Vücut Kremleri Hangi duş jelini kullanıyorsunuz?

Vücut kremleri, losyonlar
uzun zaman palmolive spa kullandım şu mavi renkli olandan.şimdi farklı bişey almak istiyorum bugün lux ve fa ya baktım.luxün mavi renkli olanının kokusu palmolivele aynı ve fiyat olarak daha uygun.Fa Vücut Şampuanı Yoghurt Vanilla Honey bunun kokusuda harika ama ben ikisi arasında kaldım.

LUX duş jelini kullanıyorum mavisi cok güzel kokuyor ve de kalıcı parasıda iyi 2,75 filan tavsiye edrim kızlar..

2dwg7zm.jpg

hayatımda bi kokuya bu kdr aşık olmadım benn :asigim: mükeemmmel ötesiii :asigim:
ama avon sagolsun kaldıro bu kokuyu :mymeka: bende 3 tane birden aldım napiim :eek:klava:

palmolive mavi spa kullanıyorum genelde , ama son olarak Fa nın sportunu aldım muhteşem kokuyo ve çok fresh tavsiye ederim kızlar ..

Palmoliva pure cashmire'i tenimde bıraktığı ipeksi, yumuşak etkisi yüzünden seviyorum. :eek: Kokusu ahım şahım diil.

nivea happy time bambu ve portakal özlü vucut şampuanı ve kremide var ikisini sürüp çıktığımda çook hoş kokuyorummmmmmm:)zemuszemus

palmolive,oriflame,microtem şimdiye kadar kullandıklarım ama şuan oriflame kullanıyorum..

Victoria^s Secret strawberry&champagne kullaıyorum çıkınca butterınıda sürünce en az 2 gün kokuyo müthişşş...

Marks & spancer 'ın da duş jelleri harika ayrıca uygunda fiyatı.Ben bir ara kullandım çok memnun kaldım.Hemn insanda uzun süre hoş koku bırakıo hmnde cildini yumuşacık yapıo.

palmolive thermal spa mavi renk olnı ve palmolive aroma terapi kırmızı olanını kullanıyuoruz.ıkısının kokusuda cok güzel önerırım.zemuszemus

The Body Shop-hindistancevizli ve Durunun mavi renkli olanını kullanıyorum,bayılıyorm ikisininde kokusuna kaydirigubbakcemile2

X