HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

maşallah gelincik herşeyi hazır artık bebişinin.Allah hayırlısıyla kurtarsın bizleride,sağlıklı günlerde kullansın kuzularımız...bebişinde sende iyi günlerde kullanın canımcım.bizimde çoğu şey tamam.ama bebişimin arabasını alamadık halen.kayınpeder ben alıp gelmeyim,size parasını vereyim hangisini beğeniyorsanız onu alın dedi.2ay olacak nerdeyse tık yok.soramıyorumda,gidip kendim alamıyorumda ayıp olur diye.bekleyip duruyorum.rüyalarıma bile giriyo.taktım bebek arabasına.....

CANIM ÇOK ŞİRİNMİŞ SAĞLIKLI,İYİ GÜNLERDE KULLANSIN MİNİK KUŞUN

maşallah gelincik herşeyi hazır artık bebişinin.Allah hayırlısıyla kurtarsın bizleride,sağlıklı günlerde kullansın kuzularımız...bebişinde sende iyi günlerde kullanın canımcım.bizimde çoğu şey tamam.ama bebişimin arabasını alamadık halen.kayınpeder ben alıp gelmeyim,size parasını vereyim hangisini beğeniyorsanız onu alın dedi.2ay olacak nerdeyse tık yok.soramıyorumda,gidip kendim alamıyorumda ayıp olur diye.bekleyip duruyorum.rüyalarıma bile giriyo.taktım bebek arabasına.....

kız niye soramıyonnn..
desene ne oldu bizim bebek arabası seni gidi seni yoksa paraların üzerine mi yattın bakimmm lülülülülülü
canım tabi açık açık isteyemessinde konuyu alışverişe bebek arabasına felan getir belki unutmuştur adamcağızdaayerimseniben

kız niye soramıyonnn..
desene ne oldu bizim bebek arabası seni gidi seni yoksa paraların üzerine mi yattın bakimmm lülülülülülü
canım tabi açık açık isteyemessinde konuyu alışverişe bebek arabasına felan getir belki unutmuştur adamcağızdaayerimseniben
ya ne biliyim valla unutacağını hiç sanmıyorum ama acaba doğumdan sonrasınımı kastetti acaba diyorum.yok öyle olduğunuda sanmıyorum çünkü şimdi değilde aybaşında vereyim parasını dedi.alışveriştende konuşuyoruz ama bişey demiyolar.bakalım ayın 1inde kayınpeder,15inde kaynanam maaş alıyor.bekleyip görecez.ne varsa kendi ailemde var.annem babam dünyanın eşyasını aldılar torunlarına.eşimin taraf neyi bekliyor bilmiyorum.aman neyse canımı sıkmayım şimdi düşünüpte...

ya ne biliyim valla unutacağını hiç sanmıyorum ama acaba doğumdan sonrasınımı kastetti acaba diyorum.yok öyle olduğunuda sanmıyorum çünkü şimdi değilde aybaşında vereyim parasını dedi.alışveriştende konuşuyoruz ama bişey demiyolar.bakalım ayın 1inde kayınpeder,15inde kaynanam maaş alıyor.bekleyip görecez.ne varsa kendi ailemde var.annem babam dünyanın eşyasını aldılar torunlarına.eşimin taraf neyi bekliyor bilmiyorum.aman neyse canımı sıkmayım şimdi düşünüpte...

eee canım orası öyle kendi ailen gibi olmaz hiç kimsee:kızgın:

CANIM BÖYLE DÜŞÜNME, YOK YERE KAFANI KÖTÜ DÜŞÜNCELERLE MEŞGUL ETME...
BELKİ AKILLARINDAN BAŞKA BİRŞEY GEÇİYORDUR.
SENİNDE DEDİĞİN GİBİ BELKİ MAAŞLARINI BEKLİYORLARDIR.
DÜŞÜNMESELER ÖNEMSEMESELER HİÇ SÖYLEMEZLERDİ.
BAZILARI HAYIRLISIYLA DOĞUM OLSUN DİYE BEKLER, BAZILARI DA BÜTÜN EKSİKLER HEMEN TAMAMLANSIN İSTER.

BEBEK ARABASI ÇOOOK ACİL DEĞİL ŞİMDİLİK, KENDİNİ ŞİMDİDEN ÜZME.
DOĞUMDAN SONRA DA HALLEDİLİR O.
YETERKİ BEBİŞLER SAĞLIKLI DOĞSUN, ANNELER MUTLU OLSUN. :1hug:

ben daha hiçbişey alamadım tupperwareden tabak aldım çatal bıçak akşam fotolarını çekip koyayım çok şirinleryerimsenibenayrıca kayınvalidem de beşik aldı başkada bişey yok 28 haftalık hamileyim ama artık haziranda alırız herbişeyini sizi görünce imreniyorum kızlaryerimseniben hepiniz güle güle kullanın iyi günlerde kullanın

kızlar dün alışverişe çıktım bebeğimin son eksiklerinide tamamladımm..
park yatağının içine ortapedik yatak aldım.
uyku seti
chicco bakım seti
10' lu hastane çıkışı
ateş ölçer
2 tulum 3 tane çıtçıtlı bady 2 slopet 1 şortlu takım
hastaneye giderken götüreceğim büyük bi çanta
göğüs pedi
emzirme sütyeni
yeni doğan ıslak mendil 5 paket

gecelik takımı alıcaktım ama bi türlü beğenemedim istediğim gibi bulamadım..
kızlar alanlar nerden aldınız fikirlerinize ihtiyacım var..

cnm güzel günlerde kullan aldıklarını inş. gecelik - pijama takımını ben eminönünden aldım.

kızlar yavaş yavaş hazırlıklar tamamlanıyor galiba ama ne kadar alırsak alalım hala bişeler eksik gibi geliyor insana insan herşeyi almak istiyor bebeğine...

hepinizin aldıkları çoook güzel hayırlısıyla kullanın inşallah...

bebek+patigi

kız annişlerine patik hediye aldımmm :teytey: çok hoşuma gitti:teytey: öremedim sonra örer bebişlerinize giydirirsinizz :teytey:

kızlar yavaş yavaş hazırlıklar tamamlanıyor galiba ama ne kadar alırsak alalım hala bişeler eksik gibi geliyor insana insan herşeyi almak istiyor bebeğine...

hepinizin aldıkları çoook güzel hayırlısıyla kullanın inşallah...

evet canım kesinlikle dünyaları aldım ama yinede yeni şeyler görünce içim gidiyoo..
eşimde aynı benim gibi o da ne görse alalım alalım diye ısrar ediyoo
onuda kıramıyorumm. anlıcağınız her şeyi tamamlandı eksiği yok fazlası var ama işte bakalım daha son 3 ayda yine neler alıcaz..sırnaşık şey

kızlar dün biraz bozuldum kaynanama ne gerek varmış küvete o elinde tutup yıkarmış kova olsa olurmuş falan filan ee tabi herşeye özeniyorsunuz alıyorsunuz dedi ne kadar sinirim bozuldu bebek benim bebegim 40 cıkana kadar o hergün gelip yıkıycakmış peki yaa sonra her cocugumu yıkadıgımda ben sanki onumu cagrıcam alla alla hicmi lazım olmıycak bana ne sinir oldum eşimde dedi plastik sonucta dedi cok para bişi degil dedi alırız tabi dedi ilk bebegimiz dedi biraz olsun sakinleştim kaynanamada hic bu konuda bişi söylemedim eşim cvbı verdi zaten

oleyyy bee cetvellerimiz geldiii cok mutlu oldum:KK70:

aaa gene gitmişşş :KK43:

Son düzenleme:
kızlar dün biraz bozuldum kaynanama ne gerek varmış küvete o elinde tutup yıkarmış kova olsa olurmuş falan filan ee tabi herşeye özeniyorsunuz alıyorsunuz dedi ne kadar sinirim bozuldu bebek benim bebegim 40 cıkana kadar o hergün gelip yıkıycakmış peki yaa sonra her cocugumu yıkadıgımda ben sanki onumu cagrıcam alla alla hicmi lazım olmıycak bana ne sinir oldum eşimde dedi plastik sonucta dedi cok para bişi degil dedi alırız tabi dedi ilk bebegimiz dedi biraz olsun sakinleştim kaynanamada hic bu konuda bişi söylemedim eşim cvbı verdi zaten

Boşver canım kaynana falan sen gönlün ne istiyorsa al artık geçti onların zamanı şimdiki çocuklar bile eskisi gibi değil o neden bahsediyor sen bozma moralini emiŞeniz

ay takma canım yaa boşver dicem ama çok bilmişler burunlarını sokmadan yapamazlar.benim başımdada var oyle bir tane karışırsa bişeyde diyemem kaynanamı bırak kayınbabam bile karışıyor çok bilmişlerr:eek:klava:

Boşver canım kaynana falan sen gönlün ne istiyorsa al artık geçti onların zamanı şimdiki çocuklar bile eskisi gibi değil o neden bahsediyor sen bozma moralini emiŞeniz

sagol canım yaa bişi almaya cekinir oldum işte buna gerek varmı derler diye iyice sinirim bozulur oldu yaa benneyaptımki

X