HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

arkadaşlar,
hepinize öncelikle allah bebişlerinizi sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin diyorum.

ben dün yeğenime (mina'cığım benim) 4 tane body, 1 tanede çok şeker elbise aldım.
hemde çok uygun fiyata ceylan dan. çok güzel şeyler vardı. valla 2. yi yapasım geldi.

yazamadan geçemedim. şimdiden herkesi tebrik ederim. sevgiler....
a.s.

çorumlucadi Tesekkür Ederim Arkadasim...inşallah Sende 4 Martta Bebişinin Cinsiyetini ögrenirsinde Cicişleri Almaya Başlarsin...

ben dün ögrendim birinin cinsiyetini ötekini bilmiyorus hala bakalıjm o ne olucak daa ben bişiler almadım sadece harıl harıl örüyorum böle renga renk şeyler bebeklerime saten abilerinin küçüklük kıyafeti de var baya 3 ayına kadar giyebilirler ama yine bişiler de alıcam tabi bişiler şimdi kışın giydirmek için yelek süveter hırka felan yapıyoru :)))) agustosa daha çoook var nede olsa:)))))))

ayy kızlar ne zaman dışarı cıksam duramıyorum gözüm hemen bebek magzalarında bugünde lc wakikiden 2 badi ve fermuarlı cok sık yelek aldım minacık 5 tane rengarenk coraplar bide hastanede giyebilmek için önden dügmeli gecelik aldım kızlar fındık kurdumun cicileri artmaya başladı :teytey::teytey:

Kızlar şimdiye kadar bebişime aldıklarımı sayayım.

Oyun parkı
taşıma çantası
eşya taşıma çantası
ana kucağı
alt açma yeri
languru
küvet ve 2 tane filesi
sayısını bilmediğim pantalon badi
hastane çıkışı
9 tane havlu ve bornoz
6 tane battaniye
mevlüt için kıyafet (sünnet kıyafetinin küçüğü çok şirin)
3 tane biberon
2 tane emzik
tırnak bakım seti
burun için adı herneyse
birsürü oyuncak
eşortman
çoraplar
patikler
yelekler
mama kaşığı tabağı
ayakkabı
emekleme dizliği

Kendim için alıklarım
2 tane emzirme südyeni
doğum yaparken giyeceğim gecelik

şimdilik aklıma gelenler bunlar. aldıkça bu listeme eklerim.

Oyun parkı
taşıma çantası
eşya taşıma çantası
ana kucağı
alt açma yeri
languru
küvet ve 2 tane filesi
hastane çıkışı
9 tane havlu ve bornoz
6 tane battaniye
3 tane biberon
2 tane emzik
tırnak bakım seti
burun için adı herneyse
birsürü oyuncak
eşortman
çoraplar
patikler
yelekler
mama kaşığı tabağı
ayakkabı
emekleme dizliği
önlükler
ağız medili
zıbın
bebek bezi 2 büyük paket yeni doğan ve 3 numara
termometre
banyo süngeri

Kendim için alıklarım
2 tane emzirme südyeni
göğüs pedi

şimdilik aklıma gelenler bunlar. aldıkça bu listeme eklerim.

Oyun parkı
taşıma çantası
eşya taşıma çantası
ana kucağı
alt açma yeri
languru
küvet ve 2 tane filesi
hastane çıkışı
9 tane havlu ve bornoz
6 tane battaniye
3 tane biberon
2 tane emzik
tırnak bakım seti
burun için aspiratör
birsürü oyuncak
eşortman
çoraplar
patikler
yelekler
mama kaşığı tabağı
ayakkabı
emekleme dizliği
önlükler
ağız medili
zıbın
termometre
banyo süngeri
diş kaşıma çıngıraklı
kumbara

Kendim için alıklarım
2 tane emzirme südyeni
göğüs pedi
emzirme yastığı

şimdilik aklıma gelenler bunlar. aldıkça bu listeme ekliyorum

Oyun parkı
taşıma çantası
eşya taşıma çantası
ana kucağı
alt açma yeri
languru
küvet ve 2 tane filesi
hastane çıkışı
9 tane havlu ve bornoz
6 tane battaniye
3 tane biberon
2 tane emzik
tırnak bakım seti
burun için aspiratör
birsürü oyuncak
eşortman
çoraplar
patikler
yelekler
mama kaşığı tabağı
ayakkabı
emekleme dizliği
önlükler
ağız medili
zıbın
termometre
banyo süngeri
diş kaşıma çıngıraklı
kumbara

Kendim için alıklarım
2 tane emzirme südyeni
göğüs pedi
emzirme yastığı

inanmıyorum bıdışım nerdeyse herşeyini almışsın bende alıyorum ama bir yerde soruyorum cok erken degilmi diye valla bravo sana :1shok:

valla canım bencede erken ama ne babamız nede ben yerimizde duramıyoruz. Hediyelerde geliyor. Erken merken alın valla. zamanla tamamlanır. Çok pahalı birden çıkması zor. böyle anlamıyoruz. yükde olmuyor.

vallaha ne guzel allah guzel gunlerde giydirsin bebeginin bu guzel seyleri giyceni de gor insallah

Oyun parkı
taşıma çantası
eşya taşıma çantası
ana kucağı
alt açma yeri
languru
küvet ve 2 tane filesi
hastane çıkışı
9 tane havlu ve bornoz
6 tane battaniye
3 tane biberon
2 tane emzik
tırnak bakım seti
burun için aspiratör
birsürü oyuncak
eşortman
çoraplar
patikler
yelekler
mama kaşığı tabağı
ayakkabı
emekleme dizliği
önlükler
ağız medili
zıbın
termometre
banyo süngeri
diş kaşıma çıngıraklı
kumbara

Kendim için alıklarım
2 tane emzirme südyeni
göğüs pedi
emzirme yastığı

aaaayyyyy bıdışım naptın sen ... ne kadar da çok şey var alınacak sen alt alta yazınca nasıl da gözümde büyüdü walla yandık .. bir taraftan yavaştan almaya başlamak lazım mesela gecelik filan iyi fikir yani.. iyi günlerde giyin ikiniz de a.s.

Ya Maşallah herkez bişeyler almış bebişlerine daha erken değilmi kızlar benim oğlanın bi iğnesi bile yok daha (örülenlerin dışında) valla ben 7. ayı bekliyordum ama siz böyle anlattıkça bekliyemicem galiba heyecan yaptım :)

Ya Maşallah herkez bişeyler almış bebişlerine daha erken değilmi kızlar benim oğlanın bi iğnesi bile yok daha (örülenlerin dışında) valla ben 7. ayı bekliyordum ama siz böyle anlattıkça bekliyemicem galiba heyecan yaptım :)

durdugun kabahat :emir_bebek: :dance: :roflol:

kızlar sizde aldıklarınızı yazarmısınız. Böylece bir liste olmuş olur. ve herkes eksiğini görür. :emir_bebek:Bu arada bazılarımızın bebekleri 7. ayda gelebilir. Yani kim bilir belki aramızdan bazılarının 2 ayı kaldı. Bence şimdiden alın kızlar. eksiklerinizi zaten 2 ay sonra sokakta yürüyemeyiz hem havalardan hem göbeklerden... :nazar:

selam kizlarr.walla hepiniz neredeyse tamamlamissiniz herseyi.Ben yavastan gidiyorum cunku erken geliyor bana.
Bende su siralar winnie the pooh hastaligi basladi.oglumun tum takimini ondan yapicam.3 tane winnie the pooh citcitli tulumu,pijamasi ve 2 tane winnie the pooh oyuncak aldim.duvar kagidinida buldum, uyku setiyle takim.onuda alicam.:)Bunun disinda annem bayagi bisey almis. Battaniye tulumlardan da almis o dikkatimi cekti.kayinvaldemde yatak odasini alacak.birde ses monitorleri var, listenize ekleyin derim.bebek yatarken biz baska odadayken buyuk kolaylik sagliyor a.s

kızlar sizde aldıklarınızı yazarmısınız. Böylece bir liste olmuş olur. ve herkes eksiğini görür. :emir_bebek:Bu arada bazılarımızın bebekleri 7. ayda gelebilir. Yani kim bilir belki aramızdan bazılarının 2 ayı kaldı. Bence şimdiden alın kızlar. eksiklerinizi zaten 2 ay sonra sokakta yürüyemeyiz hem havalardan hem göbeklerden... :nazar:

evet canım bende sana katılıyorum o yüzden zaten en önemli olanları aldım hemen ne olucagımız belli degil belki bücürükler havanın güzelligine kapılıp erken cıkmaya calışabilirler a.s.

bıdışım bende yardımlaşırız diye yeni bir başlık almıştım alınacaklar listesi diye
oradada konuşup hangi marka iyi hangi ürün gerekli diye tarışabilirdik ama yazan olmadı..
neyse olmazsa burdan da yazarıs:içelim:

kızlar ya benide daha erken diye eşim engelliyo şimdiye kadar hastane çıkışı,tarak seti,çıtçıtlı badi birde çok şık gömlek aldık prensime

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

X