Hangi Nevresimi Almalıyım?

sinemimsi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
21
7
35
Merhaba arkadaşlar size çeyizim ile ilgili birkaç sorum olacak.

Nasipse 29 haziran'da düğünüm var ve benim nevresim takımım sadece 4 tane. Geçmişte annemin aldığı 3 tanesi eski model demode nevresimler. Ben ise taçın pazen nevresimlerinden aldım. Henüz kullanmadığım için ne kadar kaliteli olduğunu bilmiyorum ancak desenleri hoşuma gitti. Çok güzel. Çeyizim için bir nevresim daha almak istiyorum. SAten nevresim takımının güzel olacağını düşündüm.

Saten nevresim takımı ile alakalı olarak görüşleriniz nelerdir? Eşimin vücut ısısı çok sıcak ve terleme yapmasından korkuyorum. Sıkıntılı bir durum malumunuz.

Marka konusunda ise Taç ile karaca home arasında kaldım. Taç ürünlerini kullanıyoruz ancak karaca home'un ürünleri de çok estetik. Beğendiğim model de karaca home'un gül kurusu rengindeki bu nevresimi.

Daha uygun fiyatlı olduğu için internetten satın almayı düşünüyorum. Bu ürünü araştırdım, karaca home'un kendi sitesinde 369 lira ancak nevresimciniz ve kalitemarket diye iki farklı sitede 315 liradan satılıyor. Bu sitelerden daha önce alışveriş yaptınız mı? Güvenilir midir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu aralar bu iki siteninde ismini fazlaca duymaya basladim ve attigin urun bence baya sık duruyor

Merhaba öncelikle hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin InşAllah ben de kalite marketten alışveriş yaptım güvenebilirsin hatta nevresim yanında küçük hediye gönderdiler ben de herkese tavsiye ediyorum sana da tavsiye ederim nevresim dışında çeğizine alabileceğim farklı indirimde güzel ürünlerde var ben de baya bi araştırdım fiyatlar orda uygun

Merhaba öncelikle hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin InşAllah ben de kalite marketten alışveriş yaptım güvenebilirsin hatta nevresim yanında küçük hediye gönderdiler ben de herkese tavsiye ediyorum sana da tavsiye ederim nevresim dışında çeğizine alabileceğim farklı indirimde güzel ürünlerde var ben de baya bi araştırdım fiyatlar orda uygun

Merhaba arkadaşlar size çeyizim ile ilgili birkaç sorum olacak.

Nasipse 29 haziran'da düğünüm var ve benim nevresim takımım sadece 4 tane. Geçmişte annemin aldığı 3 tanesi eski model demode nevresimler. Ben ise taçın pazen nevresimlerinden aldım. Henüz kullanmadığım için ne kadar kaliteli olduğunu bilmiyorum ancak desenleri hoşuma gitti. Çok güzel. Çeyizim için bir nevresim daha almak istiyorum. SAten nevresim takımının güzel olacağını düşündüm.

Saten nevresim takımı ile alakalı olarak görüşleriniz nelerdir? Eşimin vücut ısısı çok sıcak ve terleme yapmasından korkuyorum. Sıkıntılı bir durum malumunuz.

Marka konusunda ise Taç ile karaca home arasında kaldım. Taç ürünlerini kullanıyoruz ancak karaca home'un ürünleri de çok estetik. Beğendiğim model de karaca home'un gül kurusu rengindeki bu nevresimi.

pr_01_6001.jpg

Daha uygun fiyatlı olduğu için internetten satın almayı düşünüyorum. Bu ürünü araştırdım, karaca home'un kendi sitesinde 369 lira ancak nevresimciniz ve kalitemarket diye iki farklı sitede 315 liradan satılıyor. Bu sitelerden daha önce alışveriş yaptınız mı? Güvenilir midir sizce?

http://www.nevresimciniz.com/saten-nevresim-takimi/2304-karaca-home-çift-kişilik-güpürlü-nevresim-takimi-feyza-gül-kurusu.html

http://www.kalitemarket.com/Karaca-...Nevresim-Takimi-Feyza-Gul-Kurusu,PR-6001.html

Rengi çok güzelmiş nevresimin nevresimciniz.com sitesinden daha önce alışveriş yapmıştım bir sıkıntı yaşamadım tavsiye edebilirim

merhaba inşallah mutlu olursun ben marie claire ürünleri yani nevresim takımları,battaniyeler,yastık-yorganlar,yatak örtüleri hem kullanıyorum hemde satıyorum kesinlikle öneririm.Çünkü %100 pamuk ve uzun ömürlüler verdiğin paraya fazlasıyla değer alan herkes çok mennun ayrıca saten takımlar tam çeyizlik ilgilenenler için telefon numaram

Son düzenleyen: Moderatör:
ben biliyorummm o siteleri Allah tamamina erdirsin ve bence bu sectigin model cok guzel ve tam ceyizlik, sitelere gelince daha yeni kalitemarketten alisveris yaptim hediye cekini kaptim :KK36:

tac karaca home ile alakali kiyas etmek yanlis olur bence ikiside kendi icinde farkli kulturler gibi desen olarak ve pamuk orani olarak kiyas etmeniz daha dogru olur baktiginiz urunun benzerini kullandim saten nevresim takimi nevresim grubunun en kalitelisi bence ama esinizin terleme durumuna cok sıkıntı çıkarmaz gibi bu ALLAH yardımcınız olsun zor baya şimdiden eşinizin böyle bir sorunun olması

Bencede pamuksaten nevresimin terletme gibi bi problem çıkaracağını düşünmüyorum

sıkıntıysa sıkıntı çarşaf mı örtüneceksiniz diledigini al sonra aklin kalmasin pamuksaten de al pamukda al saf saten de al. Al hepsinden al:halay:

sıkıntıysa sıkıntı çarşaf mı örtüneceksiniz diledigini al sonra aklin kalmasin pamuksaten de al pamukda al saf saten de al. Al hepsinden al:halay:

Öyle demişsiniz ama saten Nevresim çok kullanışlı değil terletiyor kullanışlı olmuyor yani onun yerine iki tane makosaten almak daha mantıklı gibi :KK56:

Öyle demişsiniz ama saten Nevresim çok kullanışlı değil terletiyor kullanışlı olmuyor yani onun yerine iki tane makosaten almak daha mantıklı gibi :KK56:
yahu kizin akli kalacagina alsin ayol olmadi kocasi salonda uyusun hem kafasini dinler hemde erlemez pamuklu carsafinda :KK45:

Bende sağlık konusunda katılıyorum nevresim secimi önemli gerçi hanfendi için pek öyle görünmüyo nevresim yerine çarşaf kullanmayı düşünüyorsunuz ama yorganlı nereye geçireceksiniz çok merak ettim uyuyamam :anneadayı:

Bende sağlık konusunda katılıyorum nevresim secimi önemli gerçi hanfendi için pek öyle görünmüyo nevresim yerine çarşaf kullanmayı düşünüyorsunuz ama yorganlı nereye geçireceksiniz çok merak ettim uyuyamam :anneadayı:
valla ben herturlu nevresim kullanirim ama kocam hasta diye carsaf kullanmam yani farkindaysaniz HANIMEFENDI diledigimizi almamizi soyledim saglik onemli tabi sonucta hergun ayni nevresimi serecek degiliz :/

ne yani mahrummu kalalim siz de bayansiniz oldu kocam onu sevmez su hastaligi var bu hastaligi var yani biz dusunuyorsak bence oda katlanabilir sanki omurluk sercekler :KK20:
Cevaplarınızdan belli eşinizin ne kadar şansli oldugu!!! hakkaten pek ictenmissiniz

X