HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

askitocuum ne güzelmiş cicileriniz hele şu kot sloped takıma bayıldım 2 aylıkken mi giyicek bunu oğluşun. bacakları güzel mıncıklanır yaramazın bu giysisiyle..

adasu senin bebek araban da güzel ve çok uygun almışsın brawo yani sana... iyi günlerde kullanın kızınla.

gülüm benim valla sakin verme o kadar paraya .. yazik günah .. bbirde belcikaya mi ne gelecektiniz noldu o is? daha olmadi oto koltugunu al .. arabasini burdan halledersin ..

gelcez de oğluşum turkiyede dogacak benim
40 ı cıksın ondan sonra
Şeniz
agustos sonu falan

belçika ama arabaların fiyatların ve pusetlerin fiyatları cok pahalı uygun olanlarda kotu :)))

himm bak belcikada ebayden bakarsin.. ben dükkan fiyati yaklasik 1000 ytl olan arabayi 400 yetleye acik arttirmada aldim :yerimseni

40 dolana kadar cıkmıycan sanırım şimdi ne diye acele ediyosun ki belcikaya gidicem diyosun güzelim ordan alırsın

yazdım cnm
ben eklerim seni acınca benimki my diye baslayacak haberin olsun :)
kızların varsa senden onlarınkinide alırım eklerim sende benimkini verirrrsin oki

seni bekliyoduk be hidesinko msn de aaaa niye acamadın yaa bereno askito ben msnde gurup konuşuyoduk

40 dolana kadar cıkmıycan sanırım şimdi ne diye acele ediyosun ki belcikaya gidicem diyosun güzelim ordan alırsın

cnm
biz 20 mayısta esyalarımızı belçikaya gonderecegiz ben izmirde kalacagim annemin yanında 2 ay :))
o yuzden arabayı alıp gondermek istiyorum
nasılsa bebek ilk dogdugunda araba gerek olmuyor

ben biraz biliyorum yardim ederim sana .. okis.. hele bi gelin sag salim insallah.. hadi ben kactim mCxxxxxxxx

KEZBANCAY
AŞKİTO
aldıklarınız çok şirinmiş.bebişleriniz iyi günlerde kullansınlar inşallah...

çok güzel hilmiyecim güle güle kullansın inşallah oğluşunnn bayıldım doğrusu ii günlerde giysin inşallahŞeniz:nazar:
kezbancaycım senin kıyafetlerde çok güzel canım güle güle giysinler inşallah...:nazar:

KIZLAR KIZIMIN BATTANİYELİ MEVLÜT KIYAFETİ :)
ANNEANNEMİZ ALDI :))

fotoraf0157uc9.jpg

fotoraf0152ko5.jpg

fotoraf0153my6.jpg

fotoraf0154zg6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X