Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

CANIM 29YAŞINDAYM 3 AŞILAMA 1TÜPBEBEKOLDUMDR.HERŞEY YOLUNDA ÇOK İYİ DEMİŞTİ TEK EMBRİYO VERDİLR NEDEN TUTMADI BİLMİYORM.BENDE YUMURTA ZAYIFLIĞI VAR BÜYÜMÜYO 5 YILLIK EVLİYİM ŞİMDİ ÖYLECE DURUYORUM SADECE ADETİMİN 1. GÜNÜ BAŞLAYIP 15NE KADAR HAYIT İÇİYORUM BİDE BAL ÇÖREKOTU TARÇIN İÇİYORUM KENDİ KENDİNE OLUR BELKİ BİR SORUN VARSA DÜZENLESİN DİYE CANIM .bilmiyorumkismile

bende tüp tedavisindeyim biliyorsun canım yumurtalarını kuvvetlendirici yiyecekleri uzun süre al yine tüp yaptır dondurulmuş embriyoların yokmu ilaç olmadan çözdürüp transfer etsinler hemen sana onları 2 ay sonra yeniden yapıyorlar aynı masrafı etmiyorsun yani nreye yaptırdın sen tüp tedavini??

Sevgili Pervin 16,
anlamadigim neden 1 embriyo verdiler. Baska yumurtanmi olusmadi?

evet kanunen 35 yaş altına tek 35 yaş üstüne tek embriyo transferi yaplıyor maalesef çoğul gebeliği önlemek amaçlıymış buda şansımızı azaltıyor tabiki ama donduruluyor en azından devam edebiliyorsun yani 2 ay sonra

Sevgili Geshenk,
bildigim kadariyla nedensiz kisirlik seninki, ama esinede Keciboynuzu kürü yapsan, faydali olucagini düsünüyorum. Laparoskopi yapilmismiydi sana?

keçiboynuzu kürünü uyguladık zaten biz eşime laparoskopiye gerek duyulmadı bana hiç bir sorun yok zaten işte Allah müsaade ederse olacak inşallah biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Onun taktiri.

canım 7 yumurtam vardı hepsi oluşmuştu ama yeni kanuna göre tek yumurta verdiler hemde bir hafta olmuştu kanun çıkalı ama kabul etmedi dr. nasip işte şimdide bitkisel kullanıyom bakalım.rabbim isteyen herkese versin......:Saruboceq:

yukarıda anlattığım gibi ama yine vazgeçme kaç kez yaptırıyorlar dondurulmuşlarınla devam et canım.. Allah büyük olur inşallah.

Kusura bakma ama ben haberlerde 2 embriyo diye suymustum. Doktorlarinda isine geliyo tabi. Nekadar hamilelik gerceklesmezse, okadar tedavi, okadar para. Inanmiyorum ya........
Dilerim tez zamanda hamis haberini bizlere verirsin. Sevgiler

eeee zaman öyle zaman işte bakıyorlarki birisi bir konuda düşkün çok güzel kullanıyorlar bu durumu Allah vicdan merhamet sahibi hekimlerin eline düşürsün bizleri valla çok zor bu işler içine giren bilir..

Geshenk canım dondurulmuş yumurtam yok ozaman dr.bize yamuk yaptı verdiği sözde durmadı eşimde çok kızdı dondurma işlemini kabul etmedi o kadar masraf tedavi boşa gitti ama şimdi üzülüyom kenarda olsaydı kullanırdık diye yumurtaları kuvvetlendiren yiyicekler neler yazarmısın tüp tedavimi bursa jinemette oldum canım.

Geshenk canım dondurulmuş yumurtam yok ozaman dr.bize yamuk yaptı verdiği sözde durmadı eşimde çok kızdı dondurma işlemini kabul etmedi o kadar masraf tedavi boşa gitti ama şimdi üzülüyom kenarda olsaydı kullanırdık diye yumurtaları kuvvetlendiren yiyicekler neler yazarmısın tüp tedavimi bursa jinemette oldum canım.

canım en iyi gelen şeyler benim takip ettiğim kadarıyla ki bende 1,5 ay kadar kullandım bakalım etki ettimi şimdi tedavide belli olacak.. bal+polen+arısütü karıştır üçünü her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı ye 850 gr bala 100 gr polen 30 gr arısütü katacaksın ayrı ayrı aldım yaptım ben hazır karışımlarıda var piyasada ama bu ölçü daha etkili sen nasıl istersen öyle kullan canım. ayrıca çörek otu tarçın türü şeyler de iyi. mesela ben sabahları kahvaltımda müslinin içine bir tutam çörek otu bir tutam tarçın katıp sütle karıştırıyorum bide incir yiyorum sabahları.. havuç suyu iç...bunlar hepsi yumurta için iyi sadece ilk söylediğim bal karışımı çok etkili zaten tek onu bile yapsan olur. Allah şifa versin canım. tabi muradınıda versin. yardımcı olmaya çalıştım inşallah olmuşumdur.

canım en iyi gelen şeyler benim takip ettiğim kadarıyla ki bende 1,5 ay kadar kullandım bakalım etki ettimi şimdi tedavide belli olacak.. bal+polen+arısütü karıştır üçünü her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı ye 850 gr bala 100 gr polen 30 gr arısütü katacaksın ayrı ayrı aldım yaptım ben hazır karışımlarıda var piyasada ama bu ölçü daha etkili sen nasıl istersen öyle kullan canım. ayrıca çörek otu tarçın türü şeyler de iyi. mesela ben sabahları kahvaltımda müslinin içine bir tutam çörek otu bir tutam tarçın katıp sütle karıştırıyorum bide incir yiyorum sabahları.. havuç suyu iç...bunlar hepsi yumurta için iyi sadece ilk söylediğim bal karışımı çok etkili zaten tek onu bile yapsan olur. Allah şifa versin canım. tabi muradınıda versin. yardımcı olmaya çalıştım inşallah olmuşumdur.

tavsiyelerin için çok teşekkürler canım bunlar çok mantıklı hemde kesinlikle zararı yok bunları yapıcam canım rabbim seninde muradını versin...vereliniortak

tavsiyelerin için çok teşekkürler canım bunlar çok mantıklı hemde kesinlikle zararı yok bunları yapıcam canım rabbim seninde muradını versin...vereliniortak

amin hayatım bırakma ama beni habersiz merak ederim. buradan takip edeceğim seni. gelilşmeleri lütfen paylaş olurmu...

amin hayatım bırakma ama beni habersiz merak ederim. buradan takip edeceğim seni. gelilşmeleri lütfen paylaş olurmu...

CANIM BUGÜN DR. GİTTİM SMIR TAHLİLİM VARDI SONUCU TEMİZ ÇIKTI İLAÇ TEDAVİSİ VERDİ KULLANICAM İYİ GELİR İNŞALLAH BUGÜN ADETİMİN BİRİNCİ GÜNÜ YARIN HAYITA VE BAL KARIŞIMINA BAŞLICAM HAYIRLISI BU AY İNŞALLAH BENDEN OLMASA BİLE SİZLERDEN GÜZEL HABER ALIRIZ,olumunekankayizsmile

arkadaşlar bende aranıza katıldım yazılanları okuyunca yalnız olmadığımı görüyorum ben de bitkisel tedavi uyguluyorum aslan pençesi,civan perçemi,çoban çantası 3 ünü karıştırıp demliyorum aranızda bunu kullanan varmı?

arkadaşlar bende aranıza katıldım yazılanları okuyunca yalnız olmadığımı görüyorum ben de bitkisel tedavi uyguluyorum aslan pençesi,civan perçemi,çoban çantası 3 ünü karıştırıp demliyorum aranızda bunu kullanan varmı?

hoşgeldin canım senin sorunun ne hangi tedavilerden geçtin ben senin dediklerini kullanmadım ama faydası çok olduğunu okudum canım mücadelemiz belli rabbim dileğini versin inşallaha a.s.

Sevgili Geshenk,
ignemin 2. günü yazmissin, tüpmü? asilamami yaptiriyorsun?. Allah muradini versin

Selam Umut10,
tüp bebek denedinmi daha önce? denemeden yumurta kalitesini bilemezsin sanirim?, Birde kac yasindasin?. Dilerim tez zamanda hepinizin güzel haberlerini duyarim.:lepi:

Selam Umut10,
tüp bebek denedinmi daha önce? denemeden yumurta kalitesini bilemezsin sanirim?, Birde kac yasindasin?. Dilerim tez zamanda hepinizin güzel haberlerini duyarim.:lepi:

denemez olurmuyum 3 kez artık bıktım 38 yaşındayım 11 yıllık evliyim

Günaydin Geshenk,
evet 54 Sakaryaliyim. Tedavini nerde oluyorsun insaallah Istanbulu tercih etmisindir.

Günaydin Umut10,
Bende 5 kez denedim. Olmayinca olmuyor iste. Yas 38, 10 yillik evliyim. Ama umut etmekte güzel. Olmicak diye bisey yok. Inancini yitirme.

Bak son denememi Kasim 2009 da yaptim. FSH 50,4 e firlamisti. 3 gün önce endokrinolaga hormon testleri yaptirdim adetimin 14. günü olmasina ragmen FSH 10 a düsmüstü. Bazen alternatif tipta yardimci oluyor. Sen icten yürekten iste, Allahim duyucaktir.
Ben cok ugrastim, hatta doktorum bu degerlerle bir daha denemelisin diyor ama artik hic düsünmüyorum. Allahin bir bildigi vardir diyorum. Hakkinda herzaman hayirlisini dile. Toplumu filan bosver. Sagligina bak. Hormon hormon icimiz disimiz hormon oldu. Allah kimseleri böyle ugrastirmasin.

Günaydin Geshenk,
evet 54 Sakaryaliyim. Tedavini nerde oluyorsun insaallah Istanbulu tercih etmisindir.

Günaydin Umut10,
Bende 5 kez denedim. Olmayinca olmuyor iste. Yas 38, 10 yillik evliyim. Ama umut etmekte güzel. Olmicak diye bisey yok. Inancini yitirme.

Bak son denememi Kasim 2009 da yaptim. FSH 50,4 e firlamisti. 3 gün önce endokrinolaga hormon testleri yaptirdim adetimin 14. günü olmasina ragmen FSH 10 a düsmüstü. Bazen alternatif tipta yardimci oluyor. Sen icten yürekten iste, Allahim duyucaktir.
Ben cok ugrastim, hatta doktorum bu degerlerle bir daha denemelisin diyor ama artik hic düsünmüyorum. Allahin bir bildigi vardir diyorum. Hakkinda herzaman hayirlisini dile. Toplumu filan bosver. Sagligina bak. Hormon hormon icimiz disimiz hormon oldu. Allah kimseleri böyle ugrastirmasin.

Hemşehrim demek sende denedin daha önce nerelere yaptırdın sen neden olmadı senin. bak buralardan bulduk birbirimizi görüyormusun....evet istanbulda yaptırıyorum tabiki. zaten adapazarında bu işi tam teşekküllü yapan bir yer yokki. bir kaç merkez ve bir özel hastane var biliyorsun ancak onlarda yumurta toplamaya transfere istanbula gidiyor sonuçta aynı şey. bari en başından bir yerde olsun dimi. sende istanbulda mı denedin. sebepsiz infertilite benim sorunum.. sende hormonlar dengesiz galiba. alternatif neler uyguladın canım işte şu yaşlar var ya onlar insanı kötü sıkıştırıyor zamanımız daralıyor maalesef.telaşe ettiriyor ya ne yapalım biz elimizden geleni yapıyoruz bunlar sepep vesile verecek olan Allah O da ol demezse başka yapacak bir şeyimiz yok artık. biz yapılabilecekleri yapıyoruz. inşallah güzel haberlerimizi alırız buradan birbirimizin...

bu arada aycan şimdi farkettim nedere yaptırdın deyip duruyorum bide yurtdışındaymışsın sen :)))) Almanya damısın halbuki Avrupa bu konuda bizden daha iyi değilmi...

Ya Geshenkcim,
ben orada yaptirmayi düsünmüyorum. Dolandirici bir doktordan tr de dersimi aldim. Ben senin nerde yaptirdigini merak ettim. Sakarya istanbula yakin. O yüzden sordum. Ben Avrupadan TR ye gidip o tüccar doktorlara teslim olmalarina zaten karsiyim.

Birde Geshenkcim,
ben 33 yasinda bebek sahibi olmaya karar verdim. Doktorlar hersey ok. dedi, Problem esimdeydi, Körle yatan Sasi kalkiyodelikafadulden. Tabii bende 17 yasinda degilim Hormonlarimin bozuldugunu Kasim 2009 da son mikro denememde ögrendim.

Istanbulda tedavi olmana cok sevindim. 2. denememde hamilelik gerceklesti. 7 haftalik sonlandi, maalesef, Tüp bebekk hemen yapariz olur demistim ama...................
Okadar hormondan sonra 5 deneme yaptim hormonlarimin cildirmasi bence normal.
Cünkü yumurtaliklarin bir senede verecegi performansi 1 ayda hormonlarla sagliyorlar,
COK Kosan cabuk yorulur.
Dilerim bebegini tez zamanda kucagina alirsin.

I

Birde Geshenkcim,
ben 33 yasinda bebek sahibi olmaya karar verdim. Doktorlar hersey ok. dedi, Problem esimdeydi, Körle yatan Sasi kalkiyodelikafadulden. Tabii bende 17 yasinda degilim Hormonlarimin bozuldugunu Kasim 2009 da son mikro denememde ögrendim.

Istanbulda tedavi olmana cok sevindim. 2. denememde hamilelik gerceklesti. 7 haftalik sonlandi, maalesef, Tüp bebekk hemen yapariz olur demistim ama...................
Okadar hormondan sonra 5 deneme yaptim hormonlarimin cildirmasi bence normal.
Cünkü yumurtaliklarin bir senede verecegi performansi 1 ayda hormonlarla sagliyorlar,
COK Kosan cabuk yorulur.
Dilerim bebegini tez zamanda kucagina alirsin.

I

amin canım amin. sende aynı şekilde inşallah... sen çok deneme yapmışsın. eşindeki sorun giderilmeyecek bir şeymiydiki?? buradaki doktorları tüccar olarak görüyorsun demek ne yapalım bizim başka şansımız yok. elimizdekiler bunlar :)) ama ben bu doktorumdan memnununm en azından güler yüzlü dinlemeyi bilgi vermeyi seviyor. hayırlısı olsun hepimiz için tedavi gören tüm arkadaşlar inşallah iyi sonuçlar alırlar.

X