Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

adaçayı ve hayıt tohumu aslında iltihap söktürücü.yani rahimde iltihaplanmadan dolayı oluşan adet gecikmelrinde kesinlikle önerilen biltkiler.ancak gecikmelerde bu bitkiler işe yaramıyorsa sebebi başkadır.ayrıca hayıt otu bilinen en iyi afrodizyaklardanmış(cinsel istek arttırıcı)bunuda bilgilerinize sunayım arkadaşlar.tüm bunları biyolog olan bi arkadaşımdan öğrendim belirtmiş olayım

Nisan yagmuru nasil adet oluyordun peki canim hic olmuyormuydun

canım benim biraz karışıktı,hayıt otunu kullanmaya başlamadan önce genelde iki üç ayda görüyorumdum gerçi her ay gördüğümde olurdu ama nadiren,üstelik on gün , yumurtlama olmuyordu muhtemelen:1no2:sivilce desen yüzümden eksik olmaz,tüylenmede var gerçi çok zayıfım ama doktorada gidemedim,polikistik over olabilirim diye üzüntüden uykularım hala kaçıyor senağlama ama şimdi iki-üç aydır düzende,sivilce de bırakmadı yüzümde demekki adetlerim düzenli olmuyor diyeymiş:1shok:site okuduğum kadarıyla altı ay düzenli kullanacam artık inşallah düzene girer,diyelim ki polikistik overliyim adetlerim düzene girince oda ortadan kalkacak mı illa kimyasal ilaç mı kullanmak zorundayım,hayıt otu onuda tedavi ediyor mu?? kifisfisfis bilen varsa cevaplayabilir mi???umarım hepimizin düzene girer arkadaşlar
ben şimdi günde bir bardaksabah aç karna hayıt otu içiyorum öğle yemeğinden önce ısırgan otu çayı içiyorum gece yatmadan önce de bir kez de hayıt otu ile adaçayını beraber demliyorum ikisi bir çok etkili oluyor gibi sanki fisfisfis bir haftadır taze naneden salata yapıyorum ne sivilce kaldı,ne düzensizlik,bağırsakları bile çalıştırıyor valla sırnaşık şey

bana neden bu ay bole yapti anlamadim cok stres yasamistim acaba ondan olabilirmi ki ya hala anlamadim bende ne guzel sevinmistim yaradi diye :KK43:

yeşim hamile kalmaya çalışırken hayıt suyunun bir sorun yaratıp yaratmayacağını daha önce doktora sormuşmuydun sen?

yok canim arastirdim bazi drlar kullanilmamli diyorlar alman drlar ise farketmez diyorlar ama alman drlarinki baskin cikti ben alman drlari soledim

sadece hamilelikte anne sutunun erken gelmesini saglarmis o kadar yani hani derler ya her ihtimale karsi kullanmayin diye ole bu bence tabi

Merhaba arkadaşlar,ben dün bu konuyla ilgili özel başlık yazarak sizlere ulaşmaya çalıştım ama buraya da yazmak ta fayda var.Ben de pko liyim ve son 5 ay içinde 2 ay önce ilaç kullanarak adet gördüm.Doktor devam ettirecekti ama ben hayıt tohumu kullanmaya başladım.İlk ay değişen birşey olmadı yalnız yumurtlama oldu fakat adet olamadım.Hayıt tohumuna devam ettim ve bu ay sonuç aldım.Hem de hiç aksaklık olmadan ilk gün başladı ve gayet iyi adet oluyorum.Allaha şükürler olsun.Ara sıra ada çayı da içtim.Adaçayı doğal östrojen,hayıt da progestron kaynağı.Hayıt aynı zamanda hormonları düzenliyor da.Doktorlar bize doğum kontrol haplarını bu iki hormon vücuda salınıp pko'i baskılasın diye veriyor.Allah bu iki bitkiyi bizlerin menfaatine sunmuş,sabırlı olup düzenli kullanmak bize kalıyor.Zaten ilaç tedavisi olamaya kalksak ta en az 6 ay ilaç kullandırtıyorlar.Üstelik hayıt tohumunun ve adaçayının daha başka birçok faydaları var.Bu arada sabah akşam aç karnına bir tatlı kaşığı öğütülmüş hayıt tohumunu bir bardak kaynamış suda 10 dk demlendirdikten sonra süzerek yudum yudum içtim.Ilığa yakın bir sıcaklıkta olmalı demişlerdi.Hepinize geçmiş olsun.İnşallah siz de sonuç alırsınız.Tüm güzellikler sizlerle olsun.

Ben kullandım ve sonuç aldım.Sabırlı olmanız ve düzenli kullanmanız gerekiyor.ilk ay değişen birşey olmadı ama ikinci ay sorunsuz bir şekilde adet oldum.Bir tatlı kaşığı öğütülmüş hayıt tohumunu bir bardak kaynamış suda 10 dk.demleyip süzerek içiyorum.Ara sıra adaçayı da içiyorum.Adaçayı doğal östrojen,hayıt da progestron kaynağı. Başka birçok faydaları da var üstelik.

Sinir yorgunluğu ve döl yatağı hastalıklarında da arasıra Adaçayı oturma banyoları alınmalıdır. Depresyon ve el titremeleri için faydalıdır. Astım sıkıntılarını giderir. Adet düzensizliklerini ve sancılarını iyileştirir, rahim iltihaplarını giderir.Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlarında Adaçayı içmeleri faydalıdır. UYARI: Lüzumundan fazla kullanılırsa,(günde 3 kahve fincanından fazla) vücuda zarar verir, zehirlenmelere sebep olur. Damakta şişmeler meydana gelir. Doktora başvurulmalıdır. KULLANIM BİÇİMLERİ
Çay hazırlamak: Bir çay kaşığı bitki, çeyrek litre suda haşlanır ve demlenmesi için kısaca beklenir.
Adaçayı sirkesi: Geniş ağızlı bir şişe, boğazına kadar Yabani Adaçayı ile doldurulur. Çiçeklerinin üstüne çıkacak kadar Doğal üzüm sirkesi eklenir ve şişe 14 gün güneşte veya sıcak bir yerde bekletilir.
Oturma banyosu: İki avuç dolusu yaprak soğuk suda gece boyunca bekletilir. Ertesi gün kaynama derecesine kadar ısıtılır ve banyo suyuna eklenir.

Eski Yunan ve Ayurvedikler Balı, yıllardır, erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmışlardır.

Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir.

Çin,Japon ve uzakdoğu ülkelerinde ,gebe kalamıyan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz Tarçın kullanmaktadırlar
Gebe kalamıyan kadınlar bir tutam toz Tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyunca bir bir sakız üzerine koyup çığnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.

Amerika Meryland#8217;da evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir.Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tesbit edilmiştir

Arkadaşlar benim pazar günü aşılamam oldu bende 1 ay kullandım hayıt tohumunu ve fsh değerim 64 idi 49 a indi ama pazar günü aşılamam olduğu için korktum ve bıraktım tutarsa bebeğe zarar verir düşürürm diye şu an 13 gün falan içmicem test yapana kadar sonra tekrar başlıcam

kızlar merhaba, ende 3 ay düzenli bir şekilde, adetin ilk gününden 11. günüme kadar adaçayı ve hayıt suyu içtim. adetlerimde bir problem yoktu, sadece yumurta gelişsin diye içtim. ama adet dönemli olan göğüs şişliği ve ağrısı olmadı ve ağrısız bir adet geçirdim. şimdi 1 ay kullanmadın tekrar başlayacağım. ve kullandığım süre zarfında, yumurtladığımı daha iyi gözlüyordum. umarın hepimiz bir gün bebek sahibi oluruz.

akıl verin lütfen. hayıt suyunu reglin ilk gününden belli bir zamana kadar mı kullanayım yoksa hiç bırakmadan devam mı edeyim? 15 gün kadar içip sonra bırakınca hayıtın da etkisini göstermesinde bir sorun olmaz mı?

Arkadaşlar benim pazar günü aşılamam oldu bende 1 ay kullandım hayıt tohumunu ve fsh değerim 64 idi 49 a indi ama pazar günü aşılamam olduğu için korktum ve bıraktım tutarsa bebeğe zarar verir düşürürm diye şu an 13 gün falan içmicem test yapana kadar sonra tekrar başlıcam

hayırlısı olsun semoş. yumurta geliştirici hap veya iğne kullandın mı?

yumurta geliştirici iğne verdi doktor puregon 10 gün kullandım 1 yumurtam büyümüştü 16.1 mm işte onu çatlatıp aşılama yaptı pazar günü şimdi bekliyorum ama bence hayıt tohumuna devam et ben hatta adaçayı bile aldım onu bile içtim bir süre ve bal tarçın çörek otu 2 gün falan yedim oda yumurtaları büyütüyrmuş eğer aşılama tutmazsa inş. tutar hayıt tohumuna devam edicem ben açıkçası.ama şimdi bıraktım olurda hamilelkik olursa korkarım adet olurum düşer falan şu an bıraktım pazardan beri içmiyorum süt meyva suyu hep içiyorum

yumurta geliştirici iğne verdi doktor puregon 10 gün kullandım 1 yumurtam büyümüştü 16.1 mm işte onu çatlatıp aşılama yaptı pazar günü şimdi bekliyorum ama bence hayıt tohumuna devam et ben hatta adaçayı bile aldım onu bile içtim bir süre ve bal tarçın çörek otu 2 gün falan yedim oda yumurtaları büyütüyrmuş eğer aşılama tutmazsa inş. tutar hayıt tohumuna devam edicem ben açıkçası.ama şimdi bıraktım olurda hamilelkik olursa korkarım adet olurum düşer falan şu an bıraktım pazardan beri içmiyorum süt meyva suyu hep içiyorum

bence meyve suyunuda fazla içme. katkı maddelerinden dolayı pek iyi değil diyorlar.a.s.

X