HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kız benim nerden aklıma gelicek evlendigim zaman en yakın arkadaşımın evlilik hediyesiydi bana o kadar minacıkki ilk dogdugunda hemen giydirmem lazım yoksa ssonra olmaz ama cokkk şekerr:icecream:

hay Allah ben de diyorum spor ayakkabılar bile hazırlanmış.. giyer giyer merak etme benim yeğenin de vardı bir kaç ay giymişti bayramda kesin giyer pembiş elbisesinin altına :)

:)canım ya çok cici papuçlar güle güle giysin bebişin:kızlar hastane çıkışlarınız hangi renk genelde beyazmı oluyo sizler hangi renk aldınız onlarında resmini koyabilirmisiniz:)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

aayy nasıl koyucam resmi bilmiyorum ki.. benim cinsiyet hala % 100 söylenmedi.. sadece kıza benzetiliyor dendi dolayısıyla unisex aldım ama çok cici .. krem rengi kenarlar turuncu ve ördekli :)))

resim008hm5.th.jpg
Bu Hastane Cıkışımızz.. :teytey:

resim009qm9.th.jpg

buda cici bir elbisemiz sac bandımız bile var :icecream:

çok güzelmiş adasu güle güle güzel günlerde giysin inş. :nazar: senin takım kaç parça benimki 5 parça + battaniye toplam 6 parça seninki biraz daha çok gibi geldi

çok güzelmiş adasu güle güle güzel günlerde giysin inş. :nazar: senin takım kaç parça benimki 5 parça + battaniye toplam 6 parça seninki biraz daha çok gibi geldi

evet canım 10 parca inşallah hayırlısıyla saglıklısıyla bebişlerimize kavuşuruzda bu aldıgımız cicileri bebişlerimizin üstünde görürüz febicim Şeniz

:)canım ya çok cici papuçlar güle güle giysin bebişin:kızlar hastane çıkışlarınız hangi renk genelde beyazmı oluyo sizler hangi renk aldınız onlarında resmini koyabilirmisiniz:)

----------

türkiyeden sipharis ettim galatasaray hastane cikisi canim ben .. babasi cok istedi :smiley-cool:

ayyyyyyyyy yerim ben onları çok güzeller maşallah benim hastane çıkışımın parçasıda az olsun bitane daha alırım oğluşuma ay hele o kaşe pantolonlu resim çoooooooook güzeller:))))))

----------

ya kızlar ya heveslendım valla
benımkıler ve esımın ailesı ankarada bense başka bı memeleketteyım
daha hiç birsey almadım super ya bakalım fıkır edınıyoruz burdan

bende daha hiç bişey almadım kayınvalidem başka şehirde geçen geldiğinde bişeyler getirmişti sağolsun.birde daha önceden ördükleri var onun haricinde ananede bişeyler örmüş.o kadar başka bişey yok.daha benimkinin cinsiyeti kesinleşmedi bi kesinleşsin yavaş yavaş tamamlicam herşeyini.

herkezler birseyler almış bebişine bizim daha cinsiyetimiz bile belli değil :KK43:annane ve babaanne örüyorlar sağ olsun şimdilik onlar car biz alışverişimizi nisan sonunda yapacağız kızlar öyle karar verdik sonrada eksiklerini tamamlarız kendimizce bir liste yaptık sırasıyla en önemli ve büyük olanlarından başlıcaz almaya aldığım zaman koyarım fotolarını inşallah buraya ...

Bende Sadece Hastane çikişi Aldim.ayri Olarak Iki Tane çorap Aldim.birde 3 Tane Farkli Renkte Alttan çitçitli Kisa Kollu Badi Aldim.bende Nisan Sonu Inşallah Alişveriş Yapicam şimdikiler Sadece Hevesim Geçsin Diye Aldim Geçeceğide Yok Ya.hirka Yelek Patik Falan Anneannesi,babannesi,teyzesi,halasi Sağolsunlar Hepsi Habire örüyolar.birde Inşallah Mobilya Değilde Park Yatak Almayi Düşünüyorum.sizler Nasil Almayi Düşünüyosunuz Avantajlari Ve Dezavantajlarini Paylaşalim

daha bişi almadım ... kıyafetlerini 7. aydan önce almayacam ama almak istediğim bi iki şey de yok değil.. bebefon ve anakucağı ve küvet alıcam ablasından kalan karyolası ve yatağı var zaten

kızlar ben bugün bebek fuarına gittim süper şeyler vardı bebegime patikler 3 tane badi aldım cok şekerler 2 martta son cnr expoda mutlaka gidin görün kızlar...

biz bebek-genç odası aldık...aslında genç odası aldık ama aynı takımın bebek odasındanda sallanan beşik aldık...şimdi beşiğini ilerde karyolasını kullanacak inşallah kızım...onun dışındada sterlizör be biberon ısıtıcı aldım...önumuzdeki hafta odasının halısını, perdesini vede uyku setlerini alıcam...büyük parçaları halledeyim gerisini ne zaman olsa alırız diye düşünüyorum...takımımız gelsin, sizlerle resimini paylaşırı inşallah...rabbim herkeze yasatsın bu guzel duyguları..

biz bebek-genç odası aldık...aslında genç odası aldık ama aynı takımın bebek odasındanda sallanan beşik aldık...şimdi beşiğini ilerde karyolasını kullanacak inşallah kızım...onun dışındada sterlizör be biberon ısıtıcı aldım...önumuzdeki hafta odasının halısını, perdesini vede uyku setlerini alıcam...büyük parçaları halledeyim gerisini ne zaman olsa alırız diye düşünüyorum...takımımız gelsin, sizlerle resimini paylaşırı inşallah...rabbim herkeze yasatsın bu guzel duyguları..

oooooo ne guzel annesi hadi simdiden gule gule kullansin diyelim :teytey:a.s.
insallah guzel gunlerde kullaanirsiniz herseyini ne guzel
insallah hepimiz allahim herseyin hayirlisini versin
evet bu guzel duyguyu herkese yasatsin aci taddirmasin yarabbim
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:dance::hooray:

X