HAYATIMI CEHENNEME ÇEVİREN " OĞLUM "

az bilip te çok bildiğini sanmak, bir ömrü anlamadan boşa yaşamak, bir de farkında olmamak.

canım detay vermek istemiyorum ama 18 yaşıma kadar(reşit olana kadar yani) doğusuyla batısıyla 9 il değiştim ben. siz de yaşadığınız ülkenin gerçekleriyle yüzleşin. merak ettiniz madem, 21 yıldır yalnız ve gezgin yaşıyorum. yerleşik hayata son şehrimde geçtim sayılır. hala da karar vermiş değilim. yeni bir şehre gidebilirim. seviyorum değişikliği.
Neyseki az biliyor çoğu kişi, Allah bildirmesin, hani bunun ovunmesi mi olurmuş ya allameyim diye:KK70:bi de bilip napcaz, normal değil sinem seninki, anormal ,bilmesek de olur

Neyseki az biliyor çoğu kişi, Allah bildirmesin, hani bunun ovunmesi mi olurmuş ya allameyim diye:KK70:bi de bilip napcaz, normal değil sinem seninki, anormal ,bilmesek de ol
az bilip te çok bildiğini sanmak, bir ömrü anlamadan boşa yaşamak, bir de farkında olmamak.

canım detay vermek istemiyorum ama 18 yaşıma kadar(reşit olana kadar yani) doğusuyla batısıyla 9 il değiştim ben. siz de yaşadığınız ülkenin gerçekleriyle yüzleşin. merak ettiniz madem, 21 yıldır yalnız ve gezgin yaşıyorum. yerleşik hayata son şehrimde geçtim sayılır. hala da karar vermiş değilim. yeni bir şehre gidebilirim. seviyorum değişikliği.
Ben boşa yaşamak istiyorum

Kucuk bebeniz var ama uykunuz çok ağır ?

Uykusuzluktan geberdigim 1 saat çok çok üç saat uyuduğum
Evin işlerine koşup, cokk yoğun stres altında kaldığım zaman yemek bile yemiyorken üstelik... Bünyem kendisini kapatmaliyken, başımı yastığa koyduğum an ağır uyku halinde olmam gerekirken ben eşim öhö dese uyandım
Demese de dışarıdan yağmur damlası pıt pıt cama vursa uyandim birşey mi oldu birşey mi istiyor diye , bir çocuk annesi değil bir ağır ve bilinci yarı kayip Coronali adamın eşi olarak ...

Siz de küçük bebek annesiyken uyanmadiniz ha ?

Bu Senaryo tutmaz şekerim 😘😘😘 ensest hikayeleri googledan okuyup kendini geliştir de gel

konuyla alakalı yorum yapmıycam ama yorumlara bakınca kafama takıldı
Bende bir anneyim çocuk 4 yaşında ve uykum çok ağır hep ağırdı
Annem hep söyler anne dediğin uykusu hafif olur sen çocuğun ağlamasına kalkmıyorsun diye falan
Çok mu anormalim tedavi falan olabilir miyim
Mesela gece bebek ağlamış ben kalkmışım odasına gitmişim ona süt vermişim ama sabah olduğu zaman asla hatırlamıyorum ben bu odaya nasıl geldim diyorum
Birde bebek gece ağlamış annem göğüsümü çıkarıp ona vermiş ve ben uyanmamışım
Bebeğe hep eşim kalkıyor o sese beni uyandırıyordu
İlk 2 sene bu şekildeydi
Son bir senedir düzemli hayata uyku konusunda geçtik biraz daha hafifledi uykum
Yani bana bir fikir verseniz ben ne yapmalıyım

39 saniyelik bir video.
Yani kişi kamerayı açıyor, yatağa bırakıyor (çünkü yatay pozisyondaki bir insanin pijamasini, iç çamaşırını uyandırmadan tek elle indirmek mümkün değil), pijamayı ve çamaşırı indiriyor, telefonu tekrar eline alıyor, taciz gerçekleşiyor, telefonu tekrar yatağa bırakıp iç çamaşırını ve pijamayi çekiyor.
39 sn evet.

Şu hikâyenin gerçek olacak tek bir tarafı yok bence ve umarım gerçek de değildir ama fakese ciddi tedaviye ihtiyacınız var.

Hepinize merhabalar, hayatımın en en en kötü ve en utanç verici günlerini yaşıyorum. Bir derdim var ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Bir anne olarak büyük bir çıkmazdayim. Keşke anne olacağıma taş olsaydım diye düşünüyorum. Psikolojim alt üst oldu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizlerden gelen kırıcı olmadığı taktirde tüm yorumlara ve eleştirilere açığım. Buraya bu konuyu açmamın sebebi sizlerin de fikrini ve bu doğrultuda bir yol bulabilmek. Şimdiden teşekkürler.

2 cocuk annesiyim. Oğlum 13 kızım ise 5 yaşında. Eşimden ayrıldım çocuklarımla beraber yaşıyorum. Oğlum ne yazık ki orta derecede zeka geriliği hastası ve yüzde 50 raporlu. ( çözger orta derecede gecikmiş dönüm noktası raporlu özel eğitim çocuğu) Her ne kadar görünüşte fiziki bir engeli olmasa da bu durum onu engelli sınıfına dahil ediyor. Şunu mutlaka belirtmek istiyorum kendi ihtiyaçlarını kendisi karşılıyor kendisi alisveris yapabiliyor şehir dışı olmadığı sürece sehirici tüm uzaklıklara kendisi gidip gelebiliyor doğruyu yanlışı iyiyi ve kötüyü ayırt edebiliyor. Mevzu çok derin ama asıl mevzuya hiç uzatmadan başlamak istiyorum.

Oğlum 4 gün önce ben uyurken bana cinsel istismarda bulundu. O gün çok yorucu bir gün geçirmiştim ve ağır bir uykuya dalmıştım ki ilk anda farkedemedim.Ben bunu nasıl biliyorum?! Tabiki bu istismar anını her detayına kadar benim telefonumdan video kayıt yapmasından. 🤦‍♀️ O gece telefonumun güvenlik şifresini degitirmistim tabiki normalde sifremi biliyordu ama o gece şifre değişikliği yaptığımı bilmiyordu. Videoyu çektikten sonra silebileceğini planlayarak gerçekleştirdiği bu eylem istediği gibi sonuçlanmadı yani videoyu silemedi. Bunun üzerine büyük bir panik ile beni uyandırdı ve şifreyi söylememi istedi ve ben bu panik karşısında suphelendim " acaba kötü alışkanlıklara başladı ( alkol sigara madde kullanımı gibi ) ve bu yüzden mi telefonumda sadece onun bildiği birseyi silmek istiyor düşüncesi ile telefonu ve şifreyi ona vermedim. Bu sırada bana saldırmaya başladı ve üzerime yürüdü. Ben bunun akabinde karşı komşunun evine giderek kendimi korumaya aldım ve hızlı bir şekilde telefonumu açtım ve videoyu gördüm.... Dünya başıma yıkılmıştı ve hala üzerime gelmeye çalışıyordu ve ben polisi aradım yardim istedim tabi o sırada polis geleceği için evden kaçtı. Polis geldi evimizin çevresinde onu aradı ama bulamadılar. Daha sonra polisler beni ve kızımı karakola götürdüler. İfadem alındı doktor raporu video kaydı ve oğlumun raporu savcılığa gönderildi. Yani tüm adli işlemler yapıldı ve nöbetçi savcı arandı. Savcı bizden alınıp yurda alınmasını söyledi. O gün tüm aramalara rağmen oğlum bulunmadı ve ertesi gün yurda bırakıldı anca oğlum yurttan kaçtı ve annemin evine gitti. Bu durum sürekli olarak tekrar etti. 4 gün içinde 4 kere yurda götürülüp geri kaçtı. Dün akşam bende annemlerdeydim ve evde tartışma çıktı. Bana evde saldırdı. Hastalığından dolayi olsa gerek yaptığı olayın çok normal olduğunu düşündüğü hareketleri var. Karşımda gülmesi beni tamamen çileden çıkardı. Üzerime evdeki eşyaları atmaya başladığı için oğlumu evden dışarıya çıkardık ve terastan bulduğu cay bardağını üzerime atmaya yeltendi defalarca. Bunun akabinde annem polisi aradı ve bu gece polis onu alıp yurda götürdü tekrar. Şuan evde yok ama yarın gündüz saatlerinde eve geleceği kanaatindeyim.

Şuan ki düşüncem. Kararsızlık, çaresizlik. Yanımda bizimle kaldığı sürece kızıma da ( Allah korusun ) geri dönüşü olmayan zararlar verebilir de vermeyebilir de. Ama oğlumun yokluğu diğer yandan canımı fazlasıyla acıtıyor. Onun kimsesizler gibi dışlanmış ve yurtta olması içimi parçalıyor. Bu iğrenç olay olmamış olsaydı onun tüm eziyetine saldırganlığına ömrümün sonuna kadar katlanırdım. Ancak bu durum çok çok farklı. Şu anda istismarda bulundu ancak ben onu affedersem bir daha ki sefere bu istismarı tamamen daha iğrenç şekli ile gerçekleştirmesi kaçınılmaz. Şuanda eve ansızın gelip bana zarar verecek diye çok korkuyorum ama bir yandan da yurtta değil gözümün önünde olmasını istiyorum. 4 gündür ben panik atak geçiriyorum.

Ne oğlumla oluyor ne de onsuz!!.. 😪😪😪
Oğlunuz kızınızla herhangi bir şekilde yalnız kalıyor muydu? siz işe gidince falan ya da gece siz uyurken bile olabilir. :KK43:
Lütfen oğlunuzu tedavi ettirin ve iyileştiğine emin olduktan sonra yanınıza alın.
İnşAllah gerçek değildir fakat gerçekse, kızınızın da uygun şekilde doktor kontrolünde dinlenmesini öneririm
ay evet yaa bunu demeye geldim ben de. Okuyunca içim cız etti korkuyorum ki annesine bunu yapıyorsa küçücük kıza da kesin yapmıştır birşey:KK43:

Telefonum samsung, ekran kilidi açılmadan video asla çekilemez yalanınız buradan bile belli. Sadece acil arama yapılabilir ekran kilidi varken.

benim de samsung (a7) ancak kilidi açmadan kamera kullanılabiliyor, galeri görüntülenemiyor.

ama bunun dışında konuda çok tutarsızlıklar var o konuda herkes benzer fikirlerde. ben de katılıyorum

Maşallah nasıl bir uykuymuşsa o uyanamamışsın.İmkansız bir şey bu ya.Güzel senaryo.Nasıl hastalıklı kafalarınız var anlamıyorum ki?

Şuana kadar paylaştığım hiçbir konu fake değil o yüzden çok fazla paylaşımım yok. Evet bana istismarda bulundu hepsini adım adım yazdım. Teşekkürler 😔
nutkum tutuldu Allah ıslah etsin sakın ama sakın kızınla aynı evde bulundurma kardeşinden hamile diye haberlere çıkmak istemiyorsan lütfen bu kötülüğü kızına yapma oğlun normal değil hastaneye yatırt yurda ver ama sakın kızınla aynı evde bulundurma ingiltere yıllarca kardeşine tecavüz eden abi vardı

Normal değil cidden baya agırmis uykunuz. Benim de eskiden agirdi ama bebekten sonra cok hafifledi citı duyuyorum. Esiniz uyaniyormus allahtan.

merha
Hepinize merhabalar, hayatımın en en en kötü ve en utanç verici günlerini yaşıyorum. Bir derdim var ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Bir anne olarak büyük bir çıkmazdayim. Keşke anne olacağıma taş olsaydım diye düşünüyorum. Psikolojim alt üst oldu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizlerden gelen kırıcı olmadığı taktirde tüm yorumlara ve eleştirilere açığım. Buraya bu konuyu açmamın sebebi sizlerin de fikrini ve bu doğrultuda bir yol bulabilmek. Şimdiden teşekkürler.

2 cocuk annesiyim. Oğlum 13 kızım ise 5 yaşında. Eşimden ayrıldım çocuklarımla beraber yaşıyorum. Oğlum ne yazık ki orta derecede zeka geriliği hastası ve yüzde 50 raporlu. ( çözger orta derecede gecikmiş dönüm noktası raporlu özel eğitim çocuğu) Her ne kadar görünüşte fiziki bir engeli olmasa da bu durum onu engelli sınıfına dahil ediyor. Şunu mutlaka belirtmek istiyorum kendi ihtiyaçlarını kendisi karşılıyor kendisi alisveris yapabiliyor şehir dışı olmadığı sürece sehirici tüm uzaklıklara kendisi gidip gelebiliyor doğruyu yanlışı iyiyi ve kötüyü ayırt edebiliyor. Mevzu çok derin ama asıl mevzuya hiç uzatmadan başlamak istiyorum.

Oğlum 4 gün önce ben uyurken bana cinsel istismarda bulundu. O gün çok yorucu bir gün geçirmiştim ve ağır bir uykuya dalmıştım ki ilk anda farkedemedim.Ben bunu nasıl biliyorum?! Tabiki bu istismar anını her detayına kadar benim telefonumdan video kayıt yapmasından. 🤦‍♀️ O gece telefonumun güvenlik şifresini degitirmistim tabiki normalde sifremi biliyordu ama o gece şifre değişikliği yaptığımı bilmiyordu. Videoyu çektikten sonra silebileceğini planlayarak gerçekleştirdiği bu eylem istediği gibi sonuçlanmadı yani videoyu silemedi. Bunun üzerine büyük bir panik ile beni uyandırdı ve şifreyi söylememi istedi ve ben bu panik karşısında suphelendim " acaba kötü alışkanlıklara başladı ( alkol sigara madde kullanımı gibi ) ve bu yüzden mi telefonumda sadece onun bildiği birseyi silmek istiyor düşüncesi ile telefonu ve şifreyi ona vermedim. Bu sırada bana saldırmaya başladı ve üzerime yürüdü. Ben bunun akabinde karşı komşunun evine giderek kendimi korumaya aldım ve hızlı bir şekilde telefonumu açtım ve videoyu gördüm.... Dünya başıma yıkılmıştı ve hala üzerime gelmeye çalışıyordu ve ben polisi aradım yardim istedim tabi o sırada polis geleceği için evden kaçtı. Polis geldi evimizin çevresinde onu aradı ama bulamadılar. Daha sonra polisler beni ve kızımı karakola götürdüler. İfadem alındı doktor raporu video kaydı ve oğlumun raporu savcılığa gönderildi. Yani tüm adli işlemler yapıldı ve nöbetçi savcı arandı. Savcı bizden alınıp yurda alınmasını söyledi. O gün tüm aramalara rağmen oğlum bulunmadı ve ertesi gün yurda bırakıldı anca oğlum yurttan kaçtı ve annemin evine gitti. Bu durum sürekli olarak tekrar etti. 4 gün içinde 4 kere yurda götürülüp geri kaçtı. Dün akşam bende annemlerdeydim ve evde tartışma çıktı. Bana evde saldırdı. Hastalığından dolayi olsa gerek yaptığı olayın çok normal olduğunu düşündüğü hareketleri var. Karşımda gülmesi beni tamamen çileden çıkardı. Üzerime evdeki eşyaları atmaya başladığı için oğlumu evden dışarıya çıkardık ve terastan bulduğu cay bardağını üzerime atmaya yeltendi defalarca. Bunun akabinde annem polisi aradı ve bu gece polis onu alıp yurda götürdü tekrar. Şuan evde yok ama yarın gündüz saatlerinde eve geleceği kanaatindeyim.

Şuan ki düşüncem. Kararsızlık, çaresizlik. Yanımda bizimle kaldığı sürece kızıma da ( Allah korusun ) geri dönüşü olmayan zararlar verebilir de vermeyebilir de. Ama oğlumun yokluğu diğer yandan canımı fazlasıyla acıtıyor. Onun kimsesizler gibi dışlanmış ve yurtta olması içimi parçalıyor. Bu iğrenç olay olmamış olsaydı onun tüm eziyetine saldırganlığına ömrümün sonuna kadar katlanırdım. Ancak bu durum çok çok farklı. Şu anda istismarda bulundu ancak ben onu affedersem bir daha ki sefere bu istismarı tamamen daha iğrenç şekli ile gerçekleştirmesi kaçınılmaz. Şuanda eve ansızın gelip bana zarar verecek diye çok korkuyorum ama bir yandan da yurtta değil gözümün önünde olmasını istiyorum. 4 gündür ben panik atak geçiriyorum.

merhaba özel eğitim öğretmeni ve çocuk gelişim uzmanı olarak elimden geldiğince size yardım etmek isterim
Fakat bu konuya değinmeden önce anne olacağıma taş olsaydım gibi bir düşünce sizi çok yıpratır çünkü durumun sizin anneliğinizle ilgili olmaktan daha öte bir yanı var
o da özel bir çocuğa sahip olmanız. Evet sizi anlıyorum yaşadığınız şahit olduğunuz durum elbette sizi alt üst etmiştir.
Fakat atladığınız bir konu var
Bu davranışlar bilinç ve kontrol dışı sergilenen davranışlar
sizin öncelikle evladınızın tanısı hakkında yeniden bilgilendirilmeniz gerekir çünkü bahsettiğiniz gibi iyi ve kötüyü ayırt edebilecek bilişsel zekada olsa bunları yaşamazdınız.
Bu durumu lütfen bir suç bir sapkınlık gibi görmek yerine çocuğunuzun cinsel dürtülerini kontrol etmekte zorluk yaşadığını kabullenerek işe başlayın.
Ardından bu dürtüleri baskılayacak ilaçlı tedavi yöntemlerini hekiminiz kotrolünde devreye sokun.
Bu önlemleri aldıktan sonra yapacağınız tek şey evladınızı bağrınıza basıp gerekli kurum ve kuruluşlardan eğitim desteği almasını sağlamak. Tekrar belirtmek isterim ki yazınızın başında belirttiğiniz kadar orta dereceli bir engelle karşı karşıya olmayabilirsiniz
Geçmiş olsun
Sevgiler

X