HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

CANIM ÇIKSALINDA OTURUYORUM.
DOĞUMU DA KISMETSE TÜRKİYE GAZETESİ HASTANESİNDE YAPACAĞIM.
SEN NEREDE OTURUYORSUN ve NEREDE DOĞUM YAPACAKSIN?.

ÇIKSALIN NE TARAF OLUYO CANIM BEN HİÇ DUYMADIM ORAYI
BEN GÜNGÖRENDE OTURUYORUM.KISMETSE MELTEM HASTANESİ VAR BİZİM BURDA ORDA YAPICAM
AMA KENDİ DOKTORUM DIŞARDAN GELİCEK
KIZIMDA DA O YAPMIŞTI DOGUMUMU

iki gün giremedim kızlar kac sayfa doldurmuşsun hepinizin yazdıklarını okuyamadım ama cok güzel şeyler alınmış gene bu temmuz bebişleri cok şanslı canım :dance:

kızlar bende dün emzirme sütyeni- yeni inci- (27,5 ytl) ve iç çamaşır aldım..yedek gecelik ve pijama alıcam daha....

canım sanırım aynı sütyeni almışız senle desenli dimi sırnaşık şey banada 27 dedi pazarlıkla 20 ytl aldım:roflol:

kızlar bugün çok mutluyum. :sm_cool: :sm_cool: görümcem neler

neler aldı dünden beri. mama sandalyesi, büyük hastane çıkışı,uyku seti(park yatak için),

odasına halı, perdemizi yaptırıyo veee bebefon almış çok sevindirdi beni sağolsun

görümcemm:sm_cool::sm_cool::dance::dance::teytey: :teytey:

aldiklariniz cok güzel kizlarr..
semacim sabirsizlikla bekliorum fotolarini..

ayy şekerim teşekkür ederim yarın çeker koyarım

hepsini.:sm_cool::sm_cool: ama daha mama sandalyemizle perdemiz gelmedi

siparişlerini verdi onlarıda gelince koyarım artık. öptüm canım a.s.a.s.

heyyt bee görümceye bak bizde görümceyi besliyoruz kadınla dışarı cıksam hesaplar benden sürekli kıyafet alır benden kulanmadıgım evde ne eşyam varsa alır bide daha kulanmadıgın varsa ver der bize gelen bişi olmaz hep biz etrafa yayarız ahh ahh

canım sanırım aynı sütyeni almışız senle desenli dimi sırnaşık şey banada 27 dedi pazarlıkla 20 ytl aldım:roflol:

evet canım desenli:roflol::roflol::roflol: ten rengi ve beyazı vardı ben beyazından aldım (85B) bgn bi tane de daha uygun bişey buldum 8,00 ytl penyesi ii güzel ama markası mellesia uyduruk bir marka bunu 90B aldım büyük geldi ama belki sütle dolar :dance::dance::dance:

evet canım desenli:roflol::roflol::roflol: ten rengi ve beyazı vardı ben beyazından aldım (85B) bgn bi tane de daha uygun bişey buldum 8,00 ytl penyesi ii güzel ama markası mellesia uyduruk bir marka bunu 90B aldım büyük geldi ama belki sütle dolar :dance::dance::dance:

bende uyduruk bir markadan 85 beden aldım ama sırttan sıkmıştı bunuda 90 beden aldım bende beyaz istedim ama yoktu ten renginide ben aldım:roflol:

srose ne şanslısın kızz maşallah bebeğinle güle güle kullanın benim görümcem 13 yaşında 7. sınıfta daha ....
bide cadı eltim var garip bir şahsiyet....:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Srose Canim şanşlisin Valla Benim Bi Görümcem Var Yan Yana Otursak Bişey Sormasam Konuşmaz Zaten Yaşi Benden Büyük Daha Evlenmedi
Bi Tanede Kaynim Var Oda Evli Değil
Yani Anliycağiniz Eltimde Yok
Ama Olmasini Isterdim Tabi Kafa Yapimiz Uyuşacak Birisi Olursa Daha Güzel Olur
Tabi şuana Kadar Hiç Birinden Bişey Görmedim Cimrilerrrrrrrr Hatta Görümcemde çalişiyo Yani Herkez Evde Kendi Parasini Kazaniyoo

walla benim sadece 1 tane görümcem var. bu zamana kadar hep terstik birbirimize.
ben onu hiç sevmiyorumm ee kalp kalbe karşıdır oda beni sevmiyodur...
ama ne olduysa hamile kaldığımdan beri peşimde pervane olduu.. bir ilgi bi alaka sormayın gitsinn... kızıma benden daha çok kıyafetler ayakkabılar alt açma minderi v.s bir sürü şey almış.
ama vermedi mevlütünde getiricekmiş bohça yapıptaa gösteriş yapcak anlaşılan...
amann ne yaparsa yapsınn kayınvalidemin hatrına katlanıyorum ona dua etsin.

bende şimdiye kadar herseyini kendim aldım...annem,ablam örguler örduler...annem kızım alma artıkta bizde bişiler alalım diyor ama ben istemiyorum...ne gerek var,ben kendim alırım ne ihtiyacı varsa diyorum....akşam bizdeydi annemler, bebegin odasına baktı,göz gezdirdi eksik bişi varsa alacak ama bişi bulamadı:roflol:

canım anam ya kıyamıyor bize ama olsun...

Valla benim görümcem bir tane... Yaşıtız zaten benden 3 ay büyük... Doğum odasında patlatmak için şampanya şişelerinden bile almış. Tabi içinde meyve suyu var.. Yeni çıkmış oyuncak mağazalarında var. Evlenirken başımdan aşağı güller, dolarlar atıp şampanya patlatmıştı. Bir evlensin bende ona fazlasını yapacağım.. Çok seviyorum onu...ben ona örümceğim derim oda bana yengeç der...

Kızlar bakıyorum da hazırlıklar bitmiş genelde.
Ya sizin doğum haftanıza bakınca çok heyecanlandım.Çok az kalmış ne güzel.İnşallah hepiniz kolay doğumlar yapar,sağlıklı bebekler dünyaya getirirsiniz.

Yazın bende sizin aldıklarınıza yeniden tek tek bakıp kendime liste oluşturacağım.
Bi kere Aşkitonun kapı süsünden kesin yapmak istiyorum.

Ne görümceler varmış bu arada maşallah nerdeeee öylesi :) Hiç ses bile çıkmıyor o taraftan :)

Valla benim görümcem bir tane... Yaşıtız zaten benden 3 ay büyük... Doğum odasında patlatmak için şampanya şişelerinden bile almış. Tabi içinde meyve suyu var.. Yeni çıkmış oyuncak mağazalarında var. Evlenirken başımdan aşağı güller, dolarlar atıp şampanya patlatmıştı. Bir evlensin bende ona fazlasını yapacağım.. Çok seviyorum onu...ben ona örümceğim derim oda bana yengeç der...
bıdışım ne güzel herşey karşılıklı iyilikte öyle..maşallah maşallah tüüü:) benim görümcem yok malesef, keşke olsa ama kayınlarım çok iyiler sen de öyle anlatma nazar olur:) nazara inanmazdım; evlendim 1 ay geçmedi eşimi hastaneye yatırdık 6 gün hastanede yattık ve gündüz hiçbişeyi yoktu gece ne olduysa oldu misafirlerimiz vardı gittiler 2 en fazla 3 saat sonra eşim kıvranmaya başladı allah hastalık vermesin derim hep nazara odur budur inanırım çünkü eşimin hiçbişeyi yoktu :KK43: neyse şimdi çok iyi allah kimseye hastalık dert keder vermesin ...

bıdışım ne güzel herşey karşılıklı iyilikte öyle..maşallah maşallah tüüü:) benim görümcem yok malesef, keşke olsa ama kayınlarım çok iyiler sen de öyle anlatma nazar olur:) nazara inanmazdım; evlendim 1 ay geçmedi eşimi hastaneye yatırdık 6 gün hastanede yattık ve gündüz hiçbişeyi yoktu gece ne olduysa oldu misafirlerimiz vardı gittiler 2 en fazla 3 saat sonra eşim kıvranmaya başladı allah hastalık vermesin derim hep nazara odur budur inanırım çünkü eşimin hiçbişeyi yoktu :KK43: neyse şimdi çok iyi allah kimseye hastalık dert keder vermesin ...

Yazımı okuyanlar maşallah desin........:eek:klava: Korkarım ben nazardan mazardan....... :nazar:

kızlar günaydııınn ben daha yeni uyandım. yorumlarınızı okudum. hepsi çok

güzel teşekkür ederim. görümcemle daha doğrusu benim eşimin ailesiyle bi sorunum yok allaha şükür.

doğal olarak sorun çıkartmaya çalıştılar ara ara ama ben sesimi çıkarmadım.napalım dimi ama. eşimin

ailesi özeniyo sağolsun bebeğe hepsini biz alcaktık bize bırakmadılar sağolsunlar. ama kızlar

düşünmedende edemiyorum 8 aylık hamileyim hiç benim halimi sormadılar bir gün olsun kırgınım ama

belli etmiyorum napayım.bebek geliyo ya artık bir ay sonra alıyolar herşeyini sağolsunlar.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
YAZINI OKUDUM CANIM.
BENİM GÖRÜMCEMDE ELİNDE NE VARSA BENİMLE PAYLAŞMAK İSTER BENDE ONUNLA :))

BİZDE YAŞITIZ. :)) SANIRIM ONDAN İYİ ANLAŞIYORUZ. :))

X