Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

Esra nekadar ince düşüncelisin ne güzel hediyeler bunlar ben nie böle kazulet gibiyim yaa

ya çok klasik olcak ama aklımada bişey gelmedi :KK43:

- benden ayrı kaldığın her an yanındayım aslında...
ya da
-birbirine kenetlenmiş gözlerimiz başkasını görmesin.. yok yok bu da saçma oldu

ay bulamadım.:ecrin_bebek:
Tatlım bende bulamıyorum işte :KK43:( Dur bende bulduklarımı söyleyeyim;
-Kendini yanlız hissetiğinde hep yanında olmam için..
-Gözlerimiz birbirimizden başkasını görmesin diye lülülülülülü
ay abuk sabukmu oluyo ne.

Esra nekadar ince düşüncelisin ne güzel hediyeler bunlar ben nie böle kazulet gibiyim yaa
Teşekkür ederim canım ama kendine neden haksızlık yapıyorsun eminim sizde birlikte hoş vakitler geçiriyorsunuzdur.

Esracım bu hediyen anahtarlık sanırım yanlış görmediysem...
"kalbimin anahtarı bir ömür sende( ya da seninle güvende), bu diğer anahtarların için:) yazmak geldi aklıma naçizanea.s

Esracım bu hediyen anahtarlık sanırım yanlış görmediysem...
"kalbimin anahtarı bir ömür sende( ya da seninle güvende), bu diğer anahtarların için:) yazmak geldi aklıma naçizanea.s

Buda çok güzelmiş ve anlamlı canım yazacaklarımın listesine aldım tatlım teşekkür ederim.a.s.

Nişanlımın doğum günü için düşündüğüm hiçbirşeyi yapamadım senağlama daha doğrusu olmadı.Harddisk alıcaktım çok düşündüm onu alırsam maddi yönden çok sıkışacaktım onun yerine yine çok istediği siyah gömleği aldım.Meyva sepeti yollucaktım iş yerine çok mutlu olacağına emindim.Sipariş vermek için aradım.İzmir dışı olduğu için 45 Tl daha ek ücret istediler meyva sepeti zaten 55 Tl çok pahalıya gelicekti onuda iptal ettim senağlama

Esracım senin sipariş verdiğin kol düğmeleri kurtarıcım oldum.Dün akşam sipariş verdim.Bakalım ne zaman gelicek :uhm:

Gelince paylaşırım sizinlede..Esra canım tekrar teşekkürlerr :1hug:

Nişanlımın doğum günü için düşündüğüm hiçbirşeyi yapamadım senağlama daha doğrusu olmadı.Harddisk alıcaktım çok düşündüm onu alırsam maddi yönden çok sıkışacaktım onun yerine yine çok istediği siyah gömleği aldım.Meyva sepeti yollucaktım iş yerine çok mutlu olacağına emindim.Sipariş vermek için aradım.İzmir dışı olduğu için 45 Tl daha ek ücret istediler meyva sepeti zaten 55 Tl çok pahalıya gelicekti onuda iptal ettim senağlama

Esracım senin sipariş verdiğin kol düğmeleri kurtarıcım oldum.Dün akşam sipariş verdim.Bakalım ne zaman gelicek :uhm:

bazen herşey planladığımız gibi gitmeyebiliyor :KK43:
canını sıkma bunun için, önemli olan minicik bişey bile olsa hatırlamak,
ben bitanecik çikolataya bile razıyız ,yeterki sevgilimden gelsin

gülçin haklı canım ya bozma moralini. süprizzzzz
bu fikirlerde aklının bi kenarında kalır bi gün yaparsın :)

kızlarrr!!! hediyelerinizi çok beğendim .. ama benim nişanlım yurtdışında maalesef görüşemeyeceğiz :KK43:((( bu bizim ilk sevgililer günümüz olacaktı oysa ki :KK43:((

bu kadar uzaktan ona nasıl bir jest yapabilirim ki hemde bu kadarcık kısa sürede...

eminim o bana şimdiden ayarlamıştır birşeyler :))))

Sonunda kol düğmelerim geldi çok güzeller hihoyyyt

Bugün toptancılara gittim ablamla.Abla bebek odası için süsler,yatak örtüleri falan yapıyor.Onun sürekli malzemelerini toptan aldığı yerler var.Bende takıldım bugün peşine nişanlıma hediyelerimi süslemek için bi sürü şeyler aldım hepsi 10 ytl tuttu delikafadulden

Ahşap çerçeve aldım.İsmimizden oluşan harflerden aldım.Çerçeveyi süslemek için.Birde resim ekledim mi içine süperr olacak inş..:dance:
Birde kadife bir kutu aldım kalp şeklinde içine kırmızı köpük kadife kalpler,ve ablamın boncuklarından serpiştiricem kaydirigubbakcemile3 birde yine üzeri kadife kalpli çok şirin bir kart aldım onada bişeyler kutuya eklicem..:eek:

Hazırladığım aranjmanları sizlerede göstericem inş..:teytey: bakalım Esra kadar başarılı olabilecekmiyim..kaydirigubbakcemile3

Canım kol düğmelerinin geldiğine ve beğenmene çok sevindim Hadi biran önce kutunu hazırlada resimlerin koy meraklanmaya başladım bile :))Bende bu akşam kutumun içini kumaşla kaplayacağım

İşte kızlar bunlar benim Sevgililer günü için nişanlıma hediyem.
Ahşap bir çerçeve aldım.İçine kendi resmimizi koydum.İçinde taşları olan metal harflerden aldım üzerine isimlerimizi yapıştırdım.

Bu çerçevem
pak1pq0.jpg
pak2sm3.jpg

Buda Kadife kutumun ilk hali ve süslenmiş hali
pak3th6.jpg
pak4tu6.jpg

w480.png
pak5xh2.jpg
pak6nf9.jpg

pak7xi7.jpg

Buda kol düğmeleri
pak8dc8.jpg
pak9gm6.jpg
pak10sm4.jpg

w298.png

Nasıl olmuş sırnaşık şey

Ne kadar güzelolmuş cnm hediyelerin eminim sevgilin/ nişanlın çok sevinecek.Paylaşımın için teşekkürler

Ne kadar güzelolmuş cnm hediyelerin eminim sevgilin/ nişanlın çok sevinecek.Paylaşımın için teşekkürler

Tşk ederim mısraaacım.Bende burdaki arkdaşlardan ilham aldım kaydirigubbakcemile3Umarım bende başka arkdaşlara yardımcı olabilirim:eek:

X