Haziran ayında hamile kalmak isteyenler.......

ne oldu kızlar ya..günaydın neşeyle açtım neti ama ne oldu?? kim nereye gitmiş..okumaya sabredemedim.. :gitme:

herkese merhaba. dün gece allah'tan bi mani çıkmadı da başarılı bi çalışma gerçekleştirebildik:kedi: tabi ne kadar başarılı olduğumuzu zaman gösterecek. biz elimizden geleni yaptık:lepi:

hakikaten nolmuş birileri bi yere gidiyomuş tartışmamı çıkmış nolmuş yav?

kızlar ben bu sitenin sahıbı yüzünden bu siteden soğudum benim takıldığım başka site var sizleri çok seviyorum ua27, darkeng, hperi ve diğer arkadaşlar sizi çok seviyorum inanın gelmek isterseniz özelden yazarım orda hergün buluşuruz olurmu

canım bana da yazar mısın ben de iki tarafada ugrarımm :))

kızlar bende bırakamıyom sızı baksanıza ayrılamıyomm..buse hperı ve ben dusunduk yenı topiç acmaya karar verdık eger ıstersenız oraya gelınn yada burayı bırakamıyosanız ugrayın hıc yoktann olurmuu..actımız an ben haber ederım eger ıstersenız ozelden sıze

evet canım haber verirsin ugrarız orayadaa..

burayıda bırakmayalım kızlarr istiyorsanız yeni bir topic açın ama burası bizim ilk göz agrımızz :KK43:(

ya arkadaşlar ben daha yeni aranıza katılmıştım nereye dağılıyosunuz yaa.. Özelden banada msj atın nerede olduğunuzu bende katılacam aranıza.

giden arkadaşlar olmuş.hoşçakalın.........
ben öyle kolay kolay alışkanlıklarımdan vazgeçemem kızlar ben burdayım.birileri gider birileri gelir.herkesin kendi insiyatifine kalmış gitmek.herkesin yolu açık olsun.

ben buranın ruhuna inandım,birlikte başaracaz dedim.birlikte kutluycaz bebişlerimizin fotoğrfalarını paylaşacaz.inanıyorum.

ii geceler

günaydınlar topik ahalisi diyeceğimde artık buraya kimse takılmıyor galiba.Neyse hepinizi öpüyorum sevgiyle hoşçakalın

slmm cat nasılsınn ??

merhaba edamm iiyim canım valla akşam şöyle bir bakayım dedim forumda kimse kalmamış üzüldüm biraz.sonra ezel vardı onu izledim.izliyorsan bilirsin dizide dün canımı çok sıktı.etkisinden kurtulamadım.bu aralar ders çalışıyorum.canım kpss sınavı varya temmuzda ona girecem.onun için pek giremiyorum internete.evden bile çıkmıyorum.okul bitti hala ders çalışyoruz.bir yandanda çocuk düşüncesi geceleri uyutmuyor.sürekli hayal kuruyorum bu aralar ancak öyle mutlu oluyorum.uykusuz ama mutlu:)inşallah bu ay bebek haberi veririz birbirimize.
kendine ii bak canım

ben en son 230. sayfada kalmışım :bbo: yarım saattir geçmişi okuyorum.. yeni haberlerim vardı ama yazılanları okuyunca üstüne üstlük birde kimsecikleri grmeyince tadım kaçtı :umursamaz:

ben en son 230. sayfada kalmışım :bbo: yarım saattir geçmişi okuyorum.. yeni haberlerim vardı ama yazılanları okuyunca üstüne üstlük birde kimsecikleri grmeyince tadım kaçtı :umursamaz:

olsun canım tadın kaçmasın.burda hala hayat belirtileri var:)
haberler ii mi bari?eğer iyise hiç tadın kaçmasın canım.önemli olun sensin.a.s

merhaba edamm iiyim canım valla akşam şöyle bir bakayım dedim forumda kimse kalmamış üzüldüm biraz.sonra ezel vardı onu izledim.izliyorsan bilirsin dizide dün canımı çok sıktı.etkisinden kurtulamadım.bu aralar ders çalışıyorum.canım kpss sınavı varya temmuzda ona girecem.onun için pek giremiyorum internete.evden bile çıkmıyorum.okul bitti hala ders çalışyoruz.bir yandanda çocuk düşüncesi geceleri uyutmuyor.sürekli hayal kuruyorum bu aralar ancak öyle mutlu oluyorum.uykusuz ama mutlu:)inşallah bu ay bebek haberi veririz birbirimize.
kendine ii bak canım

evet cnm kimse kalmadı arada girenler var böyle ben de giriyorum ama kimse olmayınca mecbur çıkıyorumm..umarım sınavın dilediğin gibi gecer cnm fazla stres yapma stres herşeyi engelliyorr..herşeyi oluruna bırak..güzel güzel haberlerini bekliyorum cnmm :))

X