El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

Arkadaşım ellerine sağlık.Sabunlar ve şekerler harika.
Ama sabun altı keselerin de süperr..
Acaba özelden bana aldığın yeri söyleyebilir miydin?:)
şimdiden teşekkürler..

grnt010sx6.jpg
[/IMG]

ben bu sepet ve sabunları tahtakaleden almıştım canım
ama son gittiğimde bulamadım
çinliler bu malları yaz için getirdiklerini söylemişlerdi

Sevgili............ umut var........
özel msg alamıyorsun,seninkini ben aldım ama ben sana gönderemiyorum?!CADIARZU
Talin den irtibat bilgilerimi alıp bana ulaşır mıssın lütfen...
sevgilerimle...
Talincim sana da teşekkür ediyor ve öpüyorumyerimseniben

1002013fe3.jpg

işte bunlarda benim sabunlarım.Bakalım hangi arkadaşıma kısmet olacak.Bu arada Talin ablacım iyiki paylaştın bizimle.valla yapması çok zevkli ve hiç maliyeti yok.Teşekkürler...

canım çok üzüldüm. Kısmet değilmiş, Allahım tekrar nasip eder inşallah.Önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olsun.Allah oğluna uzun güzel ömür versin.

canım çok teşekkür ederim
biraz önce senden özel mesaj aldım
cevap yazdım tekrar bi deneme yapmak için
mesajımı aldın mı almadın mı bana bldirirsen sevinirim
ona göre bilgilerine bi göz atayım

talincim çok geçmiş olsun bebğini kaybetmişsin sanırım..
ALLAH tekrar bebek nasip etsin. Sağlıklı olduktan sonra herşey oluyor.

umut var arkaşim yaptiğin saunalr bir harika .
Ellerine sağlik,peçetelerinde desenleri süper hangi marka acaba ..
Ben bulamiyorum böyle şik olanlarini nereden aldin acaba?

umut var arkaşim yaptiğin saunalr bir harika .
Ellerine sağlik,peçetelerinde desenleri süper hangi marka acaba ..
Ben bulamiyorum böyle şik olanlarini nereden aldin acaba?

canım beğenin için çok teşekkür ederim.a.s.
peçeteler selpak marka. ayrıca rastladığımda hobi ürünleri satan büyük kırtasiyelerde peçete bulunabiliyor. 2 li ve 5 li bir pakete koymuş olarak satıyorlar. oralara bakabilirsin.
iyi çalışmalar sana canım Şeniz

ambalajlanmadan önceki halleri

p9050726jf1.jpg

ve işte sahiplerine gitmek için hazırlar

p9050727dx4.jpg

Sevgili ceyda;dediğin gibi zevklerimiz gercekten cok benzer...Aynı paketlemeyi ben de yapıyorum:) bir de tül ve kurdela kullanıyorum alternatif olarak..

Bak yeşil kurbağanın üstünde en soldaki sabun ..çizgi kahraman..goffer mıydı adı neydi..işte onu,kuşu,deniz atını cook beğendim..

ayrıca kova ve şeker ikilisi yaratıcı bir fikir.

Talin in kullandığı sepetlere hayran olup burada bulamadığıma hayıflanırken,aniden karsıma cıkıverdi gecenlerde.istersen bu sepetlerden şu an burada buluyorken sana da gönderebilirim ...

sevgilerimle..

ya nekadar güzeller çok değişik sabunlara bayıldım.peki onlar suya girince noluyo süs içinmi yoksa suda bişi olmazmı aydınlatırsanız sevinirim :1rolleyes:

ya nekadar güzeller çok değişik sabunlara bayıldım.peki onlar suya girince noluyo süs içinmi yoksa suda bişi olmazmı aydınlatırsanız sevinirim :1rolleyes:

bunlar suya girince üzerindeki simler eriyerek akıyor ,peçeteler de soyuluyor
normal sabun olarak kullanılmaya hazır hale geliyorlar yani
tavsiye etmem:roflol:

şaka bir yana gerçekten tam çeyizlik bunlar
mutlaka deneyin kızlara.s.

Slm bende denedim peçete yapiştirma işleminde sorunum yok hatta alta normal üstüne simli oje kullandim güzel durdu ama simli ohu işinde herşey mahvoldu resimlerdeki sabunlarin uhulari çok simetrik kalemle çizilmiş gibi duruo ama ben sürerken accayip dağildi düzgün süremedim mi yada uhunun kalitesinden mi farkeder anlamadim uhu sürülüşü için pratik fikri olan var mi

UMUTVAR ARKADAŞIM..
SEN HANGİ SEMTTE OTURUYORSUN??
BEN O SEPETLERDEN DE BULAMADIM SEN BANA O PEÇETELERDEN YOLLAYABİLİRMİSİN:Saruboceq:SENİNKİLER ÇOK BAŞKA BÜYÜK MARKETLERDE BİLE YOK:bbo:

a.s.GÖRÜŞMEK ÜZERE ..a.s.

UMUTVAR ARKADAŞIM..
SEN HANGİ SEMTTE OTURUYORSUN??
BEN O SEPETLERDEN DE BULAMADIM SEN BANA O PEÇETELERDEN YOLLAYABİLİRMİSİN:Saruboceq:SENİNKİLER ÇOK BAŞKA BÜYÜK MARKETLERDE BİLE YOK:bbo:

a.s.GÖRÜŞMEK ÜZERE ..a.s.
Selpak marka peçeteler her yerde var.
2M migrosta bile gördüm ben.
İlle büyük mağazalarda bulunuyor diye birşey yok yani.

slm bende denedim peçete yapiştirma işleminde sorunum yok hatta alta normal üstüne simli oje kullandim güzel durdu ama simli ohu işinde herşey mahvoldu resimlerdeki sabunlarin uhulari çok simetrik kalemle çizilmiş gibi duruo ama ben sürerken accayip dağildi düzgün süremedim mi yada uhunun kalitesinden mi farkeder anlamadim uhu sürülüşü için pratik fikri olan var mi

bana fikir veren yokmu? :)

Slm bende denedim peçete yapiştirma işleminde sorunum yok hatta alta normal üstüne simli oje kullandim güzel durdu ama simli ohu işinde herşey mahvoldu resimlerdeki sabunlarin uhulari çok simetrik kalemle çizilmiş gibi duruo ama ben sürerken accayip dağildi düzgün süremedim mi yada uhunun kalitesinden mi farkeder anlamadim uhu sürülüşü için pratik fikri olan var mi

selam canım
sana tavsiyem simli oje kullanma.çünkü peçetenin üstünü girintili çıkıntılı yapıyor
üstelik simli ojeye zzaten gerek yok çünkü peçetenin üstünü tamamen simli uhuyyla kaplıyorsun.ojenin simi belli bile olmaz..ayrıca simli uhuların markası da önemli tabi.ben her markayı kullandığım için çok iyi biliyorum.glitter glue ve uhu markaları en iyisi.ayrıca zaten bu uhuların uçları kalem gibi.uhuları sürerken yayarak değil resim çizermiş gibi çizgilerin üzerinden geçersen eminim sabunların çok güzel olurlar
bol şans canım
sevgilera.s.

Selpak marka peçeteler her yerde var.
2M migrosta bile gördüm ben.
İlle büyük mağazalarda bulunuyor diye birşey yok yani.

kızlar MUDO da acayip güzel peçeteler var, ev dekorasyon mağazalarında da envai çeşit peçeteler bulablirsiniz

X