Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Remziye hanım bikac sorum daha olucak bebegim in gozunun biri şepeklemmiş uyuyup uyandığında acamıyor ben ılık bezle silip temizliyorum oyle acabliyor ne önerirsiniz birde mama veriyorum hala emmediği için 2 bucuk saatte bir 50 ss içiyor cok cabuk acıkıyor daha 1 haftalık sebebi ne olabilir
Buradaki arkadaşları çok mesgul etmeyeyim bildirimlerle ama yenidoganlarda capak cok görülür. En guzel caresi de yine anne sütünu temiz pamuk ya da tulbente damlatarak distan ice silmektir. Bir gozu sildiginiz bezle digerini silmeyin hafifce gozpinarina masaj yapin ilerlerse seru fizyolojik ile silin. Ben ilac adi vermeyeyim ama yesil renkli bir akıntıya donerse capak lutfen hekiminize sorun.

Her gebe her hamilelik farkliydi ama ortak noktalari da vardi ya, bebekler de oyle. Her bebek hem ayni hem farkli Ilk 1 ay zaten sadece anne sutu alan bir bebek 2 saatte bir beslenir ve 1. haftasindan itibaren her emmede yaklasik 50 60 ml sut emer. Anne sutu mamadan hizli metabolize olur bu nedenle daha cabuk acikir.

Merhaba hanımlar 🙂 çok şükür covidi de sağlam atlattım, grip gibi geçti ama öksürüğüm devam ediyor. Sezeryan olacam 10 gün sonra, o zamana tamamen geçer umarım. Kimseden ses çıkmamış ama var mı başka doğum yapan arkadaş 🤔

Dün, ailemizin yeni uyesi aramiza katildi. Darısı tüm bekleyenlerin basina. Sevgilerle.
Remziye hanim merhaba cok sevindim 1 martta doğdu minik öyle mi ☺️ bende 1 mart doğumluyum 😅
Rabbim anali babali büyütsün cok cok sevindim 🥰🥰

Merhaba hanimlar, 3. Tup bebek tedavim icin bugun on gorusme yaptik ayni doktorum ile.

Bu iğneyi daha önce kullanan varmi ?
Doktorum bugun ultrason kontrolu yapti haftaya cuma bu igneyi al gel dedi. Bu kez acele etmeyeceğiz tedaviye diye konuştuk.
Bende endometriozis var ve bu igne baskilayici iğne sanirim bilginiz varmi ,?

remziye_06 remziye_06 Remziye hanim sizin bi bilginiz varmi acaba ?

Eklentiler

• 20220414_194457.jpg
    20220414_194457.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 74
Bana da doktor gonal-f kullandım bu defa polgeveris kullan dedi
Pergoveris mi ? Ben ikinci tedavimde kullandim onu 225 dozda bana bi tik daha iyi gelmişti 3 yumurta bulunmuştu. Sizin sıkıntı ne tam olarak?

Pergoveris mi ? Ben ikinci tedavimde kullandim onu 225 dozda bana bi tik daha iyi gelmişti 3 yumurta bulunmuştu. Sizin sıkıntı ne tam olarak?
Valla bize sıkıntı 4 defa denedik bütün tedavilerim de de gonal-f ,cetroite kullandık .10 yumurta toplanıyor bir tane 5.güne gidiyor oda düşük yaptım bir tane bşr tane kimyasal .Doktor pergoveris dedi kullananlar daha iyi yumurta kaliteli çıkarıyor bu defa pergoveris kullanalım dedi ..baktım formlara kullanan fazla yok .Eczacıya sordum içinde 3 tüp var dedi Yani 150 ml mi oluyor her kutuda

Valla bize sıkıntı 4 defa denedik bütün tedavilerim de de gonal-f ,cetroite kullandık .10 yumurta toplanıyor bir tane 5.güne gidiyor oda düşük yaptım bir tane bşr tane kimyasal .Doktor pergoveris dedi kullananlar daha iyi yumurta kaliteli çıkarıyor bu defa pergoveris kullanalım dedi ..baktım formlara kullanan fazla yok .Eczacıya sordum içinde 3 tüp var dedi Yani 150 ml mi oluyor her kutuda
Benim kullandigim gonalf gibi kalem türündendi.
Gonalf ilk tedavide bende 1 yumurta olusturmustu diger foliküller boştu. Pergoveris 4 folikül görünüp 3 yumurta bulunmustu opuda bana iyi gelmişti bu ilac.
Benimki 900 IE ve 300 IE likti

Gonalf ilk tedavide bende 1 yumurta olusturmustu diger foliküller boştu. Pergoveris 4 folikül görünüp 3 yumurta bulunmustu opuda bana iyi gelmişti bu ilac.
Özel mesaj atamıyorum size özelden atacaktım da

İnternetten baktım 150 ml var kaç kutu kullanırım baya pahalı ilaç

Merhaba hanimlar, 3. Tup bebek tedavim icin bugun on gorusme yaptik ayni doktorum ile.

Bu iğneyi daha önce kullanan varmi ?
Doktorum bugun ultrason kontrolu yapti haftaya cuma bu igneyi al gel dedi. Bu kez acele etmeyeceğiz tedaviye diye konuştuk.
Bende endometriozis var ve bu igne baskilayici iğne sanirim bilginiz varmi ,?

remziye_06 remziye_06 Remziye hanim sizin bi bilginiz varmi acaba ?
Ben bu mesaja cevap yazmis miyim bulamadim cevapsız biraktiysam dalginligima verin lutfen.

X