Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Teşekkür ederim canım. Cem hoca mı yaptı ameliyatını?

Evet Cem Payaslı yaptı ameliyatımı.biraz geç cevaplayabildim kusura bakmayın.şimdi az önce yine gözlük denedim yine olmadı.önceden de olmazdı.gözlükteki boşluk burnuma oturmazdı.gözlük havada kalırdı.o kadar ameliyat oldum neredeyse 3 ay olacak hala aynı.yine gözlükler olmuyor.kemiğin de biraz inceltilmesi lazımdı.zamanla şişler ödemler iner ama kemik kendi kendine incelmez ki..malesef kemiğe hiç dokunmamış.bu kadar doğallık da iyi değil bence..şu sıralar kafam çok karışık..acaba böyle idare edip bu buruna razı mı olmalıyım yoksa kbb ci başka bir doktora tekrar mı ameliyat olmalıyım bilemedim.yani bu ameliyat benim şikayetlerimi gidermedi.zaten ikinci ameliyata karar bile versem aradan epey zaman geçmesi lazım.tabi işin maddi kısmı ve eşimi tekrar razı etme konusu daha da uzun zaman ister..her türlü bekliycez işte..

Kızlarr şubatta olmuştumya ben ameliyat halaa iyilşmedi burnumun altındaki dikiş benim tenim hassas galiba dikiş izleri kırmızı sizinkide ölemii beyaz tenliyim ben ona bağklıyorum bunun için bildiğiniz bi krem varmı kızlarrrrrr

evet cem payaslı yaptı ameliyatımı.biraz geç cevaplayabildim kusura bakmayın.şimdi az önce yine gözlük denedim yine olmadı.önceden de olmazdı.gözlükteki boşluk burnuma oturmazdı.gözlük havada kalırdı.o kadar ameliyat oldum neredeyse 3 ay olacak hala aynı.yine gözlükler olmuyor.kemiğin de biraz inceltilmesi lazımdı.zamanla şişler ödemler iner ama kemik kendi kendine incelmez ki..malesef kemiğe hiç dokunmamış.bu kadar doğallık da iyi değil bence..şu sıralar kafam çok karışık..acaba böyle idare edip bu buruna razı mı olmalıyım yoksa kbb ci başka bir doktora tekrar mı ameliyat olmalıyım bilemedim.yani bu ameliyat benim şikayetlerimi gidermedi.zaten ikinci ameliyata karar bile versem aradan epey zaman geçmesi lazım.tabi işin maddi kısmı ve eşimi tekrar razı etme konusu daha da uzun zaman ister..her türlü bekliycez işte..

canm bi doktora görün bence kafandaki şeyleri sorarsın 3. Ayını bekleme bence

canm bi doktora görün bence kafandaki şeyleri sorarsın 3. Ayını bekleme bence

Zefeycim daha önce de belirtmiştim doktora şikayetlerimi zaten. yine söyliyeceğim tabi..3.ayda gel o zaman yine konuşuruz demişti.bakalım ne değişecek..
bu arada Zefeycim yeni olan yanık izleri için yumurta sarısının yağı çok işe yarıyor ben de denemiştim hiç iz bırakmadı.ama aynı yöntem ameliyat izleri için yarar mı bilemem... eczanelerde dermo kozmetik markaların iz geçirici etkili ürünleri var eczacılara sorabilirsin..aslında bu türden şeyleri doktorun önceden söyleyip önermesi lazım.doktora sor bakalım belki o bir şey önerir...benim de anesteziden kaynaklı boğazım mahvoldu.neredeyse 3 ay olacak hala da tam iyileşmedi.ben bunu söylediğimde üstünde durmadı ilaç falan vermedi mahvolmuştum ama belki sana birşeyler önerebilir..

Kızlarr şubatta olmuştumya ben ameliyat halaa iyilşmedi burnumun altındaki dikiş benim tenim hassas galiba dikiş izleri kırmızı sizinkide ölemii beyaz tenliyim ben ona bağklıyorum bunun için bildiğiniz bi krem varmı kızlarrrrrr

Zefeycim n'aptın? ameliyatından kalan izler için bir krem bulabildin mi? ya da doktor bir şey önerdi mi? izler için çinko kremleri ya da salyongoz kremleri falan iyi gelir diye duydum ama?..

Selam bende CEM PAYASLI hakkında birşey söylemek istiyorum Burun ameliyatımı cem payaslı hoca yaptı fakat çok şikayetçiyim kısa bir sürede burnumun düzeleceğini hiçbir ağrı olmayacağını söyledi fakat aradan 6 ay geçmesine rağmen halen ağrı şişlik ve burun kemiğimde eğrilik bozukluk var.Bu konuda çok mağdurum.Ayrıca cem hocanın ekibi saygısız ve çok ilgisizler.Tekrar ameliyat olmayı düşünüyorum bu konuda fiyat bilgisi almak istediğimde hiç adam gibi cvp verilmiyo ve bu durumdan çok rahatsızım.Yakın bir tanıdığımda göğüs büyütme operasyonu olmuş cem hocadan fakat o da benim gibi durumundan hiç memnun değil.Kimseye CEM PAYASLIYI tavsiye etmiyorum.Ameliyat konusunda çok başarısız ve tecrübesiz biridir.Yaşadığım durum budur.

Selam bende CEM PAYASLI hakkında birşey söylemek istiyorum Burun ameliyatımı cem payaslı hoca yaptı fakat çok şikayetçiyim kısa bir sürede burnumun düzeleceğini hiçbir ağrı olmayacağını söyledi fakat aradan 6 ay geçmesine rağmen halen ağrı şişlik ve burun kemiğimde eğrilik bozukluk var.Bu konuda çok mağdurum.Ayrıca cem hocanın ekibi saygısız ve çok ilgisizler.Tekrar ameliyat olmayı düşünüyorum bu konuda fiyat bilgisi almak istediğimde hiç adam gibi cvp verilmiyo ve bu durumdan çok rahatsızım.Yakın bir tanıdığımda göğüs büyütme operasyonu olmuş cem hocadan fakat o da benim gibi durumundan hiç memnun değil.Kimseye CEM PAYASLIYI tavsiye etmiyorum.Ameliyat konusunda çok başarısız ve tecrübesiz biridir.Yaşadığım durum budur.

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun.
bu kadar açıklıkla yazdığınıza göre demek ki siz de çok ciddi şeyler yaşamışsınız. ayrıca bu sorunları yaşayanın sadece siz olduğunu düşünmeyin.burada benzer sorunları yaşayan bir kaç arkadaş daha olmasına rağmen burada anlatmıyor, özelde paylaşmayı tercih ediyor.ben de 3 ay önce Cem Bey'e ameliyat oldum.zaten forumu takip ediyorsanız ben de sıkıntılarımı dile getiriyorum zaman zaman.ameliyatımın sonucundan memnun değilim ve 2.ameliyatı düşünüyorum.ama tekrar Cem Bey'e olmayı hiç düşünmüyorum.size de tavsiyem budur.madem bu kadar büyük problem yaşadınız.tekrar aynı doktora olmak yine büyük risk..normal ameliyatsız bir burunda iyi sonuç veremeyen bir doktor, revizyonda ne kadar başarılı olabilir ki..bu sadece Cem Bey için geçerli değil.başka bir doktor bile olsa eğer sonucundan memnun değilseniz tekrar aynı doktora gitmek bana pek iyi bir çözüm gibi gelmiyor.bence cevap vermemelerine hiç sinirlenmeyin.her kötü şeyde bir hayr vardır diye düşünün ve aynı hatayı 2.kez yapmayın derim.zaten normal koşullarda doktor kendisi bir hata yapmışsa tekrar sizden para istememeli.tekrar para istemesi bile bence sizi bir kez daha düşündürmeli. bu arada ilgisizlikleri konusunda çok haklısınız.bunu 1.ay kontrolüne gittiğimde çok iyi anladım.ameliyata karar vermeden önce usandıracak kadar her gün defalarca arayan asistan hanımlar sonrasında dönüp yüzünüze bakmıyor hele ki bir şikayetiniz varsa...ayrıca asistan hanımın başta ödemeyle, transferle ilgili söylediği şeylerin bir çoğu da gerçekleşmedi.tabi ki ben söylediği şeylerin gerçekleşmeyeceğini ameliyattan bir gün önce öğrendim.ameliyattan bir gün önce bile ben aradım onları..neler yapıp yapmam gerektiğini kendim aradım da öğrendim.yoksa onların arayacakları bile yoktu.o kadar ilgisizler yani..aslında bunlar insana birer işaret tabi görmeyi bilene.o an göremedim.keşke o an vazgeçseydim ama keşkelerle olmuyor ne yazık ki..neyse.. siz de çok sıkmayın canınızı.biraz daha bekleyin.ben de bekliyorum.sonuçta hemen müdahele edilemiyor buruna.bu sırada doktor ve fiyat araştırmış olursunuz.ben öyle yapıyorum.size tekrar geçmiş olsun acil şifalar dilerim..

Zefeycim n'aptın? ameliyatından kalan izler için bir krem bulabildin mi? ya da doktor bir şey önerdi mi? izler için çinko kremleri ya da salyongoz kremleri falan iyi gelir diye duydum ama?..

yok canım arayamadım daha zaten haziranın biri gibi gidicem kontrole 3. ay o zamana sorarım dedimmmm

canım o eğrişlik zamanlamı oldu yoksa ilk ameliyat olduğundan sonraki günlerdede hissettinmi biirde masajlarını aksatma bende unutuyorum arada aklıma geldikçe hala masaj yapıyorum

Herkese iyi akşamlar... Zafey hanım yazdıklarınıza çok üzüldüm. İnsan zaten çok zor karar veriyor, bir de sonuçtan mutsuz olmak çok fena. Çok da şaşırdım bir yandan, çünkü ben ve ablam birlikte ameliyat olduk Cem beye. İkimiz de burnumuzu yaptırdık. Babam da gelecek hafta saç ektirecek. Daha çok yeni bizim tabi ama şimdiden çok iyi görünüyor. Yani ağrım olmadı benim. Sizin için çok üzüldüm. :KK43: neden öyle oldu acaba? Ben karar vermeden önce çok araştırdım ve sırf bizimle çok samimi ilgilendiler diye Cem beyi seçtik. Şöför de geldi falan, inanın çok şaşırdım, aynı yerden mi bahsediyoruz acaba? Babamın ameliyatı da bitsin evimize döneceğiz Zürih'e, istanbul'da çok iyi ağırladılar bizi. Siz Cem beyle konuştunuz mu sonradan? Ne dedi çok merak ettim? Sevgilerime..

Ben ameliyet oldum ve çok memnun kaldım ağrı yok iki hafta sonra tamamen toparlanıdm ve arkadaşımda benden sonra yaptırdı doğallığın bu kadarı olur diyorum kimse estetik olduğumu bile anlamıyor... :)

Merhaba, ben Cem Beye küçük bir operasyon için gitmiştim. Ancak işlem yüzümde olduğu için çok tedirgindim. Kendisi endişelerime kulak vererek tüm sorularımı içtenlikle yanıtladı. Yapacağı tüm işlemleri anlatarak sonrasında da yaşayacaklarım konusunda beni aydınlattı. Yoğunluğuna ve işlemin küçüklüğüne rağmen bu değeri ve saygıyı bana hissettirmesi benim için çok önemli ve etkileyiciydi. Kısa süre önce de kendisine burun estetiği ve nefes açma operasyonu oldum. Tüm ekibi süreç boyunca ilgililerini eksik etmediler. Ben doktor seçimim, aldığım sonuç ve gördüğüm muameleden çok memnun kaldım. Sağlığımı ve ne istediğimi bu kadar önemseyen Doktorum Cem Payaslı'ya, arkasındaki saygılı, ilgili ve samimi ekibine teşekkürü borç bilirim.

benim ameliyatımda cem payaslı tarafından gerçekleştirildi ve gayet güzel kendimi toparladım sonuçta her bünye bir değildir kimin ne zaman iyileşeceği yada toparlanacağı belli olmaz ben çok kısa bir sürede çok güzel farklar gördüm ve ben söylemesem kimse estetik olduğumu bile anlamıyor ki o kadar doğal ameliyat izi yok, ağrı yok çok hoş bir ifadem var artık kemerli ve ucu düşük bir burundan gayet doğal görünümlü harika bir burna kavuştum benden sonra başka bir arkadaşım daha yaptırdı kesinlikle oda çok memnun... bence cem payaslı dalında çok iyi bir doktor. Ayrıca ekibi de çok samimi ve şeker insanlar ben sadece yazınızı okuyunca fikrimi belirtmek istedim. geçmiş olsun

X