El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

1002354jj3.th.jpg

nasıl sence, birde ben en son sürülen uhuyu sormak istiyorum sana .
uhuyu sürerken yani sıkarak her yerinemi sürüyordun yoksa azıçık sıkıp parmağınla dağıtarakmı yapıyorsun be pek beceremedim .kusura bakma ..senin biraz kafanı yoruyorum..

canım güzel olmuş ellerine sağlık
uhuyu sürerken tüpün ucuyla sıkıyorum canım.elimi hiç sürmüyoruma.s.

ambalajlanmadan önceki halleri

p9050726jf1.jpg

ve işte sahiplerine gitmek için hazırlar

p9050727dx4.jpg

Son düzenleme:
Talincim uzun zamandır siteyi ziyaret edemediğimden yeni haberim oldu bir bebek beklediğinden.
Allah sağlıklı rahat bir hamilelik geçirmeni ve evladını sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.
Allahım her iki evladınıda hayırlı,dinine imanına bağlı,ana baba sözü dinleyen,vatanına milletine hayırlı evlatlar nasip eylesin. Mutluluğun daim olsun arkadaşım.
Bu arada bu paylaşımın için yürekten teşekkür ediyorum ve sabunları her yapışımda sana nasıl dua ediyorum bilemezsin.
Satışın bol ,paran bereketli olsun canım sağlıcakla kal.

kızlar belki bu sayfa yeri değil ama talinciğin sayesinde başladığımız sabunlar için eminönü turlarımda bu galvaniz kovalara rastladım.
gözüme çok şeker göründüler ve bu kovaların içine badem şekeri koyarak eşe dosta götürmeye karar verdim.
Malum önümüz bayram eeee anneler ve kayınvalideler dışında da kutu kutu çikolatalar alıp bütçeyi de sarsamıyoruz.
ziyaretlerimize elimizi kolumuzu sallayarakta gidemeyiz.
bende bu küçük kovalara badem şekeri (yada siz başka şekerlemelerde koyabilirsiniz) koyarak hediye götürmeyi düşündüm.
kovalar küçük boy ama inanın içi okadar çok badem şekeri alıyor ki yani boşaltıldığında bir şekerlik tamamen doluyor
hemde maliyeti şekerler dahil 3 ytl ye falan çıkıyor.
nasıl sizce ???
p9090740sr5.jpg

bu şekilde de ambalajlayarak hoş bir sunumda yapılırsa bayramda çalmadık kapı bırakmaz bu kovalar

p9090737dh2.jpg

Son düzenleme:
ay çok şeker olmuşlar bende deniyecem mutlaka eline sağlık canım paylaşımın için çok teşekür ederim.

ambalajlanmadan önceki halleri

p9050726jf1.jpg

ve işte sahiplerine gitmek için hazırlar

p9050727dx4.jpg

Harika olmuş elinize sağlık.KUllandığınız simli uhunun markası nedir.Bende aldım pakette 6 tane var.Yani renk seçeneği yok.Sizin kullandıklarınız nasıl.Bende yaptıklarımı resimlersem koyarım mutlaka.

canım beğenin için teşekkür ederim öncelikle
uhu markasının uzun kalem şeklinde olan uhularını ( koyu renkli olan ve pastel renkli olan ) kullanıyorum .(uhu glitter glue)
birde bazı kırtasiyelerde tekli olarak satılan glıtter glue diye uhular var ki bunların kapaklarında ayrıca payet pullar var ( kapakları yıldız şeklinde) bunları kullanıyorum.
ben o küçük uhuları kullanamadım hani 6 lı satılanları. kalıp gibi oluyor sürerken dağıtamıyorum
sevmedim onları yani
sanada iyi boyamalar şekerim.

gerçekten harıkalar yaratmıssın:1shok:tekrar tekrar baktım ellerıne sağlık.çok sırınler.harbıden ellemeye kıyamaz ınsankaydirigubbakcemile5

kızlar bu kuzunun yapımını bir internet stesinden öğrendim ve hemen yapıp size göstermek istedim.
kulak pamuğundan kuzu yapıp sabuna batırdım ve simlerle süsledim.

p9100754mn2.jpg

Son düzenleme:
uhu markasının uzun kalem şeklinde olan uhularını ( koyu renkli olan ve pastel renkli olan ) kullanıyorum .(uhu glitter glue)
birde bazı kırtasiyelerde tekli olarak satılan glıtter glue diye uhular var ki bunların kapaklarında ayrıca payet pullar var ( kapakları yıldız şeklinde) bunları kullanıyorum.
ben o küçük uhuları kullanamadım hani 6 lı satılanları. kalıp gibi oluyor sürerken dağıtamıyorum
sevmedim onları yani

Teşekkür ederim cnm. bende diyorum benim sabunlarımın boyaları neden kalıp gibi duruyor demek ki işin sırrı burdaymış.Ben birde öyle deneyeyim bakalım.

ayy ne kadar güzel şeyler bunlar yaa bayıldım kızlar.ben nasıl yapabilirim acaba?

ayy ne kadar güzel şeyler bunlar yaa bayıldım kızlar.ben nasıl yapabilirim acaba?

ENEL_17 cim bende daha önce yaptım bunlardan buradan öğrendim mumlar sabunlar ama hamile olduğumu öğrenince bıraktım...çünkü çok fazla oje kokusuna maruz kalmak sakıncalı gibi geldi bana ...sen bir araştır öyle niyetlen istersen...

ENEL_17 cim bende daha önce yaptım bunlardan buradan öğrendim mumlar sabunlar ama hamile olduğumu öğrenince bıraktım...çünkü çok fazla oje kokusuna maruz kalmak sakıncalı gibi geldi bana ...sen bir araştır öyle niyetlen istersen...

ne biliyim gülüm bilmediğim için birde sürekli evde oturuyorum ya ondan uğraşaacak bbirşeyler bulayım dedim.hem çok hoşuma gittiler ben böyle şeyleri çok severim.çok sağol.

Talincim uzun zamandır siteyi ziyaret edemediğimden yeni haberim oldu bir bebek beklediğinden.
Allah sağlıklı rahat bir hamilelik geçirmeni ve evladını sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.
Allahım her iki evladınıda hayırlı,dinine imanına bağlı,ana baba sözü dinleyen,vatanına milletine hayırlı evlatlar nasip eylesin. Mutluluğun daim olsun arkadaşım.
Bu arada bu paylaşımın için yürekten teşekkür ediyorum ve sabunları her yapışımda sana nasıl dua ediyorum bilemezsin.
Satışın bol ,paran bereketli olsun canım sağlıcakla kal.

canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum ama maalesef ben 10 gün önce düşük yaptım=((
kısmet değilmiş demek ki

senin yaptığın sabun ve sepetlere de bayıldım
senin de ellerine sağlık
canım
sevgilera.s.

çok haklısın canım
oje kokusu hamileler için pek sağlıklı değil.gerçekten hamile olmayanları bile etkileyecek kadar keskin çünkü:1rolleyes:

canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum ama maalesef ben 10 gün önce düşük yaptım=((
kısmet değilmiş demek ki

senin de ellerine sağlık
canım
sevgilera.s.

ayyy geçmiş olsun:çok üzgünüm:

kısmet değilmiş demek ki

senin de ellerine sağlık
canım
sevgilera.s.

canım çok üzüldüm. Kısmet değilmiş, Allahım tekrar nasip eder inşallah.Önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olsun.Allah oğluna uzun güzel ömür versin.

sevmedim onları yani

Arkadaşım ellerine sağlık.Sabunlar ve şekerler harika.
Ama sabun altı keselerin de süperr..
Acaba özelden bana aldığın yeri söyleyebilir miydin?:)
şimdiden teşekkürler..

X