Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Hamileyken bu rüyalar gerçekten yoruldum artık bu gece kendimi doğum yaparken gördüm erkek bebek doğuruyordum resmen kendimi nasıl sıktıysam kasiklarim ağrıyordu uyandığımda. Sonra da 1 tepsi şerbetli tatlı vardı elimde onu götürüyordum biyere tatlı demek bilmiyorum, bide kiraz gördüm😂

Hamileyken bu rüyalar gerçekten yoruldum artık bu gece kendimi doğum yaparken gördüm erkek bebek doğuruyordum resmen kendimi nasıl sıktıysam kasiklarim ağrıyordu uyandığımda. Sonra da 1 tepsi şerbetli tatlı vardı elimde onu götürüyordum biyere tatlı demek bilmiyorum, bide kiraz gördüm😂
Bebişin kız bence oyle hissettim birde genelde hep tersi cikiyorya ruyalarin😊 Tabi onceligi saglikli sıhatli olmasi saglicakla alin kucaginuza:KK9:

Ben rüyamda kızım olduğunu gördüm birkaç kere oğlum oldu Rabbime bin şükür
.🤲😍😍

Bi rüyamda doktordaydım cinsiyet için erkek diyordu inanmıyordum kız geçiyor içimden diyordum bana pipisini gösterdi doktor sonra başka rüyamda da annem kucagıma Bi kız bebek veriyor ama hiç bana da babasına da benzemiyor esmer Bi bebek alnının köşesinde de siyah ben var serçe parmak ucu kadar bende bekliyorum bakalım ne olacak eşim erkek ben hissediyorum kaç defa da rüyamda gördüm diyo çevremde olan herkes erkek hissediyorum seninkini diyor bende başta kız gibi hissederken şimdi erkek gibi geliyor sanırım çevrede söylenenler beni etkiledi

Ben hep kız gördüm rüyamda. Hem de defalarca. Yengem de hamile olduğumu öğrenmeden kızım olduğunu görmüş. Onun dışında da iki arkadaşım kızımın olduğunu görmüş. Ama 3 doktor oğlum olacağını söyledi. 😊Bizimki ters çıktı galiba

Ben transfer olduğumun gecesi mavi beşik gördüm, bi kaç gün sonra da erkek çocuğu gördüm akülü araba sürüyodu falan, öğrenince yazarım bende daha minnacığız 🧿💋

X