Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

cvp için çok teşekkürler canım,,,tabiki mevlam hayırlısını nasip etsin herşeyinnn,,,,
şimdi ben adetin 7. günü başladım soğan suyuna ,,,çok az akıntım oluyo,oda herzaman değil,,,
bende devam edecem mecbur,inşlh faydasını görürüm bende,aynen dediğin gibi yapıyorum ,taze taze yapıp içiyorum,,,fsh:7,47 benimde ama lh 8,34 ,prolaktinde yüksek bende 41,5 ama bişiler atıştırıp öle gitmiştim,sanırım aç olunacakmış,bu adetimin 3. gününde tekrar yaptırıcam,
acaba hayıtıda içsemmi,2 kür birarada içmeyin diyolar,,,şuan adetimin 13. günündeyim,,,

canım benim hormon tahlilinde aç veya tok olmak önemli değil. için rahat olsun.prolaktinin biraz yüksek gibi ama bazen doktorlar önemsemiyorlar.doktoruna bir danış yinede..inşallah sende bebişine kavuşursun..:emir_bebek:

canım benim hormon tahlilinde aç veya tok olmak önemli değil. için rahat olsun.prolaktinin biraz yüksek gibi ama bazen doktorlar önemsemiyorlar.doktoruna bir danış yinede..inşallah sende bebişine kavuşursun..:emir_bebek:

canım hormon tahlilinin sağlıklı sonuç verilebilmesi için daima aç gelinmesi gerektiğini tembihlyor doktorlar..bana dokorum..bir kaç sefer yaptırmakda fayda var demişti..

mrb arkadaşlar bende 1 aydır hayıt suyu içiyorum prolaktinim ve dhea-s hormonum yüksek faydasını gören var mı

kalırsın inallah cnım..bende 8 aydır hamile kalamadım..hayıt otu tohumu kallandım..birde soğan kürü yaptım..benimde fsh yüksek çıkıyordu..şimdi hepsi normale döndü elhamdülillah..2 ay kullandım.
netice:hamile kaldım..henüz çok yeni..inşallah sağlıkla devam eder...mevlam sanada nasip etsin..hiç yalma sıkılma devamlı olarak yap...

sağol hayatım inşallah.daha dün başladım.sabah akşam içtim.yalnız ben öyle kafama göre başladım.adetimin gelmesini falan beklemedim.gerçi daha önce içtiğim ilaç yüzünden bu ay adet olacakmıyım onuda bilmiyorum ama hayırlısı..:KK59:

rabbim sanada inşallah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin..:emir_bebek::nazar:

arkadaşlar merhaba
benim uzun zamandır prolaktin sorunum var.hipofizde mikroadenom var benim.uzun süre dostinex adlı ilacı kullandım ama bilmeden hamile kalırsam zararı olur diye bıraktım ilacı.hayıt suyuna başladım ve çok faydasını gördüm.yaklaşık iki ayda normal seviyelere indirdi hormonu.
dün doktor kontrolüne gittim.prolaktinim fazla yüksek olmadığı halde göğsümden sıvı gelmeye devam ediyor dedim.o da feminex adlı ilacı yazdı.tamamen bitkiselmiş.içinde vitex agnus castus yazıyor.yani hayıtın latince adı.
sabahları tok karnınna 1 tane alınıyor.hiç bi yan etkiside yok.hamile kalırsan problem olmaz dedi.Ancak ssk karşılamıyor ilacı.Fiyatı 21 tl bilginiz olsun kızlar.30 tane var içinde.Umarım işinize yarar.Bir danışın doktorlarınıza ... :KK61:

:2: :2: Selam kizlar benimde prolaktin sikayetim vardi 60 di ilac kullandim 1 bucuk ay sonra 2 ye düstü.Doktor ilaci 1 ay dah akullan dedi kullaniyorm ama o arada 1 haftadir hayit otu cayi iciyorum. BIrde buay klomen kullanicam sizde hepsi bir arada agir gelirmi hayit otunu klomen le kullanmasam mi bilemedim bilgisi olan varmi???? :KK52: :KK52:

merhaba arkadaşlar.bende bir kaçgündür.hayıt suyu içiyorum..Rabbime binlerce kez şükürler olsun artık hormonlarım düzene girmiş.:KK61::nazar:

1 yıldır bebek istiyoruz. gitmediğim doktor kalmadı..hormonların çok kötü dediler.ilaç bile kullandım 2 ay ama düzelteceği yerde tam tersi bozmuştu..

ama şimdi galiba herşey yolunda..işte Yüce Mevlam şifayı bu ota gizlemiş..ona binlerce kez şükürler olsun..biraz daha düşsün diye bekliyorum..hayırlısı artık...:KK8:

merhaba arkadaşlar.bende bir kaçgündür.hayıt suyu içiyorum..Rabbime binlerce kez şükürler olsun artık hormonlarım düzene girmiş.:KK61::nazar:

1 yıldır bebek istiyoruz. gitmediğim doktor kalmadı..hormonların çok kötü dediler.ilaç bile kullandım 2 ay ama düzelteceği yerde tam tersi bozmuştu..

ama şimdi galiba herşey yolunda..işte Yüce Mevlam şifayı bu ota gizlemiş..ona binlerce kez şükürler olsun..biraz daha düşsün diye bekliyorum..hayırlısı artık...:KK8:

Cnm gunaydin ..bnmde hormonlar cok bozuktu.fshm 20 ydii..basladim hayit tohumun sabah aksamm duzenli olarak..regliyken olsun nrmal vakitte olsu n ictim..ama regliyken midem almiodu icemiodumm bazenn..duzeldi hormonlarimm sogan kuru ivirzivir derkenn hamis kalmisimmm..

Cnm gunaydin ..bnmde hormonlar cok bozuktu.fshm 20 ydii..basladim hayit tohumun sabah aksamm duzenli olarak..regliyken olsun nrmal vakitte olsu n ictim..ama regliyken midem almiodu icemiodumm bazenn..duzeldi hormonlarimm sogan kuru ivirzivir derkenn hamis kalmisimmm..

ayy senin adına çok sewindim hayatım..:nazar:
benimde gitmediğim doktor kalmamıştı..çok yıpranmıştım erkenden..inşallah bende bir gün hayırlısıyla hamile kalırım..:KK59:

peki birşey soracağım. hayıt prolaktini yükseltiyor diye duydum doğrumu acaba..korkuyorumda biraz.
bu arada ben sadece günde bir kere içiyordum.bende sabah akşam içeyim o zaman..

ayy senin adına çok sewindim hayatım..:nazar:
benimde gitmediğim doktor kalmamıştı..çok yıpranmıştım erkenden..inşallah bende bir gün hayırlısıyla hamile kalırım..:KK59:

peki birşey soracağım. hayıt prolaktini yükseltiyor diye duydum doğrumu acaba..korkuyorumda biraz.
bu arada ben sadece günde bir kere içiyordum.bende sabah akşam içeyim o zaman..
cnm bnm yukselmedii arada E2 de yukselme olduu okdr onemli bisi deill..cnm hormonlrin nasil olursa olsun onemli olan saglikli ve uygun zmni yakalaybilmekk..bal tarcin corekotu karisimi ictim adetin 2.gununden 11.gune kdr.adette n 1 hafta sonra sogan kuru ardinran havuc incir kuru yaptimm ve son 1 aydir biosteron uyarici hap kullaniodum gunde 3 kere..ve bunlari yaparken ben hayit tohumu icmedimm nedeni hayit tohumu bazilarinda dusuge neden olabiliomus..tabi hersey allahtann sag salim kucagima aliirm umarimm..darisi sana cnm.tup bebek demedi mi drlar

cnm bnm yukselmedii arada E2 de yukselme olduu okdr onemli bisi deill..cnm hormonlrin nasil olursa olsun onemli olan saglikli ve uygun zmni yakalaybilmekk..bal tarcin corekotu karisimi ictim adetin 2.gununden 11.gune kdr.adette n 1 hafta sonra sogan kuru ardinran havuc incir kuru yaptimm ve son 1 aydir biosteron uyarici hap kullaniodum gunde 3 kere..ve bunlari yaparken ben hayit tohumu icmedimm nedeni hayit tohumu bazilarinda dusuge neden olabiliomus..tabi hersey allahtann sag salim kucagima aliirm umarimm..darisi sana cnm.tup bebek demedi mi drlar

yok canım benim doktorlar birşey söylemedi ama zaten daha erken tüp bebek için..bir ara bende yaptım incir kürü ama faydası olmadı,bıraktım.

Kızlar ben 2 aydır kullanıyorum hayıt çayını, günde 2 bardak içiyorum. ve maşallah adetlerim düzene girdi. tık diye 1 ay sonra adet oluyorum. Çok memnunum, inşallah hamile de kalabilirim. Tadı kötğ ama içtikçe alışıyor insan, tavsiye ederim

Selam kızlar
Bende evlenmeden önce yakın bir arkadaşım ilaçsız regli olamıyordu nette araştırmıştım onun için hayıt otu aldırdım ona üç ay çok düzenli kullandı ve şimdi ara ara yine içer ve artık ilaçsız günü gününe oluyor. Kendimde arada düzensiz olurdu reglim evlendim şimdi dahada bir sapıttı hormonlar. Hsg çektirdim iki ayda klomen tedavisi gördüm ama olmadı. Sekiz aydır falan deniyoruz daha öncesinde bir seneye yakın doğumkontrol hapı kullanmıştım. Arkadaşımın hormonlarını düzelttim ama kendim ona söylediğimde yapsaydım belki şimdi düzene girmiş olurdu. Bende aldım hayıt suyunu içmeye başladım inşallah faydasını görürüm. Bu ayda hastalanırsam hormon testlerimi yaptırıcam faydasını görürsem yazarım buraya...

kızlar bu hayıt tohumunu kullaanarak hamile kalabilen varmı aranızda ben yeni başladım 3-4 gündür sabah akşam içiyorum etkisi olurrmu sizce?birde benim adet düzensizliğim falan yok hormonlarımda normal ama görüntü olarak pko liymişim 5 aydır bebek istiyoruz ama olmuyor.doktorum 1 yıl beklemen gerek diyor:KK43:

kızlar ben bugün aktardan hayıt tohumu almaya gittim aktar daha etkili bir karışım var ondan vereyim dedi şu birkliler var içinde
hayıt meyvesi
aslan pençesi
civan perçemi
burç otu
ada çayı
böle bir arada kullanan varmı faydasını gören yada ben adet sancılarım ve kolay hamile kalmak için istiyorum...

arkadaşlar bir sorum olucak benüm süt hormonum yüksek hayıt tohumuna başlycam ama adet olmayanlarda içiyor ve adet söktürücü olduğunuda söylüyorlar peki hamile kalmaya çalışrken adet söktürüyorsa eğer bebek varsa eğer yani tutunmak üzereyse mesela engellemez mi hamile kalmayı

kızlaaarr :KK43: benim şikyetim reglim düzenli hormonlardada öle bi prblem yok
sdece serbest testeronda çok az fazlallık varmış. dktr sğlık prblemin yok ddi.sdece tüylern braz daha dirençli olu o kadr ddi. tylerm normlden bras fazla öle abartı da değilll. ama bn bunu çok kafma takıyrımm . içsem buna faydası olr mu kullannlar cwp werblr mi .tüylernde azda olsa azlma oldu mu ???

canım tüylenmeye iyi geliyor diye okumuştum bu sitede.bende hayıtı kullanıyorum 2 aydır.tüylenmeyi önlüyormu bilemiyorum hala. ama adetlerimi bir nebze düzene soktuğu kesin.ilk ay 17 günde ikinci ay 21 günde adet oldum.bugün 27. günüm inşallah hamileyimdirde olmam.pazartesi idrar yolu enfeksiyonu için doktora gidicem antibiyotik vereceği için gebelik testide yaptırmam gerekiyor.bakalım hayırlısı fazla ümitlenmek istemiyorum ama inşallah mutlu haberlerle dönerim.

MRH ARKADAŞLAR HAYIT TOHUMUNUN HAMİLELİKLE NE KADAR ALAKALI VE NE KADAR ETKİLİ OLDUĞUNU BİLMİYORUM AMA BEN KADINLARIN ADETİ İÇİN ÇOK İYİ DÜZENLEYİCİ OLDUĞUNU BİLİYORUM.BİZZAT KENDİM HAYIT TOHUMU EKSTRATINI KULLANDIM VE ADETİM DÜZENE GİRDİ İNANAMADIM SANCIYI FALANDA KESİYOR KULLANMIŞ VE MEMNUN KALMIŞ BİRİ OLARAK HANIMLAR SİZE TAVSİYE EDEBİLİRİM.En Büyük KK

X