HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kızlar bende internetten alışverişe şüpheyle yaklaşıyodum. ama alışverişimi yaptım ve memnun kaldım bebek çeyizden park yatağımızı almıştık orasıda çok iyi güvenilir bi site tavsiye ederim öptüm kızlar

ben kızımın hiçbişeyini görmeden almadım. gittim gördüm beğendim öyle aldım. o yüzden internetten hiç sipariş vermedim. özellikle tekstil ürünlerinde görmeden ellemeden kalitesini ölçmeden kesinlikle alamam.

fotoraf0203ui6.jpg

fotoraf0205rn0.jpg

fotoraf0209dj7.jpg

senacecim bayıldım walla hepsi çok şeker yerim ben küçücük ayakkabılarını ii günlerde kullan inşallah canım...

kızlar bakııınnn oğluşumun oyuncaklarııı:)

1185PIC_0283.JPG

3701PIC_0285.JPG

bu bebeğimizin olucağını duyan bi arkadaşım bu bebişi hediye getimişti. cinsiyeti belli değildi o zaman:)

3489PIC_0287.JPG

1906PIC_0288.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
senacecim bayildim ayakabilara yahu
minik minik benim kizimin tek bitane var simdilik pek bi sey almadim bildiginiz kadar
bende alcam az kaldi bi iki hafta sonra bende baslicam yeter artikin ha :)
gule gule kullanin insallah senace

srose cannim oyuncaklari goremiyorum ama
kedi cok guzel ayiciklar da cok guzel gule gule oynasin yavrun

CANIM GÜLE GÜLE KULLANIN.
YALNIZ İLK BAŞLARDA BU OYUNCAKLARI KULLANDIRMA.
PELUŞLAR +3 YAŞ OYUNCAKLARIDIR.
ARKADAŞINDA ÇOK İNCE DAVRANMIŞ.
GÜZEL GÜNLERDE KULLANIN.
BEN BÜTÜN OYUNCAKLARIMIZI KAPAKLI SEPETE KOYDUM.
DOLABININ İÇİNE KALDIRDIM. ( Bu arada içinde benim oyuncaklarımda var :)) )

teşekkür ederim.kedimiz konuşuyo kızlar miyav miyav diyoo. zaten ben almadım hiç birini. ben daha çok giyim ve eşya üzerine yoğunlaşmış vaziyetteyim. bebek hariç diğerlerini halası almış oğlumunn.

teşekkür ederim.kedimiz konuşuyo kızlar miyav miyav diyoo. zaten ben almadım hiç birini. ben daha çok giyim ve eşya üzerine yoğunlaşmış vaziyetteyim. bebek hariç diğerlerini halası almış oğlumunn.

ÇEVREDEKİLERİNDE HEYECANLI OLMALARI NE GÜZEL DEĞİL Mİ?
BİZDE DE SAĞOLSUN ÇEVREMİZDEKİ HERKES İLGİLİ.
BENDE BİR ARA OYUNCAKLARIMIZIN FOTOĞRAFINI ÇEKEYİM.
BİZİMDE ÇOK SEVİMLİ OYUNCAKLARIMIZ, BEBEKLERİMİZ VAR :))

evet canım çevrendekilerde senin heycanına ortak olunca ilgilenince insanın çok hoşuna gidiyo. artı bide dün görümcem oğlumun mama sandalyesini almış mavi çok cici bişey. eve gelince koyarım resmini. sende çek koy canım zaten nasıl oynasın şimdi oyuncaklarla filan. şimdi oda süsü vazifesini görücekler.yerimseniben oğlum doğsun o zaman alırız bütün ihtiyaçları tamamlansın bi gelsindeee:sm_cool::sm_cool: ayy heycan yaptım ben şimdii...:sm_cool::sm_cool:

srose ve senace güle güle kullansın bebekleriniz cicileri...

senace yeşil etek çoook şeker ya.... eminim çook tatlı olcak kızın bunları giydiğind...

Kııız o pembe nazar boncuklu ayakkabılar ne gusel oylee...Yesil ayakkabının altındakiler..Elime alıp sevesim geldi walla :) Güle güle kullansın bebişin.

X