43: karn agrisi mide bulantisi ölüyom :) sabah kani verip geldm hemen simdi de kaldm bole

Yapicm da halim olup cikamadm ki :KK43: karn agrisi mide bulantisi ölüyom :) sabah kani verip geldm hemen simdi de kaldm bole

Kizlaar kan verdm yarın alicm :)) ama karnm agriyo çok heveslnmylm yaa :KK43:

oyyy yarını mı beklices...:18: gerçi çok heyecanlı bu bekleyiş ama insan bir an önce sonucu bilsin istiyor. canım pozitifte olsa negatifte olsa biz yanındayız. doya doya heveslenelim, bu his bile güzel.
sen şimdi uzan dinlen yorma kendini. yarın ola hayrola...

Son düzenleme:
oyyy yarını mı beklices...:18: gerçi çok heyecanlı bu bekleyiş ama insan bir an önce sonucu bilsin istiyor. canım pozitifte olsa negatifte olsa biz yanındayız. doya doya heveslenelim, bu his bile güzel.
sen şimdi uzan dinlen yorma kendini. yarın ola hayrola...

Adet olmazsam kizlar. Çünkü cok sancim varr :KK43:(((((

Tum yorumlarinizi okumaya calistm.. Allahim herkese hayirli sekilde bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin... Bendee bu ay geciktim ins bu gecikme bebis yuzundendir :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tum yorumlarinizi okumaya calistm.. Allahim herkese hayirli sekilde bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin... Bendee bu ay geciktim ins bu gecikme bebis yuzundendir :KK43:(

belirtilerin var mı canım? inşallah bebişin gelmiştir canım. Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlısı versin.

Ya kasklarmda ince ince sizi ile yanma gibi bisi hissediyorum. Mide bulantm var ama benm normalde de mide rahatsizligim oldugundan hemen umitlenmek istemiyorum.. Fakat adetm asla gecikme yapmazdi bide bu ayi guzel degerlendirdik insallah bebistir 1 yildir bekliyoruz cunku rabbm hepimize biran evvel bebislerimizi versin

Ya kasklarmda ince ince sizi ile yanma gibi bisi hissediyorum. Mide bulantm var ama benm normalde de mide rahatsizligim oldugundan hemen umitlenmek istemiyorum.. Fakat adetm asla gecikme yapmazdi bide bu ayi guzel degerlendirdik insallah bebistir 1 yildir bekliyoruz cunku rabbm hepimize biran evvel bebislerimizi versin

geciktiğine göre idrar testi sonuç verir. bence hemen alıp yapmalısın:KK34:

Ya korkuyorum ya cikmazsa diye bir sefer yasadm cunku bayrama kadar bekliim diyorum ama napsam bilemedm de :KK43:(

Bence biraz daha bekle zaten 1 yildir bekliyomussun 1 hftda bekle ki garanti olsun ins hepimze bayram hediyesi olarak ALlahim bebeklerimizi nasip ederr

X