Hastalık takıntısı

Panik atak ara ara tekrarlıyor.hastalık hastalığı 92de geldi o dönem tedavi ile geçti bir dahada gelmedi.
Ben panik atak da yaşadım. Teşhisim yaygın anksiyete bozukluğu ve okb. Kendimdeki her belirtiyi ölümcül hastalık sanıyorum. Panik atak da yaşadım hastalığımın alevli dönemlerinde. 4 yıl önce başladı bende . 37 yaşındayım siZ?

Ben 63 kasımlıyımyaşındayım 92de başladı ama iyileştim.Sonra tekrarladı

Ben 63 kasımlıyımyaşındayım 92de başladı ama iyileştim.Sonra tekrarladı
ömür boyu ilaç kullanmak istiyorum ama doktorum bunun doğru olmadığını söylüyor. Cipalexx ve lustral kullandım onları içerken hayat cennet gibi. 1 sene gecıyor yine alevleniyor

Bende okadar kısa sürmedi panik,ama başka sebebelerden ilscı kesmemişdim zaten

SiZin de hastalık takıntılarınız kısa sürmüş bu ıyı bişey . Peki sizin panik atağınızı tetikleyen ne oluyor ?
Olumsuz her olay olabilir.Ülkedeki genel durum tetikleyici oldu biraz benim için.Kışın kısa dönemli(birer hafta vs süren)kötü dönemler geçirdim.Kendiliğinden geçti.Şimdi 15 gündür geçmiyor

Ve hatta zaten anksiyete yaşarken Oya Aydoğan ın vefatını okuyunca kendimi daha kötü hissetmişdim

Panik atak ara ara tekrarlıyor.hastalık hastalığı 92de geldi o dönem tedavi ile geçti bir dahada gelmedi.
Hep 30 lu yaşların başında başlıyor bu Rezil hastalık. Ben panik atak ilk yaşadığımda gece yarısıydı hastaneye koştum ölüyorum diye doktorlar anlamadı psikolojik deyip geçtiler ta ki psikiyatriste gidene kadar. ...

Olumsuz her olay olabilir.Ülkedeki genel durum tetikleyici oldu biraz benim için.Kışın kısa dönemli(birer hafta vs süren)kötü dönemler geçirdim.Kendiliğinden geçti.Şimdi 15 gündür geçmiyor
Evet bazen ben de kötü dönemler geçiriyorum 1 hafta düzeliyor ama öyle bir an geliyor ki geri dönüşümsüz oluyor ordan dönüş olmuyor ve ilaç kaçınılmaz oluyor

Uzun yıllardır tedavi görüyorsunuz anladığım kadarıyla aynı psikiyatristle mi devam ediyorsunuz
92 ocağından 2011 ocağına kadar aynı psikiatriste devam ettim.2011 de psikiatristim bursa ya gitti.O zamandan beri deneme yanılma gibi biraz değişiklikler oldu

Ve hatta zaten anksiyete yaşarken Oya Aydoğan ın vefatını okuyunca kendimi daha kötü hissetmişdim
Aynı şey bana da oldu. Oya hanımın vefatından çok etkilendim. Her sabah izlerdim kendisini.onun ölümü beni ölüm konusundaki korkularımı iyice tetikledi

X