Hayata tutunamiyorum

Yaşını bilmiyorum ama ilk fırsatta da evli bir adamla birlikteliğin oluyorsa yeterince güven teşkil etmiyorsun demek ki. Kim ister?
Evli bir adamla birlikteliğim yok hibir zaman olmadı da bunu nereden çıkardınız? Sadece kendimle hesaplasiyorim kendimi suçluyorum geçmiş zaman için o kadar

Nasip olsa zaten adam senle evlenmek için bir şekilde babanı da ikna ederdi, çabalardı. Yani olmamış başkasıyla evlenmiş artık düşünmenin anlamı yok tek erkek o değil ya
Dimi? Ben de çabaladım ama sonuca varmadı işte nasip cabaya bağlı ama ben kaçmak dışında herşeyi yapmıştım ama yine suçlu ve çok kötü hissediyorum onu kaybettiğim için

Evli bir adamla birlikteliğim yok hibir zaman olmadı da bunu nereden çıkardınız? Sadece kendimle hesaplasiyorim kendimi suçluyorum geçmiş zaman için o kadar
Mesajınızı tekrar okuyabilirsiniz. Ben bilmiyorum yoksa sizi de hayatınızı da

Öncelikle herkese merhaba. Size içimi dökmek istiyorum hanımlar. Küçüklüğümden beri babam tarafından eziliyorum kucuk görünüyorum hiçbir zaman desteklenen dinlenen önem verilen bir kız olmadım babam tarafindan. Önceki konumdan belki bilenler olabilir hayatımda hayalini kurduğum gibi biri vardı çok iyi anlaşıyor çok seviyorduk birbirimizi. Babamdir dedim çiğnemek istemedim ve ayrıldık. Ama daha yeni yeni görüyorum ki babamın bildiği bişey yokmus sadece kendisinin keyfi istemediği için bunca eziyeti yaşatmış bize. Babam sürekli alkol alan birisi ve günün sonuna doğru işler çıkılmaz bir hal aldı. Babam kendi kafasında kurup (ki eski sevgilim şuan evli) bana sen hala onunla gorisuyorsun işi birakacaksin diye durduk yere bağırmaya başladı. Kendisi de çalışmıyor eve 1 TL para getirmiyor ben alnimim akıyla çalışıp kyk borcumu kapatmaya kardeşimin okuluna yardım etmeye çalışıyorum. Daha önce de çok güzel bir isim vardı ve babam beni ise göndermekle kalmayıp iş yerime gelip beni rezil etti. Ben bu tarz şeylere kucuklukten beri alışkınım aslında ama içimden cikamadigim durum su ben o kişiyi çok seviyordum sırf ailem yuzunden ayrıldım nasip mi değildi ben kendi ellerimle mi yaptım bunu kendime lütfen bişey diyin
Ayrılmadan önce buraya konu açsan ailem istemiyor ayrılsam mi desen bin kisi ailenin bjr bildigi vardır ayrıl derdi.
Alın işte aile aile dediğiniz insanların en az yarısı çocuklarını emir kulu gören tipler
Aile çok dinlenmez kuzum
Hele kendi ayaklarinin üzerinde duruyorsan hiç dinlenmez
Mantıklı bir açıklamaları varsa anca öyle dinlenir
Yanlis yapacaksan bile bu kendi yanlisin olacak hayatta
Başkasının seçtiği hayatı yasamak iğrenç
Yapacak bir şey yok evlenmiş gitmiş adam
Sen de yuvani kur babanın yüzüne bakma bu ne böyle eşek olursan semer vuran çok olur
Sen babana bakmak zorunda değilsin

Aslında demek istediğim şey annem diyor ki nasip olsaydı herşeye rağmen olurdu ben de diyorum ki hayır siz bana bu kadar büyük engeller cikarmasaydiniz ben mutluydum
Kusura bakma ama ayrılık gelince insanın aklında sadece güzel anılar kalıyor. Sevgilin pısırığın tekiymis gel kaçalım bile dememiş . Boşver salla gitsin mal herif

Ayrılmadan önce buraya konu açsan ailem istemiyor ayrılsam mi desen bin kisi ailenin bjr bildigi vardır ayrıl derdi.
Alın işte aile aile dediğiniz insanların en az yarısı çocuklarını emir kulu gören tipler
Aile çok dinlenmez kuzum
Hele kendi ayaklarinin üzerinde duruyorsan hiç dinlenmez
Mantıklı bir açıklamaları varsa anca öyle dinlenir
Yanlis yapacaksan bile bu kendi yanlisin olacak hayatta
Başkasının seçtiği hayatı yasamak iğrenç
Yapacak bir şey yok evlenmiş gitmiş adam
Sen de yuvani kur babanın yüzüne bakma bu ne böyle eşek olursan semer vuran çok olur
Sen babana bakmak zorunda değilsin
Yorumun için teşekkürler P pratik123

X