HCG düşüp yükselmesii yardımmm

Venuss35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
24
19
Tüp bebek transferim Kızlar ilk beta 177 çıktı 2 gün sonra 139 a düştü sağlıksız gözüküyor tekrar edin dediler, bugün 631 e yükselmiş.. Aynı saatte ve aynı yerde kan verdim. Gerçekten kafayı yicem. Yine pazar günü test verin iğnelere devam edin dediler. Yani böyle dengesiz olunca okuduklarıma göre ya kimyasal oluyor ya dış gebelik. Ayrıca son adet tarihime göre 6 haftalık olmam gerekiyor Beta onunlada uyumlu değil yani. Takip edip bekleme süreside insanı çıldırtıyor ne olduğunu bilememek. Muayeneyede daha çağırmadılar değere göre bakıcaz dediler. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Önceden tutunsun diye dua ederken şimdi eğer sağlıksızsa kürtaj ve dış gebelik olmadan düşsün diyorum..

Hakkınızda hayırlısı olsun kısmet Allahtan ümit kesilmez bi pazar gününü bekleyin kaç çıkacak bakalım olmazsada vardır Rabbimin bi bildiği elbet

Tüp bebek transferim Kızlar ilk beta 177 çıktı 2 gün sonra 139 a düştü sağlıksız gözüküyor tekrar edin dediler, bugün 631 e yükselmiş.. Aynı saatte ve aynı yerde kan verdim. Gerçekten kafayı yicem. Yine pazar günü test verin iğnelere devam edin dediler. Yani böyle dengesiz olunca okuduklarıma göre ya kimyasal oluyor ya dış gebelik. Ayrıca son adet tarihime göre 6 haftalık olmam gerekiyor Beta onunlada uyumlu değil yani. Takip edip bekleme süreside insanı çıldırtıyor ne olduğunu bilememek. Muayeneyede daha çağırmadılar değere göre bakıcaz dediler. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Önceden tutunsun diye dua ederken şimdi eğer sağlıksızsa kürtaj ve dış gebelik olmadan düşsün diyorum..
139 ile 631 çıkan degerin arasinda ki kaç gün var ? Bide hepsini aynı merkezde mi yaptirdiniz

Pazartesi 177 çarşamba 139 bugün 631 çıktı 2 gün arayla evet aynı saatte aynı yerde yaptırdım
Canım iki gunde evet 139a düştü diyelim 2 günde tekrar 631 gibi bı rakama çıkmaz ufak bı yükseliş olurdu. Bence gebeliginde bı sıkıntı yok merkezden kaynaklı bı yanlislik oldu diye düşünüyorum ikinci tahlilinde.

Canım iki gunde evet 139a düştü diyelim 2 günde tekrar 631 gibi bı rakama çıkmaz ufak bı yükseliş olurdu. Bence gebeliginde bı sıkıntı yok merkezden kaynaklı bı yanlislik oldu diye düşünüyorum ikinci tahlilinde.
Vallahi o kadar şey var ki aklımda inşallah sizin dediğiniz gibidir çok üzüldüm ilk düşüşte sağlıksız dediler ve hep ağladım düşücek diye sinirden sigara içtim falan yani Rabbim sınıyor olacağı varsa olur artık hayırlısı.. Böyle dengesiz düşüş yükseliş olunca dış gebelik oluyomuş hep okudum ama bilemiyorum

Vallahi o kadar şey var ki aklımda inşallah sizin dediğiniz gibidir çok üzüldüm ilk düşüşte sağlıksız dediler ve hep ağladım düşücek diye sinirden sigara içtim falan yani Rabbim sınıyor olacağı varsa olur artık hayırlısı.. Böyle dengesiz düşüş yükseliş olunca dış gebelik oluyomuş hep okudum ama bilemiyorum
Tüp bebekte dış gebelik ihtimali düşük bir ihtimal. nedense benim içime olumlu bir his düştü. İnşallah da öyledir. İnsan ister istemez psikolojik olarak düşüyor bende yaşadım inşallah sizinki sağlıkla ilerler.

Bir sonuca vardınız mı bende de pazartesi kan vermiştim 240 çıktı bugün tekrar kan verdim 200 e düşmüş dünyamız yıkıldı sanki hiç iyi değiliz

Tüp bebek transferim Kızlar ilk beta 177 çıktı 2 gün sonra 139 a düştü sağlıksız gözüküyor tekrar edin dediler, bugün 631 e yükselmiş.. Aynı saatte ve aynı yerde kan verdim. Gerçekten kafayı yicem. Yine pazar günü test verin iğnelere devam edin dediler. Yani böyle dengesiz olunca okuduklarıma göre ya kimyasal oluyor ya dış gebelik. Ayrıca son adet tarihime göre 6 haftalık olmam gerekiyor Beta onunlada uyumlu değil yani. Takip edip bekleme süreside insanı çıldırtıyor ne olduğunu bilememek. Muayeneyede daha çağırmadılar değere göre bakıcaz dediler. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Önceden tutunsun diye dua ederken şimdi eğer sağlıksızsa kürtaj ve dış gebelik olmadan düşsün diyorum

Benimde aynı şekil transfer 12 günü kanım 105 2 gün sonra 302 çıktı 1 hafta sonra muayene gittim kese göründü eve geldim lekenme şeklinde kanama oldu sadece 1 gün sürdü oda çok değildi kan verdim 425 çıktı doktorum 2 gün sonra tekrar kan ver dedi 105 düştü sonra kimyasal gebelik ilaçları bırakın dedi bende çok üzüldüm sigara içtim normal hayatıma dönüş yaptım ilaçları bırakalı 4 gün oldu ama hiç bir şekilde kanama olmadı

merhabalar, suan bende aynı durumu yasıyorum beta değerim az artış gosterdi haftasıyla uyumlu değil doktor basta dış geneliktem suphelendı şimdi de boş genelik olabilr dedi.. cuma tekrar kan verecegm bekliyorum ama umudum yok.. sizin gebeliğiniz devam edıyor mu merak ettim

merhabalar, suan bende aynı durumu yasıyorum beta değerim az artış gosterdi haftasıyla uyumlu değil doktor basta dış geneliktem suphelendı şimdi de boş genelik olabilr dedi.. cuma tekrar kan verecegm bekliyorum ama umudum yok.. sizin gebeliğiniz devam edıyor mu merak ettim
Merhaba son durumunuz ne oldu acaba bende de düşüş ve yükselme oldu da

merhaba benim degerim dün düşmeye başladı ilaçları bıraktım adet olmayı beklıyorum

Beklemekten başka çare yok.
İlaçlarınızı kullanın ve bekleyin.
Zaten bir kaç haftaya herşey netleşir.

Sakın kontrolü bırakmayın benim diş gebelik oldu tedavisi var iğne vuruyorlar. Sakın diş gebelikse kürtaj olmayın o iğne ile imha ediliyor.
Bir arkadaşım benden sonra geçirdi umursamadı tüpü alındı

X