Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

Oyyyyyyyyyyyyyyy, kizlar cabuk yazin, kaplumbagalar gibi cok yavasiz

Hayret biseysin Geshenk, sen laf attinda biz cevap vermedikmi? Sen bi burdasin, bi yok oluyosun biz napalim

tamam ben az önce cikiyorum yazmissin okumadim. Simdi okudum. Iyi geceler

Ben seni teselli filan etmiyorum, senden farkli degilim, inanmalisin önce kendine, moral cok önemli be umut

kızlar ben size ayrı ayrı cevaplar vermiştim okumadınız sanırım. aycan sanada soru sormuştum o da güm e gitmiş. yani bana sen yazmıyorsun demeyin şimdi aaa... yok anacım alınıp yazmadım dedim ya sizler birbirinizden moral buluyorsunuz ben arada girip çıkıyorum tatlı sohbetinizi bozmuyorum.

geshenk ben senin sorunu cevapladim okursan görürsün, ismet inönü caddesi yaudim ama sen okumamissin

geshenk ben senin sorunu cevapladim okursan görürsün, ismet inönü caddesi yaudim ama sen okumamissin

bende oranın ne tarafta kaldığını sormuştum canım onu da sen okumadınnn :çok üzgünüm:

Moral buluyoruz evet. Ama sende moralimizi bozmuyorsun, sendende rahatsiz degiliz, bilakis memnunum, bu arada bende sana sordum ama cevap alamadim, kac asilama dedim 2 - 3 gün önce hala cevap yok

Okumusundur diye ...................

Son düzenleme:
iyide biseyi anlamiyorum, altta forumda gözükmüyrsun, nasil yaziyorsun?

valla çok komik biliyormusun diğer topiclerde kalabalıktan kaçıyor yazılar burada 3 kişiyiz ve bu kadar çok yazı kaçırıyoruz mirmirmirmir e ne diyim yani :)) ben bunada cevap vermiştim bir kez aşılama oldum demiştim bu da ilk kez tüp denemesi oluyor..

X