HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ay şekerim illa öyle çok bilmişlik yaparlar zaten karışmasalar olmaz eksilir bi yerleri. :1closedeyes:ama boşver sen bildiğini yap ben ne derse desinler yapıyorum. eşinde senin yanında olduktan sonrajeyyar dimi amaaa sırnaşık şeysırnaşık şey

yaa cok karışan bir insan degildir ilkkez böyle bişi olunca cok canım sıkıldı morelim bozuldu eşimde benim bozulucagımı anladıgı gibi hemen annesine cvbı verdi vermeseydi belki şuan iyice kafayı yerdim sinirimden

para sizin paraniz cocuk sizin cocugunuz canim.. bir kulagindan girsin digerinden ciksin.. saLLa..

off iyi geldiniz kızlar yaa artık anne sayılırız ve hissediyoruz nelere ihtiyacımız olur nelere olmaz dimi ama eskiden olmaya bilir ama şimdi var neden degerlendirmiyelim ki yok işte sizin yatagınızmı dolabınımız olmuştu bilmem nee bir kerede öyle dedi yok cekyat tepelerinde büyümüşmüşüz eşimde demişti benim gelirim varsa neden almıyım cocuga işkence cektiriyim ben büyümüş olabilirim ben büyüdüm diye cocugumada aynı şeyimi cektiriyim dedi rahatlamıştım benim zamanımda hic bişeyim olmadı kızımın olsun dedi :dance:

yaa cok karışan bir insan degildir ilkkez böyle bişi olunca cok canım sıkıldı morelim bozuldu eşimde benim bozulucagımı anladıgı gibi hemen annesine cvbı verdi vermeseydi belki şuan iyice kafayı yerdim sinirimden

şekerim torun sahibi oluyo ya ondan öyle demiştir.yerimseniben küvet değilde leğen alsaydın bişey demezdiii sırnaşık şeysırnaşık şey boşveeerrr takma kafana

canım kendileri bişi almaz, bir yerden de ben tutayım demezler, alınana karısırlar...insanın moralini bozmakta uzerlerine yok...içinde ne varsa ne almak istiyorsan butcen dahilin de al gitsin...

amann boşver bana da önüme gelen bişeyler söylüyoo hiç birini takmıyorum çocuk benim çocuğum sonuçta her istediğimi alıyorumm içimde kalmıyo en azından

sagolun canlarım yaa işte bişi alırken böyle söylüyolar insanın hevesinide kırıyorlar yaaa o yüzden morelim bozuluyo yoksa ben istedigim herşeyi alırım ama aldıktan sonra benim hevesim heycanımı yok ediyolar :KK43:

kızlar dün biraz bozuldum kaynanama ne gerek varmış küvete o elinde tutup yıkarmış kova olsa olurmuş falan filan ee tabi herşeye özeniyorsunuz alıyorsunuz dedi ne kadar sinirim bozuldu bebek benim bebegim 40 cıkana kadar o hergün gelip yıkıycakmış peki yaa sonra her cocugumu yıkadıgımda ben sanki onumu cagrıcam alla alla hicmi lazım olmıycak bana ne sinir oldum eşimde dedi plastik sonucta dedi cok para bişi degil dedi alırız tabi dedi ilk bebegimiz dedi biraz olsun sakinleştim kaynanamada hic bu konuda bişi söylemedim eşim cvbı verdi zaten

aman be canımm taktığın şeyede bakk

çocuğu leğendemi yıkıyacaktınızCADIARZUtabi olaması gereken bi ihtiyaç kaçı kaç kuruş derleryasırnaşık şey

sen doğuracan sen büyütecen boşver kulaklarını tıka bu şeylere.:1closedeyes:

walla ben alma demesinden cok ben gelir yıkarım demesine sinir olurdum
ben oglusumu kendim buyutmek istiom ve herseyiyle kendim ilgilenmeliyim
oyle herkes karisssin istemem..
bu arada para bizim zevk bizim eskiden kuvet mi var di da almamislar yanii
hem dua etsinler 100 ytl ye de varken biz 30-40 ytl ye isi set halinde hallettik

walla ben alma demesinden cok ben gelir yıkarım demesine sinir olurdum
ben oglusumu kendim buyutmek istiom ve herseyiyle kendim ilgilenmeliyim
oyle herkes karisssin istemem..
bu arada para bizim zevk bizim eskiden kuvet mi var di da almamislar yanii
hem dua etsinler 100 ytl ye de varken biz 30-40 ytl ye isi set halinde hallettik

aynen ya bende kendim her şeyimi halletmek isterim ihtiyacım olursa çağırırım tabi de...
en nefret ettiğim şey işime karışılması bide fazla ilgiden nefret ederimnaniknanik
bizimkiler çoook iiler saolsunlar hatta aksine şunu alalım bunu alalım diolar bende ne gerek var diyorum ben de onları kırıyormuyum acaba... mesela bebek odası alalım diye tutturmuşlardı yok dedik ilk zamanlar yanımızda olcak nasılsa park yatak alcaz biz dedik biraz büyüyünce oda yapacaz dedik. park yatak olayına pek sıcak bakmadılar ama görünce beğendiler şutarafagitti

walla bana kimse bisey alalim demiyor
benim kıl oldugumu biliyorlar
kendi annem bir iki birsey aldı ama esimin tarafı ne soruyor ne alıyor
cok cadıyım cooookkkk

walla bana kimse bisey alalim demiyor
benim kıl oldugumu biliyorlar
kendi annem bir iki birsey aldı ama esimin tarafı ne soruyor ne alıyor
cok cadıyım cooookkkk

tatlı cadııııııı bak ne güzel sen de bize uğruyorsun artık çok svindi ağustos annelerinin hazırlıklarına yazdım ama buraya da yazayım ben haziran annesi olmayayım da temmuz olayıım. ağustos 17 doğum benim ama bizimkileri dr amcası zor tutuyor ilaçla. temmuz başında olur gibi geliyor bana belkide çoğunuzu sollarımnaniknanik

bu arada bizde hazırlıklara başladık hepiniz uğrayın çok seviniizzzzzzz. ben arada uğrıycaaam size (KOVULANA DEK...) ÖPTÜM SİZİ ŞEKERLER..

adasuuuu dolabını çok merak ettim gelmedimi daha? pot kırmadım dimi çilekten sen almıştın.

kezbancay cim normal ama ikizler genelde 7. ayı dolunca gelio
yerim ben onları beeee, hayırlısı olsun insallah
walla bence prepar onları tutar iceride sen merak etme ne fen abi ilac o oyle

kezbancay cim normal ama ikizler genelde 7. ayı dolunca gelio
yerim ben onları beeee, hayırlısı olsun insallah
walla bence prepar onları tutar iceride sen merak etme ne fen abi ilac o oyle

sende alıyordun dimi prepar iğrenç çarpıntı yapıyo ama 2 ay daha sıkıcaz bakalım dişimizi

evet evet alıyorum hemde 13. haftadan beri doguma kadar da alıcam :))
bu arada bana 2 hafta sonra bebisimin cigerlerinin gelisimi icin igne vuracaklar
ne olur ne olmaz erken gelirse sıkıntı olmasın diye :KK43:(
riskimiz var ya

evet evet alıyorum hemde 13. haftadan beri doguma kadar da alıcam :))
bu arada bana 2 hafta sonra bebisimin cigerlerinin gelisimi icin igne vuracaklar
ne olur ne olmaz erken gelirse sıkıntı olmasın diye :KK43:(
riskimiz var ya

çarşamba doppler ve şeker yüklemem var o zaman bende iğneyi sorucaaam dr a sen kaç haftalıksın

arkadaşlar bugün kargo bekledim tüm gün veee geldi. ben ağustoslara ekledim resimleri buraya da ekleyeyim dedim
bu oğluşumun hastane çıkışı
bu da kızımın
bunlar çıngıraklı çoraplarımız

X