"HAMİLEYİMMMMM" diye haykırmak için iç çekenler...

Moral sıfır tabiki . Okadr çok umitlenmistm ki bu defa daha çok yıkıldım. Karar veremiyrm suan napicam. Tatillerde var bu ay kontrollerde aksicak akisina mi buraksam bu ay diye. Bilmiyrm :KK43:(((

Canım bence bu ay akışına bırak. Zaten yıprandın bu durumdan dolayı. Kafan dağılsın, tatilini yap keyfine bak. Olmazsa sonraki ay kontrol film ne varsa yaptırırsın.

Moral sıfır tabiki . Okadr çok umitlenmistm ki bu defa daha çok yıkıldım. Karar veremiyrm suan napicam. Tatillerde var bu ay kontrollerde aksicak akisina mi buraksam bu ay diye. Bilmiyrm :KK43:(((

Sen baya stres yaptın tatiline git kafanı rahatlat biraz uzaklaş bu psikolojiden geldiğinde dewam edersin canım

Canım bence bu ay akışına bırak. Zaten yıprandın bu durumdan dolayı. Kafan dağılsın, tatilini yap keyfine bak. Olmazsa sonraki ay kontrol film ne varsa yaptırırsın.

Ah kuzm o film beni kahrediyo zatenn. Bide bugün saglk ocaginda ki doktr niye korundun 4 yıl vücut alismiyo demezmi . Pişman olmamaliyim hakli sebeplerim var ama kafam bulandi artk iyicee. Klomene ara verince bişey olmaz dimi canimm???

Sen baya stres yaptın tatiline git kafanı rahatlat biraz uzaklaş bu psikolojiden geldiğinde dewam edersin canım

Depresyon belirtisi gosterym :) Allahm sabirlar versn hepimize en kisa zamnda da bebişlerimizi versin bizee. Sonucu aldim buarada. Tabiki negatiff

Allah'ım inşallah inşallah isteyen herkese nasip eder içindede bana inşallah bir öğrensem hamile olduğumu haykıracağım bende buralara :KK14: hamile olan arkadaşları görünce burda nasıl mutlu oluyorum RABBİM inşallahhh benim gibi isteyen herkese bu güzel duyguyu tez zamanda yaşatsın inşallah regl günüm 28 i 30 günde bir oluyorum şimdilik tek belirtim göğüs uçlarım dokununca çok acıyor halkaların ordaki minik topakcıklar çok belirgin geliyor parmaklarıma birazda rengi koyu gibi normalden umarım regl belirtisi değildir tüm bunlar :KK14:

Ah kuzm o film beni kahrediyo zatenn. Bide bugün saglk ocaginda ki doktr niye korundun 4 yıl vücut alismiyo demezmi . Pişman olmamaliyim hakli sebeplerim var ama kafam bulandi artk iyicee. Klomene ara verince bişey olmaz dimi canimm???
Ben klomen kullanmadım bilmiyorum canım, ama sonuçta o ay yumurtan gelişsin die içiyorsun yani sonraki ay adet bitiminde başlarsan yine gelişir yumurtan dimi ama.
Çok bilio o doktor ya benim bi sürü tanıdığım var yıllarca yasminle korunup bıraktığı ay hamile kaldılar. Sen de haplamı korunmuştun canım? Benim eşim korundu ama olmayınca olmuyor işte 10 ay oldu yok yok yok...

010712 coffeylight Benim yumurta sorunum yok ama bugün incire başladım :) dün bal tarçın çörek otuna başladım tekrardan.:)) ama gel gör ki bizim adama bi keçi boynuzu pekmezini yediremedim :) tek taraflı olmaz ki canım dimi ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

010712 coffeylight Benim yumurta sorunum yok ama bugün incire başladım :) dün bal tarçın çörek otuna başladım tekrardan.:)) ama gel gör ki bizim adama bi keçi boynuzu pekmezini yediremedim :) tek taraflı olmaz ki canım dimi ama

Aynen canım bizim yemediğimiz içmediğimiz şey kalmasa da kocalarımız da üzerine düşeni yapmadıkça zoor işimiz. Benimde yumurtlama sorunum yok ama bende içtim incir bu ay. Yum dönemi ağrı yapmıştı. Sorunumuz olmasa da yumurtayı güçlendiriyor spermin tutunmasını kolaylaştırıyormuş. İnşallah faydası olur dene bakalım

Ben klomen kullanmadım bilmiyorum canım, ama sonuçta o ay yumurtan gelişsin die içiyorsun yani sonraki ay adet bitiminde başlarsan yine gelişir yumurtan dimi ama.
Çok bilio o doktor ya benim bi sürü tanıdığım var yıllarca yasminle korunup bıraktığı ay hamile kaldılar. Sen de haplamı korunmuştun canım? Benim eşim korundu ama olmayınca olmuyor işte 10 ay oldu yok yok yok...

Benm de eşim korundu ben hiç ilaç falan kullanamdm kendime iyi baktm bikerese olsn diye ama imtihan işte. Olmuuo. Bemm de 10 ay biliyosm zaten :)

010712 coffeylight Benim yumurta sorunum yok ama bugün incire başladım :) dün bal tarçın çörek otuna başladım tekrardan.:)) ama gel gör ki bizim adama bi keçi boynuzu pekmezini yediremedim :) tek taraflı olmaz ki canım derilmiştir.

Kesinlkle. Icsin tabiki icmeli. Ben yedirdim bizimkine ama.kilo yapti sadece :)))) su inciri bide sogani bana da anlatsaniza kizlar ben de yapayimm .. benm de problem yok ama.klomen yuzdeyi yukseltiyo demsti bana. Ama gelgelelim öyle iste.

Ilk çocukta rahat olun ikincide korunun diyolarmis kitaplar. Bana da saçma geliyoo

Aynen canım bizim yemediğimiz içmediğimiz şey kalmasa da kocalarımız da üzerine düşeni yapmadıkça zoor işimiz. Benimde yumurtlama sorunum yok ama bende içtim incir bu ay. Yum dönemi ağrı yapmıştı. Sorunumuz olmasa da yumurtayı güçlendiriyor spermin tutunmasını kolaylaştırıyormuş. İnşallah faydası olur dene bakalım

benimde yumurtlama problemim yok ama bnde bu ay başladım incir kurune. yapmadığımız sey kaldı mı ki zaten :))

Coffeylight bilmiyorum tam olarak canım ben öyle gelişi güzel başladım. Adetim bittikten iki gün sonra başladım normalde adetin 3. günü mu 5.gunu mu ne başlanıyor sanırım. Yumurtlama dönemim bitene kadar içerim heralde

Coffeylight bilmiyorum tam olarak canım ben öyle gelişi güzel başladım. Adetim bittikten iki gün sonra başladım normalde adetin 3. günü mu 5.gunu mu ne başlanıyor sanırım. Yumurtlama dönemim bitene kadar içerim heralde

Randevu aldm kızlar haftaya persembe rahim filmi cektiricem. Sizce bu ay korunmalimiyim ??

Kızlar adet ağrılarım oluyor, gelcek kırmızılar yine😔 cumartesi günüm ama erken başlıcak sanırım. Gecen ay da 4 gün önce olmuştum. 1 gün bile şaşmayan adetim iyice bozuldu off.

Hadi ya..ama dur bakalım kuzum belli olmaz

Randevu aldm kızlar haftaya persembe rahim filmi cektiricem. Sizce bu ay korunmalimiyim ??

Hmm hayirlisi canm rahim filmini cektirince lutfen bizimle paylasirmisin? Dra gittigimde bana da hicbir problem yok fakat 1 yil hala olmamissa rahim filmi cekeriz demisti bir tikaniklik varsa zatrn acilir demisti... Merak ediyorum nasil birsey cevremde cok anlatan oldu ama insanlarimiz saolsunlar 1e 10 katmayi seviyorlar :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hadi ya..ama dur bakalım kuzum belli olmaz

Benim bu ay beklentim yok canım ya bütün ay 2 kez birliktelik oldu, biri yumurtlamamdan çok önce oldu hem de. Yani önemli dönemde sadece 1 kez oldu. Aslında erken gelse iyi olur, bayrama kadar biter bende rahat ederim.

X