Harika Güzellik Barbara Palvin

Gayet guzel ve orantili tabi begenilmeyecek bir yeri yok ama egri oturup dogru konusalim gercekten de dediginde haklisin. Ingiltere'de yasiyorum ilk geldigimde herkese cok begenerek hayran hayran bakiyordum (ozellikle de bebeklere, hepsi kartpostal gibiydiler sapsari saclar kocaman mavi gozler) ama gore gore simdi alistim zaten nufusun yarisi oyle senin de dedigin gibi. Burada kumrallarin sarisinlarin cogu sacini kestaneye boyuyor degisik ve guzel olmak icin, benim gorumcem de ayni seyi yapiyor hatta koyu kahveye boyuyor oysa sapsari cok guzel saclari var ben olsam asla boyamam :KK9: hatta gorumcemin gozleri kahverengi ve bundan gurur duyuyor herkes de bayiliyor onun gozlerine. Avrupalilarin yuz kemikleri de daha belirgin, bizim gibi yuvarlak hatli da degiller.. Turkiye'de bu ozelliklerde pek kimseyi goremedigimiz icin bize cok degisik geliyor hosumuza gidiyor. Ama onlara da bu ozellikler siradan geldigi icin onlar da onu degistirme cabasindalar. Buyuk cogunluk yaz-kis deli gibi bronzlastirici kullaniyor saclarini koyu renge boyuyor. Yani siradan olmayan seyler hep goze daha cok hitap ediyor bize gore de beyaz tenli sarisin olmak daha iyidir. Tabi Turkiye icin genelleme yapiyorum istisnalar elbette var.

Arkadaslar Avrupa dediğiniz yer bı bölge digil bölgesel farklılıklar gösteiyo İngilizler irlandalilar vs sten hiç guZel olmiyan insanlar tabiki çok guzelleride çıkar ama çok az ama Türklere guZel gelebilir renk kilo boy vs olrak ama vasat fiziksel olrak tabiki kültürel olarak çok ustteler bu kızda tipik avrupalı tipi var çok yanlış bı söylem bu kızda dogu yada orta avruplali tipi var daha çok Avrupa'nın bölgesel degisiklikleri konusunu acardim ama ilgisini çeken olur cekmeyen olur o yüzden daha fazla uzatmıyorum

Ingilizler iskandinav ulkelerine kiyasla daha cirkin olabilir(ki oyleler) ama ingilizlere toptan cirkin demek de hepsine guzel demek kadar yanlis bence madem genellemeleri bu kadar elestirmissiniz siz de hemen hemen ayni seyi yapmis olmuyor musunuz.. Diger konuya gelince, dediginizi anliyorum ve de katiliyorum ama siz de avrupali tipi dediklerinde ne demek istediklerini anlamis olmalisiniz sonucta turkiye'de bile bolgeden bolgeye farkliliklar olabilir. Ornek, Cin Japonya Kore ben genellerim ama aslinda cok farkli karakteristik ozellikleri var yine de asyali deyince kim ne denmek istedigini anliyor, asya'da cekik gozlulerden baska bir cok irk olsa dahi sonucta boyle deniyor. Polemik yaratmak istersek elestirecek cok sey buluruz her yorumda ama gerek var mi. Modellerle ilgili hemen her baslikta bir polemik var zaten hatta bazilarinda tartismaya donmus oncelikle herkesin farkli zevkleri olabilecegini kabullenmeliyiz sonra da elestirirken uslubumuza dikkat etmeliyiz son yaziya cevap degil ortaya soyluyorum, cunku burasi her turlu insanla dolu oldukca kalabalik bir forum huzurun kacmamasi acisindan bence insanlarin goruslerini etkilemek/degistirmek/duzeltmek her zaman dogru yaklasim olmayabilir.

Asyalı farklı bı kavramdır. Güney Avrupalı da Avrupaya giriyo(Portekiz ispAnya Malta vs) bu insanlar daha çok latine benziyo. Ama İngilizler gercekten cogunluk olarak guZel kabul edilen bı ırk digildir, kastettiğim dogu ve orta Avrupa slav ırkları. İskandinavlarda tabi çok güzel fakat slavlardaki yüz hatları yok

Öle bı diyosunuzki yamuk yumuk biri sanki ama Allah yaratmış napalim gibisinden))) ay çok güldüm

Bence böle resimlerde görüp konuşmak kolayda yolda canlısını görseniz soklara girersiniz neyse ben bisey diyemiyorum susuyorum artik

arkadaşlar;

bu hanımın akrabası falan değilsiniz değil mi..:KK37:
beğenen beğenir,beğenmeyen de beğenmez..

beğenen,beğenmeyene zevksizsin,ne hakla beğenmezsin nasıl diyebilir..
yada beğenmeyen,beğenene sen bu kadının neresini de bağendin hıhhh diyebilir mi..

yapmayın etmeyin..
sakin ve güzel paylaşımlar olsun lütfen..
bu diğer topikler için de geçerli..
lütfen...

Gayet guzel ve orantili tabi begenilmeyecek bir yeri yok ama egri oturup dogru konusalim gercekten de dediginde haklisin. Ingiltere'de yasiyorum ilk geldigimde herkese cok begenerek hayran hayran bakiyordum (ozellikle de bebeklere, hepsi kartpostal gibiydiler sapsari saclar kocaman mavi gozler) ama gore gore simdi alistim zaten nufusun yarisi oyle senin de dedigin gibi. Burada kumrallarin sarisinlarin cogu sacini kestaneye boyuyor degisik ve guzel olmak icin, benim gorumcem de ayni seyi yapiyor hatta koyu kahveye boyuyor oysa sapsari cok guzel saclari var ben olsam asla boyamam :KK9: hatta gorumcemin gozleri kahverengi ve bundan gurur duyuyor herkes de bayiliyor onun gozlerine. Avrupalilarin yuz kemikleri de daha belirgin, bizim gibi yuvarlak hatli da degiller.. Turkiye'de bu ozelliklerde pek kimseyi goremedigimiz icin bize cok degisik geliyor hosumuza gidiyor. Ama onlara da bu ozellikler siradan geldigi icin onlar da onu degistirme cabasindalar. Buyuk cogunluk yaz-kis deli gibi bronzlastirici kullaniyor saclarini koyu renge boyuyor. Yani siradan olmayan seyler hep goze daha cok hitap ediyor bize gore de beyaz tenli sarisin olmak daha iyidir. Tabi Turkiye icin genelleme yapiyorum istisnalar elbette var.

Bende İngiltere'ye ve Almanya'ya gitsem şok olurum heralde. Hepsi sarışın hepsi mavi gözlü hepsi güzel gelir insanın gözüne. Şimdi Türkiye bir Akdeniz ülkesi bu yüzden genel olarak esmerler var. Bu yüzden Kuzey Avrupalıları çok beğeniyoruz. Acaba Almanlar, İngilizlerde Akdeniz ülkelerindeki insanları beğeniyormulardır? Onlar gibi esmer filan olmak istiyorlar mıdır acaba ?:KK53::KK53:

Bende İngiltere'ye ve Almanya'ya gitsem şok olurum heralde. Hepsi sarışın hepsi mavi gözlü hepsi güzel gelir insanın gözüne. Şimdi Türkiye bir Akdeniz ülkesi bu yüzden genel olarak esmerler var. Bu yüzden Kuzey Avrupalıları çok beğeniyoruz. Acaba Almanlar, İngilizlerde Akdeniz ülkelerindeki insanları beğeniyormulardır? Onlar gibi esmer filan olmak istiyorlar mıdır acaba ?:KK53::KK53:

Aynen dediginiz gibi burada etrafimdaki herkes esmer olma telasinda :) bakin simdi bir tane de kanit sunuyorum

bu benim ingiliz gorumcem. kendisi normalde bembeyaz tenli ve sari sacli. ama burada da goruluyor gogsunun yarisi beyaz, cunku bronzlastirici kremle kendini surekli esmer yapmaya calisiyor. saclarini da boyle boyuyor surekli :KK9:

Soğuk bir yüzü var.Samimi gelmedi hiç.Güzellikte kaşın gözün orantısından çok bana verdiği sıcaklığı baz almışımdır hep.

Aynen dediginiz gibi burada etrafimdaki herkes esmer olma telasinda :) bakin simdi bir tane de kanit sunuyorum

bu benim ingiliz gorumcem. kendisi normalde bembeyaz tenli ve sari sacli. ama burada da goruluyor gogsunun yarisi beyaz, cunku bronzlastirici kremle kendini surekli esmer yapmaya calisiyor. saclarini da boyle boyuyor surekli :KK9:

:)) Çoğu insan kendinde olmayanın peşinde. :KK70:

Rus kadınlarının da kliplerinde hep görüyoruz saçlar hep ya simsiyah ya da kahverengi. Tenler de bronz. :KK70:

Son düzenleme:
d9dr.jpg

d9f7.jpg

X