haziran ayında hamile kalmak isteyenler buyrun

kızlar günaydın bişey sorucam ben regl günümün ilk gününden ihtibaren ateşiimi ölçüyordum sabahları dün reglim bitti sabah uyanır uyanmaz ölçtüm diğer günlere göre yüksekti yani bugünmü ilişkiye girmem gerekiyor?

bende varım bendeee hamile kalmak isteyen haziranda.herşey gönlümüze göre olur inşallah.

Günaydın kızlar hiç kendimi bu kadar heyecanlı hissetmemiştim ya , sabırla reglimin bitmesini bekliyorum . Eşim diyecek sana ne oldu gün aşırı olunca yani :)))

kızlar günaydın bişey sorucam ben regl günümün ilk gününden ihtibaren ateşiimi ölçüyordum sabahları dün reglim bitti sabah uyanır uyanmaz ölçtüm diğer günlere göre yüksekti yani bugünmü ilişkiye girmem gerekiyor?

canım yumurtlama günün için çok erken ama sen yinede bugünden başlayarak günaşırı ilişkiye başla bence. zaten adet döneminde ateşte düşüş olur bitincede eski haline döner.

teşekkür ederim canancacığım bugün diğerlerine göre yüksek olunca aklım karıştı neyse ben bugünden başlayayım

gayret kızlar valla bu azimle bu ay kesin bişiler olucak gibi gözüküyor bugün cuma yazdığım dua vardı hepinize onu okuyun tamammı?unutmayın ben hepiniz için okuyorum allah yardımcımız olsunn öpüyorum hepinizi

hepgül canım valla bende çok gayretlendim şimdi.ama adet olamadım hala .doktora gidecem sanırım .ilaç veriri belki.ve benim sorum var yumurta geliştirmek için kullandığınız bişey varmı kızlar.yumurtalar gelişmiyor benim büyümüyor .bildklerinizi yazarsanız sevinirim.

cerecerncim keşke bilgim olsaydı da sana yardımcıı olsaydım arkadaşım ama malesef bilmiyorum hiç ilaçta kullanmadımki internetten araştırsan bişiler bulabilirsin gibi geliyor senin için bende araştırıcam merak etme ama neden hala hasta olmadın ona şaşırdım arkadaşım nekadar geçikti bi ultrasona girsen

e.l.t.g cimm hoşgeldin aramıza 8 haziranda regli olamaman için dua edicem bakarsın ilk güzel haber senden gelir

Hepgülcüm Ilgin Için çok Sağol Kendimi Daha Güçlü Hissediyorum Valla.bende Polikistik Over Var Hep Geç Olurum Ben Yada Ilaçla Olurum Bir Tür Yumurtlama Sorunu Ondan Olsa Gerek.adetlerim Düzensiz Ve Laç Almadan Olamiyorum Adet.test Yaptim Negatif çikti.bilmiyorum Ultrasyonami Girsem Doğru Diyorsun .kan Testinin Yanliş çikma Ihtimali Yoktur Diye Düşünüyorum.ama Kafamda çok Karişik .

cerenerncim bence git bi doktora kontrol den geç

benide ekleyin kızlarrrrrr haziranda aşılamam varrrrrrrrrrr adetimi bekliyoruz şuannn

beni de alın aranıza 2 ay önce kürtaj oldum şu an adet olmayı bekliyorum önümüzde hafta olursam çalışmalara tam gaz beşlıcam bu ay hamiş kalmayı çok istiyorum ben ya
inşallah allahım tüm istiyenlere meleklerini verir

günaydın kızlar hoşgeldiniz hepiniz dilekleriniz çok güzel umarım hepiimizin olur çörek otuyla bal karışımını bugün deniycem bakalım nolucak

Günaydin Arkadaşlar Ben De Bu Ay Hamile Kalmak Istiyorum. Haziranin 9 Unda Inşallah Adet Olmam! Bu Ay Ilk Denemem Inşallah Olur...

:emir_bebek: ben de istiyorumm.2aydır çalışıyorıuz umarım bu ay olur .herkese bol şanslar :nazar:

arkadaşlar merhaba medipolden dr banu ergülü tanıyan varmı diğer drlar çok yoğun diye randevu aldım ama rahat değilim pek lütfen yardımmm

hiç tavsiye etmem hayatım..eğer yer bulabilirsen leyle hanıma git..yada bahar hanımaŞeniz

X