Hayali Çizgi

byanaktas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
13
7
25
Kızlar merhaba hepinize size daha önce bir test atmıştım kafam karıştı diye sonra yorumlarda gezerken çizginin üzerine su damlatın eğer çizgi gitmezse kuruma çizgisi değildir denmiş. Bu ne demek şimdi diğer 2 testini de atıyorum size yardımcı olur musunuz bana

Eklentiler

• 17056681087647050643581656950488.jpg
    17056681087647050643581656950488.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 119
benimde 2 saat sonra çıkan ikinci çizgi :KK70: ama ben hiç inanmıyorum

Eklentiler

• IMG_8597.jpeg
    IMG_8597.jpeg
    168,3 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_8600.jpeg
    IMG_8600.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 79
benimde 2 saat sonra çıkan ikinci çizgi :KK70: ama ben hiç inanmıyorum
Yaaa öyle demeyin herşeyin başı inanmak sizin postunuzu görmüştüm çok hayali durmuyor aslında ama işte insan umut edip olmayınca da üzülüyor ama inanmadan da olmuyor umarım istiyorsanız vardır demek geliyor elimden sadece ☺️ Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın ❤️

Yaaa öyle demeyin herşeyin başı inanmak sizin postunuzu görmüştüm çok hayali durmuyor aslında ama işte insan umut edip olmayınca da üzülüyor ama inanmadan da olmuyor umarım istiyorsanız vardır demek geliyor elimden sadece ☺️ Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın ❤️
amiiiiiinn canımmmmmmmm benimm, çabalıyoruz Rabbim kucağımızı boş bırakmayacak ben inanıyorum

negatiftir bence sonucum, çünkü ilk 10 dakkada çıkarsa pozitif benim 2 saat sonra çizgi oluştu
Benim yengem testi negatif diye çöpe atıyor sonra içine şüphe düşüyor bakıyor ki test çift çizgi umutlandırmak istemem ama olabilir. Yine kendimizi kötüye alıştıralımm güzel haberler alalım ❤️

amiiiiiinn canımmmmmmmm benimm, çabalıyoruz Rabbim kucağımızı boş bırakmayacak ben inanıyorum
İnan vaktinden önce çiçek bile açmıyor umudumuzu ve şükürümüze kaybetmeyelim hiç ❤️ bizde 7 aydır çabalıyoruz ama benim adet düzensizliğim var o yüzden yumurtlama günlerimi takip edemiyorum ama devam 🤭

İnan vaktinden önce çiçek bile açmıyor umudumuzu ve şükürümüze kaybetmeyelim hiç ❤️ bizde 7 aydır çabalıyoruz ama benim adet düzensizliğim var o yüzden yumurtlama günlerimi takip edemiyorum ama devam 🤭
benim 3 senedir olmuyor çok dua ediyorum yaşım oldu 30 :KK43: ovulasyon testi al onunla takip et bende ona başladım

Cok test yaptım böyle kuruma çizgisi görmedim bence bi kan ver . Veya sabah ilk idrarla tekrar yap bakalım koyulaşma varmı
Aşkım alttakini sabah yaptım 10 dakkada birşey yoktu akşam geldim işten baktım alttaki gibi çıkmış. Yani iki testtede kuruma çizgisi neden çıksın ki ya anlamadım.

X