Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Cem Payaslı'ya ameliyat olan var mı? lütfen yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Bende ona olmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım

kızlar cuma günü ameliyat oldum. Cem Bey çok başarılı geçtiğini güzel bir burnum olacağını söyledi ama şu anda hala morluklar ve şişlikler var biraz psikolojim bozuldu gibi
kendimi kötü hissediyorum şu an kızlar sizdede böyle şeyler oldu mu hiç?

Canım nne kadara ameliyt oldun?? ve şimdi nasıl foton varsa koyabılırmısın cunku bende cem beye amelıyat olucam. cok rıca edıyorumm :KK43:((

Canım nne kadara ameliyt oldun?? ve şimdi nasıl foton varsa koyabılırmısın cunku bende cem beye amelıyat olucam. cok rıca edıyorumm :KK43:((

30 ağustosta benimde ameliyatım var. Cem bey ilk görüştüğüm doktordu ve 2 yıl boyunca burada isimleri olan birçok doktorla görüştüm. neden bilmem ama cem bey bana güven verdi. Umarım herşey güzel olur. Cem bey görüşmede yaptığı burunları göstermiştir sana. Eğer içine sinmediği bir durum var ise biraz daha araştır derim. fiyat konusunda ise buradan yazmam pek doğru olmaz. Ben nakit fiyata anlaştım ve diğer doktorlar ile neredeyse aynı. Özelden yazarsan bilgi verebilirim.

canım mesaj sayım 50 olmadığı ıcın ozel mesaj yollayamıyorum cevap veerdıgın ıcın teşekkür ederım. rıca etsem sen bana ozelden yazarmısın fıyatını. sımdıden cok tesekkr ederım

30 ağustosta benimde ameliyatım var. Cem bey ilk görüştüğüm doktordu ve 2 yıl boyunca burada isimleri olan birçok doktorla görüştüm. neden bilmem ama cem bey bana güven verdi. Umarım herşey güzel olur. Cem bey görüşmede yaptığı burunları göstermiştir sana. Eğer içine sinmediği bir durum var ise biraz daha araştır derim. fiyat konusunda ise buradan yazmam pek doğru olmaz. Ben nakit fiyata anlaştım ve diğer doktorlar ile neredeyse aynı. Özelden yazarsan bilgi verebilirim.

canım mesaj sayım 50 olmadığı ıcın ozel mesaj yollayamıyorum cevap veerdıgın ıcın teşekkür ederım. rıca etsem sen bana ozelden yazarmısın fıyatını. sımdıden cok tesekkr ederım

kızlar cem bey benim de burnumu yaptı 3 gün önce atel çıkarıldı hiç ağrım falan olmadı çok rahat geçti hiç korktuğum gibi diilmiş. aynen zaten hiç ağrı olmaz demişti, öyle de oldu. gözlerimin altında çok az bir morluk var her gün daha iyi oluyor yani basit bi kapatıcıyla işe bile gittim bir hafta sonra hiç kimse morluk görmedi. ben çok mutluyum şu an hep hayal ettiğim burna kavuştum. benim burnumda eğrilik vardı nefes alamıyodum, şu an daha yeni olmasına rağmen bebek gibi uyuyorum valla Allah razı olsun cem beyden. benim şimdi normal kontrollerim bitti ama bana 1.ayda mutlaka gel resim çekicem dedi, yani asistanı da tembih etti. sonra altıncı ayda tekrar kontrol oluyormuş. 1.yılda da bi görünmek lazım. şimdiden süper görünüyo burnum 1 yıl sonra tam oturacakmış şekli düşündükçe mutlu oluyorum. cem beyi çokkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

canım ne kadara oldun amelıyat? bende de nefes ve sekıl bozuklugu var. gule gule kullan ayrıca :)

ben de burun ameliyatı için dr araştırıyodum. bikaç forum sitesinden sordum ve Cem payaslı ismini önerdiler. burda da hakkında yazılanları okudum baya işinde iyi. bazı korkularım vardı ancak kendisinden randevu aldımm. ameliyat olucam :))

ben de burun ameliyatı için dr araştırıyodum. bikaç forum sitesinden sordum ve Cem payaslı ismini önerdiler. burda da hakkında yazılanları okudum baya işinde iyi. bazı korkularım vardı ancak kendisinden randevu aldımm. ameliyat olucam :))

merhaba arkadaşlar, ameliyat olalı 1 hafta oldu ve yarın atelim alınacak.Cem bey i tercih ettiğim için hiç pişmanlık duymadım. Şimdiden burnumu sevdim..:Nefes alışımda gayet iyi. Umarım atel den sonra ve şişlik tamamen gittikten sonra herşey daha mükemmel olur.
:)

Ameliyat sonrası resimlerimi koydum arkadaşlar, şimdilik bantlı ama böylede güzel :)

ben cem beye amelıyat oldum suan 6 ayımın dolmasını beklıyorum duzelmesı ıcın. cunku seklınden hıc memnun dıılım ayrıca nefes problemım vardı ve suan nefes sorunum da hala devam edıyor. umarım ıkısıde duzelır..

ben cem beye amelıyat oldum suan 6 ayımın dolmasını beklıyorum duzelmesı ıcın. cunku seklınden hıc memnun dıılım ayrıca nefes problemım vardı ve suan nefes sorunum da hala devam edıyor. umarım ıkısıde duzelır..

daha 13 gün oldu. henüz bantlarım alınmadı. şeklinden memnunum. Nefes e gelince şuan tıkanlıklık var gripli gibiyim. Onunda normal olduğunu düşünüyorum. bakalım zaman ne gösterecek . Cem bey ile paylaştınmı peki memnuniyetsizliğini ?

daha 13 gün oldu. henüz bantlarım alınmadı. şeklinden memnunum. Nefes e gelince şuan tıkanlıklık var gripli gibiyim. Onunda normal olduğunu düşünüyorum. bakalım zaman ne gösterecek . Cem bey ile paylaştınmı peki memnuniyetsizliğini ?

Tabiki paylaştım. Şuan zamana ihtiyaç var umarım düzelir. Kendisi her defasında yaptığı ameliyatların arkasında olduğunu dile getiriyordu. Bende buna güveniyorum açıkçası. Umarım düzelir de başka bir operasyona gerek kalmaz çünkü zor bir süreç..

Tabiki paylaştım. Şuan zamana ihtiyaç var umarım düzelir. Kendisi her defasında yaptığı ameliyatların arkasında olduğunu dile getiriyordu. Bende buna güveniyorum açıkçası. Umarım düzelir de başka bir operasyona gerek kalmaz çünkü zor bir süreç..

İnşallah düzelir canım ya. hepimiz için hayırlısı olur inşallah. 2.bir operasyon allah korusun diyelim sıkıntı

X