Hayata Sil Bastan Baslayanların Yeniden "merhaba" Diyenlerin Klübü

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
35
merhba canlarım..

hayat bazılarımız için maalesef pekte güzel başlamıyor..öyle oluyorki acının içinde kaybolup hayatının güzelliklerini farkedemiyoruz..kendi hayatımızın amötör oyuncusu oluyorz...

Ama unutmamalıyız ki bu hayat bizim..ve bas rölüde bize aittir..etrafımızdaki her kim olursa olsun(!) gelip gecici oyuncular..

arkamıza baktıgımızda 1 sn bile öncesine gitme sansımız yokken neden geri kalan zamanımızı heba edelimki..yasanılanlar yasandı ve bitti..bitmek zorunda..ve bizde devam etmek zorundayız ama bu sefer istedigimiz gibi,kendi kurallarımızla!kendi cizdigimiz yollarla!artık basklarını kendi hayatımızın bas rölünü onlara teslim etmek yok..bu hayat bizim ve ancak bizim kurallarımızla yürüyecek..kalmak isteyen kalır,gitmek isteyen gider..

işte hayata ikinci kez merhaba diyenlerin klübü..

artık hayatıma sahip cıkıyorum ve kendi düzenimle yasıyacagım diyenlerin klübü..

sil bastan baslayıp yeniden doganların klübü..

güçlü kadınların klübü

yasanılanları geride bırakıp yolumda yeniden yürüyecegim diyenlerin klübü..

yenilgiyi kabul etmeyen ki olsa bile yenilgiden ögrendiklerini yeni kuracagı hayatta tecrübe olarak kullanıp daha bilincli bir sekilde ilerleyecegini düşünenlerin klübü.......

adını sen koy...ben hayatıma sahip cıkıp "DıMDıK" yolumda yeniden yürüyorum ...peki ya sen...?

güzel paylasımlar diliyorum...

Son düzenleme:
ben de varım, ben de varımmm :))))
sil baştan başlıyorum, önüme ne çıkarsa razıyım, ne gelirse haktan...
ben bunu çok yapmaya çalıştım ama yine döndüm geriye baktım,,, artık bakmıyorum, cidden, bakarsam dövün, işte böyle :mymeka:

ben de varım, ben de varımmm :))))
sil baştan başlıyorum, önüme ne çıkarsa razıyım, ne gelirse haktan...
ben bunu çok yapmaya çalıştım ama yine döndüm geriye baktım,,, artık bakmıyorum, cidden, bakarsam dövün, işte böyle :mymeka:

hosgeldin:asigim:

evet söylüyoruz ama dönüp dolasıp yine eskilerin kırıntılarıyla kalıyoruz bas basa..hayır bu sefer izin yok..izin vermek yok..acılar insanı güçlestirir büyütür.biliyorum bazen hersey cok üst üste geliyor yıkılıyoruz ama o acının aslında bize güç verdiginide unutmayın..

ben bu gücü kendimde hissediyorum..eminim sendede vardır..görmeyi bilirsen hissedersin..

yıkılısa, eskiye, geri dönüşlere izin yok...yeni bastan ..sıfırdan...bebek gibi br hayata merhaba...:asigim:

tamamdır tubicik anlaştık...........
kimse geriye bakarak kendini harab etmesin artık, birbirimizi tepikleyelim geriye bakarsak.........

vayy hayırlı olsun..........bende varım.........benımkı ikincimi üçüncü bilemem artık.........
ben bir kaç gündür eskilerden yaşıyorum çekip çıkarın beni............
her ne kadarda bakmasam desen bile bakıyorum..........
ama direnmeli ve geriye set çekmeli...........
öyle degilmi kızlar........

vayy hayırlı olsun..........bende varım.........benımkı ikincimi üçüncü bilemem artık.........
ben bir kaç gündür eskilerden yaşıyorum çekip çıkarın beni............
her ne kadarda bakmasam desen bile bakıyorum..........
ama direnmeli ve geriye set çekmeli...........
öyle degilmi kızlar........

hosgeldin:asigim:

ikinci ücüncüye baslamanın tek nedeni gecmişinle yüzlesmedigin içindir.eger acını üzüntünü kızgınlıklarını kinini kendine itiraf edip (eger karsındakine söylemen gerekiyorsa o kişiyide bulup söyleyip)geride bıraktıgın seni üzen inciten durumları belirleyip yeni yasamına bunları dahil etmssen gecmiş sende sadece tebessümden baska hiç birsey ifade etmeyecektir..tek yapman yüzlesmek seni üzen inciten durumları kendine, tekrar söylüyorum gerekiyorsa(kime kızmıs incinmişsen) karsındakine söyleyip yoluna kus tüyü gibi hafiflemiş devam etmek olacaktır....için öyle özgür öyle rahatlamıs hissedeceksinki..belki ilk zamanlar zorlanacaksın..ama zamanla rahatlayıp dimdik sevgiyle en önmlisi huzurla yürüyeceksin..:asigim:

hersey senin elinde..

Son düzenleme:
bugün kendimi cok yaram<z hissediyorumkaydirigubbakcemile3

iş yernde olmasam kakıp oynicam valla:dance:

X