Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

arkadaşım hayıt otunu havanda dövüceksin kahve gibi fakat irice sonracıma sabah kalkar kalkmaz aç karna içiceksin:içelim:bendede başından beri adet düzensizliği vardı hayıtla düzeldi günü gününe oluyo yalnız enaz 6 ay düzenli aksatmadan içeceksin akannehirama bu hayıt otu hormonları düzene sokar düşükse yükseltir , yüksekse düşürür.alkisalkisalkisbir tatlı kaşığı hayıt otu bi su bardağı suya atılır bir taşımda kaynatılır 5 dakika dinlendirip şekersiz içilecek unutmaşutarafagitti

canım çok güzel anlatmışsın. bi kaç şeyi daha sorucam sana

aktarda hayıt tohumu ve suyu var hayıt otu diye ayrıca bişey mi senin bahsettiğin
günün belli saatlerinde aç karnamı yoksa herhangi bir saatte aç karna mı içiyorsun
sen kaç yaşındasın ve kaç aydır içiyorsun
hayıtta başlamadan önce asıl sorun neydi hormonlarında
birde adetin ilk günümü başlanıyor, yani adet döngüsünün önemi varmı başlamak için

35sevi35 canım sende tüm bu ayrıntıları verirsen benim gibi hayıta başlamak isteyenlerin kafası netleşmiş olur. a.s.

selam canım biraz geç oldu ama yeni gördüm hayıt 1 tatlı kaşığı hayıtı kaynamış klorsuz suyun içine koyup demlenmesi için 5 dk bekliceksin sonra süzüp içeceksin günde 2 veya 3 defa aç karnına içilecek sizin durumunuz nedir peki niye içmek istiyorsunuz ?bana yazarsanız sevinirim

sevicim, tohumları eziptemi demliycez yoksa olduğu gibi demlesek olurmu. araştırdığım kadarıyla dozajda önemliymiş etkili olması için. canım bir de ilk başlangıçta adetin kaçıncı günü başlıyoruz

sevicim, tohumları eziptemi demliycez yoksa olduğu gibi demlesek olurmu. araştırdığım kadarıyla dozajda önemliymiş etkili olması için. canım bir de ilk başlangıçta adetin kaçıncı günü başlıyoruz

canım biraz havanda ezilecekmiş ama ezilmiyor çünkü çok sert ben ezmeden içtim 1 tatlı kaşığı koydum günde 2 defa içtim sen fsh ı düşürmek içinmi içeceksin eğer öyleyse bak ne dyeceğim 1 tatlı kaşığı asalan pençesi tırtıklı yapraklı olanını lacaksın bir tatlı kaşığı yeşil çay ikisinide biraz kaynatacaksın sonra ocağı söndürüp 1 tatlı kaşığı hayıtda koycaksın 5 dk demleyecksin sonrada süzüp içeceksin günde 2 defa benim fsh 42 idi 10 buçuğa düştü bunun sayesinde ama bide ben polen yedin sabahları aç karnına bal tarçın çöre otunuda yedim hangisi fayda etti bimiyorum hayıta adetimin 1. günü başladım tavsiye ederim canım bu karışımları yapmalısın faydasını göreceksin Allah hepimizin yardımcısı olsun emeklerimizin karşılığını alırız hepimizde anne oluuruz inşallah canım :1hug:

canım biraz havanda ezilecekmiş ama ezilmiyor çünkü çok sert ben ezmeden içtim 1 tatlı kaşığı koydum günde 2 defa içtim sen fsh ı düşürmek içinmi içeceksin eğer öyleyse bak ne dyeceğim 1 tatlı kaşığı asalan pençesi tırtıklı yapraklı olanını lacaksın bir tatlı kaşığı yeşil çay ikisinide biraz kaynatacaksın sonra ocağı söndürüp 1 tatlı kaşığı hayıtda koycaksın 5 dk demleyecksin sonrada süzüp içeceksin günde 2 defa benim fsh 42 idi 10 buçuğa düştü bunun sayesinde ama bide ben polen yedin sabahları aç karnına bal tarçın çöre otunuda yedim hangisi fayda etti bimiyorum hayıta adetimin 1. günü başladım tavsiye ederim canım bu karışımları yapmalısın faydasını göreceksin Allah hepimizin yardımcısı olsun emeklerimizin karşılığını alırız hepimizde anne oluuruz inşallah canım :1hug:

sağolasın canım, inşallah teyze olucaz hepimiz hemde anne :eek:
bende hormon dengesizliği var. özellikle bir hormona bağlı değil durumum.
bu ay yüksek olan gelecek ay normal ama başkası fırlıyor bu seferde.
adetlerim aşırı sancılı ve yumurtlama olduğu halde rahme yerleşmesini sağlayacak hormon sıfır çıkıyor.
o yüzden hayıtı deniycem. tüm hormonları dengeliyor diye.
polen bende yiyorum sabahları aç karna yumurtalıkları gençleştiriyormuş. malum yaş engelini herkes koyuyor önümüze.
gerçi hiç inanmıyorum bu yaş mevzuuna. herşey nasip kısmet.
tohumunu demleyip günde iki kere aç karna demekki
ben hemşireyim birde doktorların verdiği tedavileri irdeleyecek bilgim var.
bu nedenle aranızdayım, tıp çok yetersiz bu konuda
vicuda zarar vermeden tedavi edecek bir bilgileri yok ellerinde
sana tavsiyem poleni organik kullanman. aktardan aldığım polen kum gibi sert tatsızdı. internetten aldığımın tadı çok hoş ve sertifikalı organik bir ürün.
hayıtında organik olanların satışı var internetten. zaten aktardan kullanmam. o kadar emeğim ve umudum bozuk bir malla heba olmasın istiyorum.
soğan kürünüde deniycem, aslında planım önce soğan kürü soğan havuç-incir kürü sona hayıt çünkü hayıt bir başlayınca 6 ay sürüyor. diğerleri hemen birer ay.

çok başını ağrıttım ama paylaşmak istedimkaydirigubbakcemile3

sağolasın canım, inşallah teyze olucaz hepimiz hemde anne :eek:
bende hormon dengesizliği var. özellikle bir hormona bağlı değil durumum.
bu ay yüksek olan gelecek ay normal ama başkası fırlıyor bu seferde.
adetlerim aşırı sancılı ve yumurtlama olduğu halde rahme yerleşmesini sağlayacak hormon sıfır çıkıyor.
o yüzden hayıtı deniycem. tüm hormonları dengeliyor diye.
polen bende yiyorum sabahları aç karna yumurtalıkları gençleştiriyormuş. malum yaş engelini herkes koyuyor önümüze.
gerçi hiç inanmıyorum bu yaş mevzuuna. herşey nasip kısmet.
tohumunu demleyip günde iki kere aç karna demekki
ben hemşireyim birde doktorların verdiği tedavileri irdeleyecek bilgim var.
bu nedenle aranızdayım, tıp çok yetersiz bu konuda
vicuda zarar vermeden tedavi edecek bir bilgileri yok ellerinde
sana tavsiyem poleni organik kullanman. aktardan aldığım polen kum gibi sert tatsızdı. internetten aldığımın tadı çok hoş ve sertifikalı organik bir ürün.
hayıtında organik olanların satışı var internetten. zaten aktardan kullanmam. o kadar emeğim ve umudum bozuk bir malla heba olmasın istiyorum.
soğan kürünüde deniycem, aslında planım önce soğan kürü soğan havuç-incir kürü sona hayıt çünkü hayıt bir başlayınca 6 ay sürüyor. diğerleri hemen birer ay.

çok başını ağrıttım ama paylaşmak istedimkaydirigubbakcemile3

aşkolsun hiç başım ağrırmı aksine mutlu olurum derdini paylaşırsan burada hepimiz birbirimize destek olalım insan çok rahatlıyor derdini anlatınca canım ben poleni aktardan aldım ama tadı güzeldi hafif ekşimsidi seninkide aynımydı?ı sakıncası yoksa kaç para aldın?ben hayıtıda tanıdık aktardan aldım faydasını çok gördüm çünkü hormonlarım tavan yapmıştı hepside düştü çok şükür canım ama devam edeceğim içmeye bırakmak yok ben soğan kürünü 1 hafta yaptım midem çok ağrıdı dayanamadım bıraktım incir kürünü bal tarçın çörek otunu hepsini yaptım bakalım sonuç ne olacak emeklerimzin karşılığını alırız inşallah canım bu arada yaşım 40 benim sen kaç yaşındasın 18 aylık evliyim yani geç evlendim nasip kısmet böylemiş emeklerimizn karşılığını alırız inşallah :1hug:

Arkadaslar incir kürü yaparken kist konusunda dikkatli olun. Bir kür bitince adetin 2. günü ultrasonda kontrol ettirin. Benim basima geldi. Ama tarcin, cörekotu, bal, hayit cayindan cok memnun kaldim, gercekten ise yariyor. Ama ben tüp bebek tedavisi sirasinda uyguladigim icin kist tehlikesi olmadi, bosaltiyorlar zaten bütün folikülleri. Fakat normalde yapsaydim belki yine kist olusturabilirdi. Yasim 43 bu arada.

aşkolsun hiç başım ağrırmı aksine mutlu olurum derdini paylaşırsan burada hepimiz birbirimize destek olalım insan çok rahatlıyor derdini anlatınca canım ben poleni aktardan aldım ama tadı güzeldi hafif ekşimsidi seninkide aynımydı?ı sakıncası yoksa kaç para aldın?ben hayıtıda tanıdık aktardan aldım faydasını çok gördüm çünkü hormonlarım tavan yapmıştı hepside düştü çok şükür canım ama devam edeceğim içmeye bırakmak yok ben soğan kürünü 1 hafta yaptım midem çok ağrıdı dayanamadım bıraktım incir kürünü bal tarçın çörek otunu hepsini yaptım bakalım sonuç ne olacak emeklerimzin karşılığını alırız inşallah canım bu arada yaşım 40 benim sen kaç yaşındasın 18 aylık evliyim yani geç evlendim nasip kısmet böylemiş emeklerimizn karşılığını alırız inşallah :1hug:

canım fanus organik polen 250 gr 29 tl, aktarda da pahalıydı, çok bi fiyat farkı yoktu arada. hayıtında fiyatına baktım internetten o da 200 gr 8 tl. yani aktardan farkıl değil. sadece kargo parası ödüyorsun oda 5-6 lira ancak tutuyor. ilaç niyetine kullanıyorum en iyisi olsun istedim. emeğim vaktim boşa gitmesin.

hayıtta dozaj önemliymiş, etkin dozu almak gerekiyormuş. aktarlardakiler açıkta olduğu için özü uçuyor poleninde hayıtında. etkisi azalıyor. birde güneş ışığı görmemesi lazım ama aktarlarda ortalıkta hepsi.

bak adreside vereyim poleni sipariş ettiği adres, bu adreste kapıda ödeme seçeneği mevcut. kredi kartı havale falan yok.

Binbir Organik-Yalnızca Organik Ürünler

ben 32 yaşındayım. çok zayıfım, 47 kilo!!! depresyon tedaviside alıyorum. ilaç kullanmıyorum ama sıkıntılı günler yaşıyorum. doğru düzgün uyku yok bende. bu da bütün dengemi bozuyor.

poleni beslenme desteği olarakta kullanıyorum yani.

bence stres yapma. kürleri sağlığın için yap. sadece çocuk olmasın mesele. demesi kolay ama....

canım fanus organik polen 250 gr 29 tl, aktarda da pahalıydı, çok bi fiyat farkı yoktu arada. hayıtında fiyatına baktım internetten o da 200 gr 8 tl. yani aktardan farkıl değil. sadece kargo parası ödüyorsun oda 5-6 lira ancak tutuyor. ilaç niyetine kullanıyorum en iyisi olsun istedim. emeğim vaktim boşa gitmesin.

hayıtta dozaj önemliymiş, etkin dozu almak gerekiyormuş. aktarlardakiler açıkta olduğu için özü uçuyor poleninde hayıtında. etkisi azalıyor. birde güneş ışığı görmemesi lazım ama aktarlarda ortalıkta hepsi.

bak adreside vereyim poleni sipariş ettiği adres, bu adreste kapıda ödeme seçeneği mevcut. kredi kartı havale falan yok.

Binbir Organik-Yalnızca Organik Ürünler

ben 32 yaşındayım. çok zayıfım, 47 kilo!!! depresyon tedaviside alıyorum. ilaç kullanmıyorum ama sıkıntılı günler yaşıyorum. doğru düzgün uyku yok bende. bu da bütün dengemi bozuyor.

poleni beslenme desteği olarakta kullanıyorum yani.

bence stres yapma. kürleri sağlığın için yap. sadece çocuk olmasın mesele. demesi kolay ama....
sağol canım verdiğin bilgiler için benimde eşim bugün almış yine polen 40 lira kilosu bilmiyorum tadı nasıl geçen seferki çok iyidi zaten bizde tanıdık aktardan alıyoruz kötü olsa bize vermezler ben çok memnun kaldım faydasınıda gördüm inşalah sende faydasını görürrsün çok zayıfmışsın yaa bişey yemiyormusun sen ben 60 kiloyum 40 yaşındayım bende bir zamanlar zayıftım ama hormon ilaçlarından kilo aldım çokk bağladım senin gibi bende çok uykusuzum senin gibi aslında uykusuzlukda hormonları bozuyor düzenli uymak lazım ama nerdeeeeeee neyse canım inşallah sende bende herkesde faydasını görürrüz yaptıklarımız bizde anne oluruz burada bebeklerimizn ne kadar yaramaz olduğunu konuşuruz değilmi arkadaşım her şey çok güzel olacak canım 2010 uğurlu gelir bize inşallah:1hug::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba. ben yeniyim ve hayıt tohumunu hangi dönemde kullanacağım konusunda kararsızım.adetin ikinci döneminde yani yumurta çatladıktan sonra hamile kalındı ise zararı varmıdır acaba ? yoksa kullanmaya devam edebilirmiyim.yumurta çatlamasında problem yaşıyorum hayıt tohumunun bunada faydası varmı?

merhaba.bal tarçın çörek otu hayıt tohumu kullandığında yumurta sayısı ve kalitesi arttımı?

sağol canım verdiğin bilgiler için benimde eşim bugün almış yine polen 40 lira kilosu bilmiyorum tadı nasıl geçen seferki çok iyidi zaten bizde tanıdık aktardan alıyoruz kötü olsa bize vermezler ben çok memnun kaldım faydasınıda gördüm inşalah sende faydasını görürrsün çok zayıfmışsın yaa bişey yemiyormusun sen ben 60 kiloyum 40 yaşındayım bende bir zamanlar zayıftım ama hormon ilaçlarından kilo aldım çokk bağladım senin gibi bende çok uykusuzum senin gibi aslında uykusuzlukda hormonları bozuyor düzenli uymak lazım ama nerdeeeeeee neyse canım inşallah sende bende herkesde faydasını görürrüz yaptıklarımız bizde anne oluruz burada bebeklerimizn ne kadar yaramaz olduğunu konuşuruz değilmi arkadaşım her şey çok güzel olacak canım 2010 uğurlu gelir bize inşallah:1hug::emir_bebek::emir_bebek:

iştahsızım sevicim, stres iştahımı ve uykumu vuruyor........
inşallah dediğin gibi 2010 çok güzel olcak..........opuyorumnanaktan

iştahsızım sevicim, stres iştahımı ve uykumu vuruyor........
inşallah dediğin gibi 2010 çok güzel olcak..........opuyorumnanaktan

canım iştah şururbu kullansana ama bak görürsün polen iştahını arttıracak çok faydasını göreceksin sıkılma stres yapma ama tamammı canım:1hug:

canım iştah şururbu kullansana ama bak görürsün polen iştahını arttıracak çok faydasını göreceksin sıkılma stres yapma ama tamammı canım:1hug:

iştah şurubu pek yaramadı ama polen inşallah iyi gelecek, çok sağolasın canım, dua ederken hayırlısı olsun değil, hayırlısıyla olsun diyerek dilemek lazımmış....
hayırlısıyla hepimizin arzuları gerçek olsun.... kaydirigubbakcemile5

iştah şurubu pek yaramadı ama polen inşallah iyi gelecek, çok sağolasın canım, dua ederken hayırlısı olsun değil, hayırlısıyla olsun diyerek dilemek lazımmış....
hayırlısıyla hepimizin arzuları gerçek olsun.... kaydirigubbakcemile5

amin canım hepimiz için hayırlıysa olsun Allah herkesin dualarını kabul etsin canım :1hug:

arkadaslar belki daha önce sorulmuştur ama hepsini okumaya vaktim yok hayıtın suyumu otumu faydalı?

merhaba arkadaşlar..ben de geçen aylarda prolaktinim 35 çıkınca hayıt tohumu çayı yapıp içmeye başladım..daha sonrasında test yaptırdığımda prolaktinim seviyemin 24 e düştüğünü gördüm..acayip sevindim..hayıtın işe yaradığını düşünüyorum..

arkadaslar belki daha önce sorulmuştur ama hepsini okumaya vaktim yok hayıtın suyumu otumu faydalı?

tabikii tohumunu alacaksın canım evde kendin yapıp içeceksin suyu faydalı olmaz bence çünkü rengi koyu oluyor ama suyun rengi açık oluyor bence hayıtın tohumunu almalısın canım bizler çok faydasnı gördük inşallah sende görürsün canım:1hug:

kızlar selam benim ablamdada adet düzensizliği var polikistikover snırımyanlış yazdım ama anlamışsıznızdır ben ablama almıştım aldığımgünde adet olmuştu,ogünden beri kullanıyor sabah akşam içiyor ezmeden sıcak suya karıştırıyor normalde 2 ayda bir yada 50 günde bir adetolurdu şimdi 24. gün yani bugün adet oldu başka ilaçda kullanmadı bumuı yaptı bilmiyoruz umarım düzeltmiştir.tedavisiz 2. bebiş istiyorlar ayrıca adte düzensizliği büyük sıkıntı allahım hepinşze acil şifalar versin 2010 bebişler kucağınızda sağlınız yerinde girersiniz inşallah

bende bugün itibari ile başladım
prolaktinim 30 çıktı
içeyim bakalım 1 ay sonra kaç çıkcak
pko var ayrıca..var mı faydasını gören...

midem bulanıyoooo,çok fena yaa
bal katıp deneyeyim bide yarın
ben soğan suyunuda içememiştim
ama bu o kadar değil onda diretk banyoya gitmiştim:KK43:
direnicem,bebeğim için sıkcam dişimi...

X