HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

griinci009ab8.th.jpg
bunlarda bizim saç fırçalarımız,tırmak makaslarımız,termometremiz
griinci010co0.th.jpg
ilk patik ve çoraplarımız
griinci011rs5.th.jpg
bu da küvet setimiz, adasu ve hideniskonun da aynı sanırım sanırım

güle güle kullan cnm cok güzel herseyleri..:asigim:

cok güzeller canım ama benim anlamadıgım neden iki fırca iki makas aldın gercekten gerek yoktu bir tane kulanabiliridin hem kızına hem ogluna küvetin evet bizimkiyle aynı benimkiside pembe :dance:

dev185pp___.png

adasucuum çok teşekkürler fırça ve tırnak makaslarını ayrı ayrı aldım ne kadar kardeş te olsalar bakıma giren özel malzemeleri ortak kullanmamalılar diye düşündüm. belki birisinin tırnağındaki mikrop öbürüne de geçebilir aynı makasla. hem alışsınlar isterim ortak kullanmasınlar eşyalarını( çok mu abarttım acabaa).:emir_bebek::emir_bebek:

kezbancay özel msj atamıyorum sana şu iğneyle iglili
benim doktorum hiç doğumu tetikliyor falan demedi ya :KK43:(
moralim cok bozuldu aslında..
haftaya vurulacagım bende bakalım

kezbancay özel msj atamıyorum sana şu iğneyle iglili
benim doktorum hiç doğumu tetikliyor falan demedi ya :KK43:(
moralim cok bozuldu aslında..
haftaya vurulacagım bende bakalım

canım ben sana yazıyorum şimdi. profiline bak canını da sıkma lütfen:teselli:

adasucuum çok teşekkürler fırça ve tırnak makaslarını ayrı ayrı aldım ne kadar kardeş te olsalar bakıma giren özel malzemeleri ortak kullanmamalılar diye düşündüm. belki birisinin tırnağındaki mikrop öbürüne de geçebilir aynı makasla. hem alışsınlar isterim ortak kullanmasınlar eşyalarını( çok mu abarttım acabaa).:emir_bebek::emir_bebek:

tamam haklı olabilirsin kişisel eşyalarını ayrı al ama abartma ki paylaşmayı ögrensinler ortak kulanmayıda bilsinleryerimseniben

dev185pp___.png

ya kızlar aklım karıştı benim
dün esimle e-bebek magazalarına gittik
bebek arabası konusunda kararsız kaldık
ana kucagı+oto koltugu icin kesinlikle chicco ve maclaren dısında birsey onermediler sırt bolumu cok dikmis digerlerinin
bebek arabasıda kesinlikle uyumlu olmalı ana kucagıyla dedi
chicconun son modelini begendik resminide koyuyorum bakın ama ama o yatak giib olanını almayacagız 2 parca olacak yani
fiyatı pahalı geldi 900 ytl dediler araba çift yonlu oluyoı falan
napcam ben ya
birde en iyi marka mac laren mis
ondanmı alsammm,
siz araba alırken nelere dikkat ettniz

http://www.resimuploading.com/pictures/310dc647-a904-4cf9-b7a8-0853c7f82a3c.jpg

canım bu insanlar ürünlerini satmak icin cok abartıyolar bizde bebeklerimizin rahatlıgını düşündügümüz icin hemen ne deseler kanıyoruz hemen adam öyle dedi diye okadar para verip almam uzunca bir araştırmaya gir bende okadar bebek arabasına baktım ama neden bunları begenmedim bana güzel görünmedi baby 2 go aldım ben kalın pedli ve pazarklıkla 300ytl arabası ve oto koltugunu hallettim başka yerlerde bakıyorum araba 500ytl diyorlar yazık okadar paraya deymez yani ben araştırmadan kesinlikle okadar para vermen taraftarı degilim canım a.s.

dev185pp___.png

inanmıyorum ikisini toplam 300 e mi aldın??
benim icin sırtının tam yatması cok onemli ve tekerleklerinin 360 derece donmesi
ana kucagındada rahat ve guvenli olmalı ogluşum
dedigin gibi satıcılar cok fena cooook
naıl kandırıyorlar adamı
sen sayfaya resmini koymusmuydun bebisinin arbasının

ya kızlar aklım karıştı benim
dün esimle e-bebek magazalarına gittik
bebek arabası konusunda kararsız kaldık
ana kucagı+oto koltugu icin kesinlikle chicco ve maclaren dısında birsey onermediler sırt bolumu cok dikmis digerlerinin
bebek arabasıda kesinlikle uyumlu olmalı ana kucagıyla dedi
chicconun son modelini begendik resminide koyuyorum bakın ama ama o yatak giib olanını almayacagız 2 parca olacak yani
fiyatı pahalı geldi 900 ytl dediler araba çift yonlu oluyoı falan
napcam ben ya
birde en iyi marka mac laren mis
ondanmı alsammm,
siz araba alırken nelere dikkat ettniz

http://www.resimuploading.com/pictures/310dc647-a904-4cf9-b7a8-0853c7f82a3c.jpg

bence 1 numara markalari almak sart deil canim yha .. zaten 24 saat oto koltugunda veya bebek arabasinda gecirmeyecekler.. cok pahalilar canim .. bence alma derim ...:bbo: ben bebek arabasina 400 ytl oto koltugunada 80 ytl verdim ..(200 euro ve 40 euro) gayet de kaliteliler..:asigim:

canım bu dediklerin benim icinde cok cok önemli şeylerdi kac saat gezdim ben ve sonunda en iyisi bu olduguna karar verdim öyle olmasa kızım icin alırmıydım sence cok rahat bir arac tek elle otomatik kapatıp acılabilme özelligi bile var daha ne olsun yani

Benimki bunlardı canım maviside var bu modelin

resim020lo6.th.jpg

resim021wg5.th.jpg

resim022fh3.th.jpg

ya bende hic düsünmüyordum en fazla 400 500 diyordum ama adam oyle bi anlattı ki
kararsız kaldım
araba almaya gitmistim eli bos dondum askito yaaaaaa

ince penye .. tulum altina ve ya pantolon üstüne giymeye aldim .. serin yaz aksamlarinda..
pict0007tq0.jpg

pict0007tq0.d4ec95802a.jpg

ya bende hic düsünmüyordum en fazla 400 500 diyordum ama adam oyle bi anlattı ki
kararsız kaldım
araba almaya gitmistim eli bos dondum askito yaaaaaa

gülüm benim valla sakin verme o kadar paraya .. yazik günah .. bbirde belcikaya mi ne gelecektiniz noldu o is? daha olmadi oto koltugunu al .. arabasini burdan halledersin ..

canım adamların işi o zaten güzelce bir anlatıp yaglayıp balıyorlar sonra agzımız acık kalmış gibi hemen düşüyoruz oltaya

askitom cok güzel şeyler kızzz ayy benim kızımın hic 6 veya 9 aylık kıyafetti yok hepsi 0 3 aylık

dev185pp___.png

ekleyecegim cnm da msn acmio benim
bu arada kıyafetler superr
tek lokmalık hepsiiiiiiiiiiii

X