Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben 6 mart 2013 de ameliyet oldum..ama burnumda fazla bi değişiklik olmadı.burnumu çok kalın buluyorum ve kimse beğenmiyor.tekrar revizyon olacağım başka doktora.ve ameliyattan sonra 1 kere bile aramıyorlar.ilgilenmiyorlar.her şey parayı alana kadar.Cem bey e soru soruyosun kaçamak cvplar verip acelesi varmış gibi kaçıyor.insanın yüzüne bile bakmıyor.hiç ilgilenemdi.ve ücreti pahalı.gerek yokmuş o kadar para vermeye.cadde de kliniği var kendine ait.içerde hasta otururken başı boş bırakıp içerde ekibiyle toplantı yapıyolar birden.sen mal gibi kalıyosun ortada.kapıdan çıkıp gidiyosun tek başına.çok pişmanım çok.

Benim bir arkadaşım çok ağır bir burun ameliyatı geçirdi. Bu kadar ağır bir ameliyat karşısında arkadaşım zevkten dört köşe. Hala ameliyat sürecinin bu kadar güzel geçtiğine kendisi bile inanmıyor. Çünkü daha önce yapılan araştırmalrda çok sancılı bir sürece hazırlıklıydı. Ücret olarak da çok uyguna yaptı. İnanılmaz doğal bir burun. Doktor Beyin tercihi doğallıktan yana. İnsanlar ameliyat olduğunu bile anlamıyorlar ama değişiklik müthiş. Bu söylediklerinizi bir kez daha gözden geçirin derim.

$20130403_071836.jpg
tataaamm burnumun alttan bi bakışıııııııııı
bi kaç bi sıkıntı var genel manada memnunum onuda cem hoca haziranda halledeceğini söylediiii :21:::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:::21::21::21::21::21::21::21:

teşekkürler burda burnuşum daha üç aylık dikişlerim bile görünüyoo kırmı<ıızı :)))

Herkese Merhaba arkadaşlar.. Cem Bey hakkında birkaç yorum yapmak istiyorum bana yaptığı burunla bunu fazlasıyla hak ediyor :) Çok uzun yıllardır burun estetik ameliyatı olmayı düşünüp sürekli kendimi vazgeçiriyordum. Sonrasında tamamen ama tamamen tesadüfen adını bir kuaförde tanıştığım birinden öğrenip o anda görüşmeye karar verdim çünkü görüştüğüm bayanında burnu estetikti ve hiç anlaşılmıyordu. İlk referansım kendisi olmuştur :) Daha sonra gittim tek 1 kez görüştüm Cem Bey'le ve yaptığı operasyonları gördüm gerçekten başarılıydı. Akabinde adını araştırmaya başladım ve burası bana çok yardımcı oldu neredeyse kötü yorum görmedim. Ve inanın hiç başka bir doktoru araştırmadan 2 hafta sonrasında gün almaya gittim günümü aldım ve ameliyatımı oldum. Herşey çok rahat geçti benim için ameliyat süreci sonrası ve normale dönüş halim, hiçbir sorun yaşamadım. Ameliyattan çıktığımda rahatlıkla nefes alıyordum neredeyse diyebilirim :) hatta buna şaşırmıştım. 1 hafta sonra işe başladım bandajlı şekilde. Ne ağrı ne sızı çektim. Şu an tam 2 ay oldu ve herşey yolunda çok şükür. Kontrolüme de gittim hiç bir sorun yok. Üstelik doktorunda çok iddiali olan bir çok arkadaşım burnuma bayıldı :) doğal istiyordum ve inanılmaz doğal bir burun oldu. Ben doktoruma bıraktım nasıl yapılması gerektiğini. Aynı bakış açısına sahiptik ve çok başarılı bir sonuca ulaştık. Ben kesinlikle aklında böyle bir fikir olan arkadaşlara mutlaka Cem Bey ile tanışmalarını tavsiye ederim. Hem ekibi de inanılmaz yardımcı ve yakınlar. Artık işim olmasa da kontrollerim bitmiş olsa da onları ziyarete gideceğim aramızda güzel bir ilişki oluştu. Cem Bey gerçekten işinde başarılı bir doktor ve ben öncelikle kendisine sonra da ekibinden Ümran, Demet ve Davut'a çok teşekkür ediyorum.

Bugün cem hocamın nekadar büyük yürekli yüce gönüllü bir insan olduğuna , hayatımda aldığım en doğru kararın cem hocaya ameliyat olmak olduğunu bir kez daha anladım. ofisinden evime giderken yol boyu ağladım ama mutluluktan.
allahıma şükür ediyorum böyle bir insanı karşıma çıkarttığı için . Benim gözümde O bir doktor değil, gördüğüm en iyi en mükemmel insan. İyiki varsınız hocam..

Bugün cem hocamın nekadar büyük yürekli yüce gönüllü bir insan olduğuna , hayatımda aldığım en doğru kararın cem hocaya ameliyat olmak olduğunu bir kez daha anladım. ofisinden evime giderken yol boyu ağladım ama mutluluktan.
allahıma şükür ediyorum böyle bir insanı karşıma çıkarttığı için . Benim gözümde O bir doktor değil, gördüğüm en iyi en mükemmel insan. İyiki varsınız hocam..

nolduu kız neden ağladınnn o bahsettiğin dger ameliyatımı olcaksınnnnnnn ayy bende haziranda çağırmıştı heralde yapmaz bni o sıcakta ameliyat

nolduu kız neden ağladınnn o bahsettiğin dger ameliyatımı olcaksınnnnnnn ayy bende haziranda çağırmıştı heralde yapmaz bni o sıcakta ameliyat

Mutluluktan zefeycim mutluluktan.
Mükemmel bir buruna sahip olduğum için,
Çok güzel bir ekip harika bir insanı tanıdığım için..

insanların karşısına çok az çok nadir cem hoca gibi insanlar çıkar.. kendimi ilk defa şanslı hissediyorum. hayatımda aldığım en doğru karardı. burada ne yazarlarsa yazsınlar ama tanımadan yalan ve iftirada bulunmasınlar. Zaten kendim şahsen asla buna müsade etmem. Gördüğüm en iyi ekipbe sahip mükemmel bir insan. Doktordan ötedir benim için.
O bahsettiğim diğer operasyona gelince; kesin olacağım hemde gözümü hiç kıprmadan minicik bir tereddüttede bulunmadan kendimi cem hocaya teslim edeceğim.
Herkez 6 yıl tıp okuyup doktor olabilir. Ama.. istisnadır cem hoca gibiler. Ve ben böyle güzel yürekli bir insanı tanıdığım için allahıma şükür ediyorum.

Mutluluktan zefeycim mutluluktan.
Mükemmel bir buruna sahip olduğum için,
Çok güzel bir ekip harika bir insanı tanıdığım için..

insanların karşısına çok az çok nadir cem hoca gibi insanlar çıkar.. kendimi ilk defa şanslı hissediyorum. hayatımda aldığım en doğru karardı. burada ne yazarlarsa yazsınlar ama tanımadan yalan ve iftirada bulunmasınlar. Zaten kendim şahsen asla buna müsade etmem. Gördüğüm en iyi ekipbe sahip mükemmel bir insan. Doktordan ötedir benim için.
O bahsettiğim diğer operasyona gelince; kesin olacağım hemde gözümü hiç kıprmadan minicik bir tereddüttede bulunmadan kendimi cem hocaya teslim edeceğim.
Herkez 6 yıl tıp okuyup doktor olabilir. Ama.. istisnadır cem hoca gibiler. Ve ben böyle güzel yürekli bir insanı tanıdığım için allahıma şükür ediyorum.

anladım canm sadece ofisine neden gittin sandımki ameliyat için konuşmaya sandım o yüzden sordum:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

evet ayşecim nerelerdesin? Bnde oyle uzun zamandir giremiyorum. Burnun ne durumda?

burnumun iç kısmında sorunlar yasıyorum..dıs goruntu olarak burnumun sag kapagı hafıf çokuk ve sırtında bıraz bozukluk var.benı suanda en cok rahatsız eden iç kısmı..saglık herşeyden onemlii

burnumun iç kısmında sorunlar yasıyorum..dıs goruntu olarak burnumun sag kapagı hafıf çokuk ve sırtında bıraz bozukluk var.benı suanda en cok rahatsız eden iç kısmı..saglık herşeyden onemlii

ayşe sennle aMeliyat olma tarihlerimiz aynıydı sanırım şubatmıydı sennde

Kizlar merhaba
bende cem beyi eski bir arkadasimdan duymustum.. ameliyat fotosu paylasmaniz mumkunmu ? Ben burnunu sewmiyorum ama ameliyattan okadar korkuyorumki dolgu falanmi yaptirsam 2 aydir surekli dusunuyorum.... kendimi guzel bulmuyorum burnumu ve dislerimi yaptirirsam sanirim ozguvenim yerine gelecek... bazen acaba depresyondanmi diyorum.... burun ameliyatini kac paraya yaptirdiniz.? Cok aci oluyormu... ben obsesof biriyim ya begenmezde takarsam iyice hayatim zehir olur diye korkuyorum :KK43:(( lutfen yardim.....

X