Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba ben gogus burun kulak aynı anda 3 ameliyat oldum doktorum Cem Payaslı gorusmenizi tavsiye ederim fiyat vermem doğru olmayabilir.herkese yapılacak işlem aynı değildir sonuçta

Evet tabi ki ddeğişecektir, yaklaşık olarak bi fiyat söyleyebilirsen ben bütçeme uygun mu değil mi azçok tahmin yapıyım :KK43:

Seni anlıyorum bende ameliyat olmadan bi çok doktorla görüşüp fiyat aldım ama inan Cem bey para için ameliyat yapalım edelim diye ikna etmeye calismiyor mesela kulağına yapmayalım gerek yok bile dedi ben ısrar ettim kombine olunca fiyatta kolaylıkla sağladılar para ikinci planda hocamız için zaten görüşmeye gidersen anlicaksin muayene ücretsiz bence bi kendin görüş seni görsün derim kırılma etik bulmadığım için söylemiyorum yoksa devlet sırrı değil yani :):2:

Arkadaşlar hem göğüs hem burun ikisinin aynı anda kombine ederek ameliyat olmamın ücretini ortalama olarak söyleyebilir misiniz?:/

kamelya merhaba,

Buradan fiyat yazmanın etik olmadığını düşünüyorum. Eğer istanbuldaysan Randevu alıp görüşebilirsin. Randevu ücretsiz.

Arkadaslar bende Cem beye ameliyat olucaktim. Oldum.gorusir gorusmez ameliyat gunumu almustim iyide yapmisim. :) 3.hafta bitti. Ameliyattan sonra agrim olmadi sadece sislikler rahatsiz etti ilk iki gun. Tamponlar cikinca kuş gibi oldum. Sonucundan cok memnunum resim atamiyorum. Becerebilirsem paylasicam:) herseyden önce ilgili bi doktor. ayrıca ameliyat sonrasi hastanede cok ilgiliydi. Cok memnun kaldim. Cem bey ekibini cok güzel kurmuş. Ameliyat oncesi tedirgin olmamada gerek yokmus. Merak eden Resim isteyen varsa tarif etsin atiyim :) oncesi sonrasi.. Iyi ameliyatlar kizlar. :)

Arkadaslar bende Cem beye ameliyat olucaktim. Oldum.gorusir gorusmez ameliyat gunumu almustim iyide yapmisim. :) 3.hafta bitti. Ameliyattan sonra agrim olmadi sadece sislikler rahatsiz etti ilk iki gun. Tamponlar cikinca kuş gibi oldum. Sonucundan cok memnunum resim atamiyorum. Becerebilirsem paylasicam:) herseyden önce ilgili bi doktor. ayrıca ameliyat sonrasi hastanede cok ilgiliydi. Cok memnun kaldim. Cem bey ekibini cok güzel kurmuş. Ameliyat oncesi tedirgin olmamada gerek yokmus. Merak eden Resim isteyen varsa tarif etsin atiyim :) oncesi sonrasi.. Iyi ameliyatlar kizlar. :)

hayırlı olsun çok sevindim.
Cem bey mükemmel bir doktordur. Doktordan ötedir. hayatım boyunca tanıyabileceğim en mükemmel insan diyebilirim net.
Ekip arkadaşları zaten hepsi ayrı bi yerdedir benim için.

Sağlıkla iyi günlerde kullan :)

hayırlı olsun çok sevindim.
Cem bey mükemmel bir doktordur. Doktordan ötedir. hayatım boyunca tanıyabileceğim en mükemmel insan diyebilirim net.
Ekip arkadaşları zaten hepsi ayrı bi yerdedir benim için.

Sağlıkla iyi günlerde kullan :)

Tesekkurler canim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese merhaba öncelikle ...
Burun ameliyatı olmak istiyorum . Bir haftadır ciddi bir şekilde doktor araştırıyorum . İstanbulda bulduğum iyi doktorlar arasında İ Emre İlhan ,Cem payaslı, Fatih Dağdelen, Fevzi yavaş bunların içerisinde özellikle Cem payaslı da çok takıldım . Bana yardımcı olabilirmisin bunlara ameliyat olanlar varsa resimlerinizi gönderirseniz çok mutlu olurum . Çok kısa zamanım var ağustos 15 inde yıllık izne çıkacağım o yüzden biran önce karar vermeliyim .

Herkese merhaba öncelikle ...
Burun ameliyatı olmak istiyorum . Bir haftadır ciddi bir şekilde doktor araştırıyorum . İstanbulda bulduğum iyi doktorlar arasında İ Emre İlhan ,Cem payaslı, Fatih Dağdelen, Fevzi yavaş bunların içerisinde özellikle Cem payaslı da çok takıldım . Bana yardımcı olabilirmisin bunlara ameliyat olanlar varsa resimlerinizi gönderirseniz çok mutlu olurum . Çok kısa zamanım var ağustos 15 inde yıllık izne çıkacağım o yüzden biran önce karar vermeliyim .

slm , cem beye burun ameliyatı olalı tam 1 yıl oldu. 3 ay öncede göğüs büyütme operasyonu oldum.
kendisi doktordan öte mükemmel bir insandır ve kesinlikle doğallıktan yanadır. herkeze aynı tip burun yerine sizin yüzünüze gidecek en doğal burnu yapacaktır ve kimse estetik olduğunu anlamayacaktır. benim kimse anlamıyor ve çok memnunum.
zaten görüşmeye gittiğinizde kararınızı anında verirsiniz.
randevu ucretsiz. kesinlikle cem bey ile görüşmenizi tavsiye ederim. cem bey çok candan biridr. nasıl birşey istediğinizi anlatn. inanın istediğinizden daha güzel olacaktır.
resimlerime bakabilirsiniz.

aklınıza takılan ne varsa bana sorabilirsiniz :)

kızlar ben dün Aylin Bilgin Karabulut Hanım'ın muayenehanesine gittim. aslında kendimden çok emin olarak gittim. kesin ameliyat olma niyetindeydim ama görüşme çok rahatsız edici geçti. ilk olarak girdiğimde kendisine kahve söyledi ve bize bir şey içer misiniz diye sormadı ki bu çok kaba bir davranış.

sonra ise konuşurken telefonu çaldı ve saatlerce amerikadan gelecek siparişleri hakkında telefonla konuştu. Daha sonra ise benim isteklerimi hiç sormadı. kendinin ne kadar muhteşem bir doktor olduğundan bahsetti. bana Rusya dan Fransa dan hastalar geliyor, yok dekanın kız kardeşi yok profesörün yeğeni vs vs. kısacası çok sinir oldum.

daha görüşme devam ederken başka bir hasta geldi ve dedi ki bir 5 dk müsade edin diye çekti gitti, diğer hasta ile ilgilendi. biz orda 20-25 dk tabiri caizse sap gibi kaldık.

bu doktorda karar kılma nedenim ise çok çirkin bir arkadaşım vardı, bu doktora burun estetiği yaptırdı ve burnu gayet güzel olmuştu. ayrıca hanım olması da tabi beni daha rahat hissettirir diye düşündüm.

neyse sonra hastalarının fotoğraflarını paylaştı ve onlar hakkında özel bilgiler de paylaştı ve bu beni rahatsız etti. çünkü ben de özel bir şey anlatsam onu da başka hastalara anlatabilir. bunu belki doktor olduğum için rahat söylemiş olabilir ama yine de hoş değil.

ayrıca bir çok hastanın fotoğrafı çok hoşuma gitmedi. hatta düşündüm bu önceki hali mi sonraki hali mi diye.

kızlar şimdi Cem Payaslı Bey'e de muayene olmayı düşünüyorum. bugün de ona gideceğim. ama bilmiyorum nasıl olacak. aslında hanım doktor isiyordum ama Aylin Karabulut'un tavrı hiç hoşuma gitmedi.

Siz de böyle bir sıkıntı yaşadınız mı? lütfen Aylin Hanım'a ameliyat olanlar yazabilirler mi? gerçekten çok kötüyüm :KK43:

Kızlar ben de 3 gün önce Cem Bey'e ameliyat oldum. Bugün tamponlarım çıkacak. Ama burnum hala kocaman :KK43: geçer mi? Ben özellikle ince ve zarif olsun istemiştim

Kızlar ben de 3 gün önce Cem Bey'e ameliyat oldum. Bugün tamponlarım çıkacak. Ama burnum hala kocaman :KK43: geçer mi? Ben özellikle ince ve zarif olsun istemiştim
Odem oldugu icindir belki cnm resim koyar misin bnde ameliyat olmak istiyorum ama dr Selcuk mu yoksa Aysegul sivrimi karar veremedim

İnşallah doktor ameliyatın çok iyi geçtiğini söyledi de şu anda korkunç görünüyorum. Inşallah düzelir

kızlar bugün biraz daha indi şişlerim. Cem Payaslı Hoca'ya ameliyat olmuştum. daha 4. gün ama burnum ödemli de çok da kalın görünüyor. ama kalkıklığı güzel. ama hala kocaman görünüyor. özellikle ince istemiştim. şu anda çok kalın burun kanatlarım da çok geniş. ama düzelir inşallah. düzeldikçe yazacağım kızlar.

kızlar bugün biraz daha indi şişlerim. Cem Payaslı Hoca'ya ameliyat olmuştum. daha 4. gün ama burnum ödemli de çok da kalın görünüyor. ama kalkıklığı güzel. ama hala kocaman görünüyor. özellikle ince istemiştim. şu anda çok kalın burun kanatlarım da çok geniş. ama düzelir inşallah. düzeldikçe yazacağım kızlar.
Tamam cnm ben Selcuk inanli doktora ameliyat olucam karar verdim

merhaba öncelikle geçmiş olsun.
cem hoca ma burun ameliyatı olalı 1 yıl 4 ay oldu.
burnumun şuanki durumu mükemmel. o kadar doğal ve muntazamki estetik olduğunu söylediğimde kimse inanmıyor. :)

burunun tam şeklini alması 1 yıldır. biraz sabır isteyen bir süreç. ilk zamanki şişlikler çok normal. benimde öyleydi ama şimdi okka gibi burnum var ve çok doğal.

benim hayatımdaki en büyük şamsımdır cem hoca. kendisi doğallıktan yanadır .
sizede çok güzel bir burun yaptığından hiç şüphem yok . daha ameliyatınız çok yeni zamanla olacak değişime inanamayacaksınız. biraz sabır gerekiyor.

sağlıkla mutlu günlerde kullanın :)

buda burnumun 1 yıl 4 ay sonraki hali fazla söze gerek yok sanım cem hoca farkı :)

Eklentiler

• 2014-12-18 10.13.05.jpg
    2014-12-18 10.13.05.jpg
    261,3 KB · Görüntüleme: 341
X