Hayırlı eş için birlikte dua edelim

bu arada canlarr ben bi karar aldımm... perşembeye kadar listeeki herkesin dualarını tamamlayıp artık listelerinize katılamıcam :KK14::KK14: sevdiğim kişiden vazgeçtim artık onu dilemek istemiyorum artık baktım ki rabbim razı değil ben ne kadar dua etsem de rabbim dilemicek.. .Hepinize çok teşekkür ederim beni tanımadan,görmeden dualarınıza kattınız hepinizi yürekten çook seviyorum iyi ki tanıdım sizi :)) size her daim dua edicem dua kardeşlerim olarak kalıcaksınız hep :KK16::KK16::KK16: rabbim hepinize hayırlı eşlerle bir ömür mutlu yuvalar nasip eder inşallah :nazar::nazar:

bu arada canlarr ben bi karar aldımm... perşembeye kadar listeeki herkesin dualarını tamamlayıp artık listelerinize katılamıcam :KK14::KK14: sevdiğim kişiden vazgeçtim artık onu dilemek istemiyorum artık baktım ki rabbim razı değil ben ne kadar dua etsem de rabbim dilemicek.. .Hepinize çok teşekkür ederim beni tanımadan,görmeden dualarınıza kattınız hepinizi yürekten çook seviyorum iyi ki tanıdım sizi :)) size her daim dua edicem dua kardeşlerim olarak kalıcaksınız hep :KK16::KK16::KK16: rabbim hepinize hayırlı eşlerle bir ömür mutlu yuvalar nasip eder inşallah :nazar::nazar:

canım belkide duaların sayesnde yine en az o kişiyi sevdiğin kdr bi insan çıkar karşınaa hayatta hiç bişey belli olmaz Allahtan ümit kesilmezz cnmmm :KK16:

nereye kuzum ya ne zaman ne olacagını bilemezsin ne oldu böle olumsuz düsünmeye basladın:KK20:

Canım epey yorulmuşum ama güzeldi çok şükür Allah razı olsunnn :21: Şimdi de Rainbyte ın dualarını tamamlıycam inşallah :KK16:

canım senin için okumamız gereken duaların hepsini okudum.... :KK16: İnşallah tez zamanda hayırlı,gönlündeki insanla hayırlı bi evlilik yapabilmeniz nasip olur ve bu evliliğin sonsuza dek mutlu sürmesini Rabbim nasip etsin İnşallah bu evlilikten de sağlıklı,hayırlı,güzel ve salih saliha evlatlarınızın olabilmesini Rabbim nasip eder İnşallah... :KK54:

Canlarım beraber dua ettik beraber dertleştik söyliyim dedim beni istiyorlar ama ben sıcak bakmıyorum çünkü ailemden uzak birde ben depresyona girdim birden evlilikten korkar oldum =(

Herkese hayırlı akşamlar

bugün off oldum :KK52: yani adetlendim ama tefriciyeyi okudum Allah kabul buyursun inşallah bugünkü arkadaşın okumaları kaldı doğal olarak kim alır acaba

ve yarın bende e ben yarında okuyamıycam kendime :KK50: onu kim alır ki

Canlarım beraber dua ettik beraber dertleştik söyliyim dedim beni istiyorlar ama ben sıcak bakmıyorum çünkü ailemden uzak birde ben depresyona girdim birden evlilikten korkar oldum =(

canım hayırlısı bi düsün tart derim ondan sonra karar ver.neden depresyona girdin ne oldu:KK36::KK36::KK36:

Herkese hayırlı akşamlar

bugün off oldum :KK52: yani adetlendim ama tefriciyeyi okudum Allah kabul buyursun inşallah bugünkü arkadaşın okumaları kaldı doğal olarak kim alır acaba

yarın senin ayetel kürsileri ben okurum canım:KK16:

Son düzenleme:

Canlar ne oldu da böyle umutsuz oldunuz, dert etmeyelim dua edelim, Allah duada ısrar eden kullarını sever, hemen vazgeçmeyelim. Canlar Allah hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin veya gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin:21::21::21:

Ey gönül ses etme! Bekle, ya nasip de rabbine bırak…(Mevlana)

Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun, sabret ki her şey gönlünce olsun. (Mevlana)

Kapı açılır sen yeter ki vurmayı bil… Bilmem ne zaman? Yeter ki o kapıda durmayı bil!...(Mevlana)

tek tek alinti yapamadim canlarim ama Allahim hepinizden razi olsun.:KK16::KK16: benim de sizin de insallah gonlundekini ve en hayirli olani Rabbim insallah hayirlisiyla versin. AMIN:nazar::nazar: bir sevdigim de var platonik. bakalim dualarimiz nasil denk gelecek merakla beklemekteyimm

Canım dün yazamamıştım, tüm dualarını okudum, Allah sevdiğin kişiyi hakkında hayırlı eylesin veya hakkında hayırlı olan kişiyi sevdirsin. Allah mutlu-huzurlu sımsıcak bir yuva, salih evlatlar nasip etsin:21::21::21:

ben yarin ona sosyal paylasim sitesinden msj atmayi planliyorum. ama ne yazacagima karar veremedim :))
Canim Allah yardimcimiz olsun. ben onu bir daha goremeyecegim mesela, staj yaptigim yerde calisiyor kendisi, yarin da benim son gunum.

Canım ne yaptın mesaj attın mı :KK1:

Canım ne yaptın mesaj attın mı :KK1:

o kadar kolay degil ki canim. sanirim atmayacagim vazgectim. oyle uzaktan sevmeye devam, dua ede ede.. :KK14:
neresinden tutsam elimde kaliyor, nerden ne yazsam bi turlu bilemiyorum. biraz zaman gecsin tekrar dusunucem. :KK14:
o zamana kadar dualariniza guveniyorum :KK34:

aybirgencim dualarının hepsini okudum Allah kabul eylesin.:21::21::21:

Allahümme Salli Ala Seyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.Ya Erhamerrahimin.insallah Allah gönlündeki ve hakkındaki hayırlı kişi ile en yakın zamanda hayırlı bir evlilik yapıp,mutlu hayırlı bir ömür sürecek yuvanda saglıklı salih saliha tatlı cocuklarla şenlenmesini nasip etsin inşallah.Allahümme Salli Ala Seyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed
amin amin amin:21::21::21:

aybirgencimbende dualarını okudum rabbim hayırlı bir eş nasip eder inşallah :))

canım senin için okumamız gereken duaların hepsini okudum.... :KK16: İnşallah tez zamanda hayırlı,gönlündeki insanla hayırlı bi evlilik yapabilmeniz nasip olur ve bu evliliğin sonsuza dek mutlu sürmesini Rabbim nasip etsin İnşallah bu evlilikten de sağlıklı,hayırlı,güzel ve salih saliha evlatlarınızın olabilmesini Rabbim nasip eder İnşallah... :KK54:

Herkese hayırlı akşamlar

Canlarım Allah razı olsun, Allah hepinizin gönlüne göre versin :21::21::21: masumyüzlüce canım bugün okuycan Ayetel Kürsileri ben okurum.

o kadar kolay degil ki canim. sanirim atmayacagim vazgectim. oyle uzaktan sevmeye devam, dua ede ede.. :KK14:
neresinden tutsam elimde kaliyor, nerden ne yazsam bi turlu bilemiyorum. biraz zaman gecsin tekrar dusunucem. :KK14:
o zamana kadar dualariniza guveniyorum :KK34:

Allah yar ve yardımcın olsun canım, duada ısrardan vazgeçmeyelim ama sakın :KK16::KK16::KK16:

Canlarım Allah razı olsun, Allah hepinizin gönlüne göre versin :21::21::21: masumyüzlüce canım bugün okuycan Ayetel Kürsileri ben okurum.

Valla canım kaldı işte malum sebepten şimdi okuma sayısıda herkesin değişti doğal olarak... listeyi tekrar güncelleyin isterseniz
hakkınızı helal edin lütfen :KK50:

X